2+1+2WC+Bllk (96 m2) tek Kristali - Pallat i Ri, Ashensor | PARKET | Kondicioner | Mobilim i Ri Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/09/2019 08:58

2 + 1 + 2WC + Block (96 m2) at Crystal - New Palace, Elevator | PARKET | Air Conditioner | New Furniture

Rent 2 + 1 + 2WC (96 m2) in Paris Municipality in New Building with Elevator and Quality Buildings | Paved with Parquet | New Furniture | Air Conditioner Inverter | Abundant Space With Perfect Lighting | Panoramic View of Paster | All Functional and Quality Electrical Appliances | Double Glazed Window | Acoustic Insulation | Thermal insulation | Waterproofing | Newly Painted Walls | Sofa with Comfortable Sofa | Wooden Countertops | Completed Bedrooms | Balcony | 2 Quality Toilets Toilets | All Functional Installations

Q1316

Partition data:

- 2 bedrooms
- 1 salon
- 2 toilets
- 1 corridor
- 1 balcony

- TOTAL SIP: 96
- SIP GROSS: 90
- FLOOR: 5
- FLOORS OF THE PALACE
- Year of construction: 2012

Characteristics:

- Flooring
- Totally new furniture
- The area offers PARKING
- CONDITIONER 3
- Economic Inverter air conditioners
- All new equipment
- Clear panoramic view
- High natural light all the time
- Orientation JP
- With new equipment and ample space
- Newly furnished

- Quiet neighborhood with family residents
- Very safe and quiet neighborhood with residents raised and monitored by cameras
- Common areas in Kopesht neighborhood, flowerbeds
- Wood Furniture
- Designed by architect
- New Salon, New Armchairs
- Wooden Doors
- Elevator
- Pianure + Aspirator
- Double glazed quality windows
- Large toilets with hydro and massage
- High quality sanitary
- New washing machine

- Quality Electrical Installations
- High quality new hydraulic installation
- Facilities near
- Access to Public Transport

Price: 350 Euro or 43,000 Leke

* Advance (MASTER GUARANTEE): 1.5 MONTHS

Tel or Whatsapp: 0685451010


4353

09 18 2019


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 96.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania
Lexime 4385

Jepet me Qera 2+1+2WC (96 m2) tek Komuna e Parisit ne Pallat te Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore | Shtruar me Parket | Mobilim i Ri | Kondicioner Inverter | Hapesire e Bolleshme me Ndricim Perfekt | Pamje Panoramike e Paster | Pajisje Elektroshtepiake te Gjitha Funksionale dhe Cilesore | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Muret e Sapo Lyer | Soxhorno me Divane Komode | Kundrabufe Druri Cilesore | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Ballkon | 2 Tualete me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funskionale

Q1316

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon
- 2 tualete
- 1 korridor
- 1 ballkone

- SIP TOTALE:96
- SIP BRUTO: 90
- KATI:5
- KATET E Pallatit
- Viti I ndertimit: 2012

Karakteristika:

- Parket
- Mobilim totalisht i ri
- Zona ofron PARKIM
- KONDICIONER 3
- Kondicionera Ekonomike Inverter
- Pajisjet te gjitha te reja
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi J-P
- Me pajisje te reja dhe hapesire e bollshme
- E sapo mobiluar

- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte dhe e qete me banore te ngritur dhe e survejuar nga kamerat
- Ambiente te perbashketa ne lagje Kopesht , lulishte
- Mobilim Druri
- Dizenjuar me arkitekt
- Sallon I ri , Kolltuqe te reja
- Dyer Druri
- Ashensor
- Pianure + Aspirator
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Tualete te medha me aspirator dhe hidromasazh
- Sanitare shume cilesore
- Lavatrice e re

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi : 350 Euro ose 43,000 Leke

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp:


4353

18/09/2019