ndims guzhinier 

 Online 3 lexues | 2 njoftime ne pritje

Shitese

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam studente ne fakultetin e ekonomise dhe jam e interesuar per pune turni i dyte....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Kerkoj

Laprakë, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj punë Ne profilet Parukiere -4 vjet eksperienc pune Recepsioniste -2 vjet ekperienc pune Shitese - 2 vjet eksperienc Numer kontakti - ...
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Kerkoj Vende Pune

Rruga idriz bejko, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam e interesuar per pune shitese ,pune ne kozmetike ose sistemuese te jet turni i dyte...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Kerkoj Pune

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Jam e interesuar per pune ne profile te ndyshme si kasiere ne market shitse, kamariere dhe ndimese ne profile pune te ndryshme....
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 23 vjece.Jam ne kerkim te një pune.Kam punuar shitese furr buke,pasticeri,market,dyqan lulesh.Nuk eshte e domosdoshme ne keto profile pasi ambjentohem leht ne cdo pune.Jam pa angazhime pasi shkolle e kam mbaruar.Ju lutem kush është...
 • Profesioni: shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Kerkoj Vend Pune

Rruga Rinia, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/10/2020
Kerkoj nje pune nuk e kam problem cfar pune te jet. Sepse e kam te nevojshme. Kam studiuar dy vjet per gjuhe letersi. Si dhe zoteroj gjuhen angleze turke dhe frenge. ...
 • Profesioni: Shiteses/pastruese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2023
Jam e interesuar për punë si sanitarë me një kohë të reduktuar...
 • Profesioni: Sanitarë
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Pastruese Ne Shtepi

Babrru, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Pershendetje jam nje vajze 25 vjece interesohem per nje pune part time per te pastruar ndonje shtepi ose zyra per rreth 4 ore nga ora 3 e mazdites deri ne 7 kush esht i interesuar per kete pjes te me telefonoj ne nr tim ose te me bej sms [i][/i]...
 • Profesioni: Pastruese shtepie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Kerkoj Pune Part Time

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam studente viti i dyte bacelor. Jam 20 vjec Kerkoj pune part time. Kam punur me pare shitese per nje vit ne argjendari dhe per rreth dy vjet kamariere ne nje restorant....
 • Profesioni: I pa percaktuar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Pune ! ( Sanitare & Dado )

Rruga Veli Vraniqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Pershendetje! Quhet Vjollca Iberdemaj ! Kerkoj pune . Punet te cilat jam e zonja te bej jane : sanitare dhe dado ! Nese keni nevoje per mua ju lutem me kontaktoni sa me shpejt ! Faleminderit ! ...
 • Profesioni: Sanitare & Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Te Punsohem Si Sanitare Ose Pjatalarse

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/01/2021
Kerkoj dy vende pune si pjatalarse ose si sanitare jam 26 vjece dhe per mamin tim 54 vjece.Kemi eksperince ne Pastrime hotelesh si sanitare dhe neper guzhina si pjatalarse.   ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/10/2020

Pastruse

Rruga Ali Demi 3, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/12/2020
Kerkoj pune pastruse ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Pune Per Hekurosje Rrobash Ne Shtepi

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,500 Leke
kerkoj pune si hekurosje robash ne shtepi. orari fleksibel, dy dite ne jave per 4 ore ne dite. e preferuar zona sheshi shqiponja, 21 dhjetori, don bosco, zogu zi, qender. pagesa 1500 leke te reja dita. ...
 • Profesioni: hekurosje
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Financiere,part Time,Tirane

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem part time si financiere e jashtme ,qofte dhe online ne firma private dhe zyra kontabel ,mbajtje llogarive bizneseve te vogla pa tvsh ,me tvsh Paraqitja ne firma 1 here ne muaj esht obligimi im. Kam eksperience ne mbajtjen ...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Fizioterapi

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj pune si fisioterapiste ose dhe masazhatore ne ndonje qender apo spital privat....
 • Profesioni: Fisioterapi
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/10/2020

Kerkoj Pune Ekonomiste Private

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj te punesohem si ekonomiste private ku mund te punoj nga shtepia me biznese te medha apo te vogla . Kam experience pune per nje periudhe mbi 2 vjecare ne kete pozicion si deklarimet online , Regjistrimi faturave te blerjeve dhe te shitjeve , ...

Kerkoj Te Punesohem

Rruga 3 Deshmoret, yzberisht Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem roje. ...
 • Profesioni: Roje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2020

Sherbime Kontabiliteti Per Bizneset E Vogla Dhe Te Mesme Part-time

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Mbajtje kontabiliteti, deklarimet online kryesisht per bizneset e vogla dhe te mesme (part -time).Pagesa me marreveshje ne varesi te biznesit dhe volumit te punes....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2020

Kerkoj Pune Pozicioni Kamarier Bar&Lounge.

Rruga Taulantia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
I komunikueshem,me klientet si dhe stafin.Me eksperience pune ne lokale me emer....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2020

Kerkoj Pune Si Ndihmes Kuzhiniere.Kam Mbi 5 Vite Eksperience

Rruga Fehmi Agani, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj pune si ndihmese kuzhinere,kam mbi 5 vite eksperience ne kuzhina te medha.Njoh cdo produkt ne kuzhine.Jam e komunikueshme me koleget,dhe e kap shume shpejt punen.Kam punuar dhe ne catering..Do preferoja turni pare.Faleminderit...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2020

Kerkoj Te Punsohem Si Sanitare Pjatalarse

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Kerkoj dy vende pune si pjatalarse ose si sanitare jam 26 vjece dhe per mamin tim 54 vjece.Kemi eksperince ne Pastrime hotelesh si sanitare dhe neper guzhina si pjatalarse....

Kamarier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkoj pune si kamarier 6 vjet eksperience 22 vjec I paraqitshem, i komunikueshem, dhe korrekt ne orar. Interesohem per nje kohe afatgjate....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/10/2020

Pune Si Shitese

Rruga Hoxha Tasim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese gjate orarit te mbasdites ....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Punetore Shtepie

Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 21/11/2020
Jam nje zonje 45 vjece dhe kerkoj te punesohem si punetore shtepie 1-2 dite ne jave ! Familja te jete serioze , nr ...
 • Profesioni: kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2020

Kerkoj Punë Bukëpjekës

Rruga Besim Alla, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Kerkoj punë furxhi (jo turn 3)...
 • Profesioni: Specialist brumi
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/10/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim