babysitter 

 Online 7 lexues | 2 njoftime ne pritje

Kerkoi Pune Shofer,

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:6,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/11/2020
Kam 3 makina kerkoj vend pune si shofer privat, jam I dispunueshem 24/7 per me shume me kontaktoni...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 13/08/2020

Kerkoj Pune.

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/11/2021
Prsh. Jam 22 vjece, kerkoj pune per call center spanjisht, shqip. Ose ndonje pune masazhatore, hostes, Nuk kam experience pune. Preferoj turnin e 1 ose te 2.. Flm...
 • Profesioni: Menaxhim turizem
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 13/08/2020

Kerkoj Pun

Rruga Thoma Koxhaj, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Jam nje vajz 17 vjecee dhe kerkoj pun cfardolloj pune qe te jete ...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 13/08/2020

Babysitter/dado

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 14/09/2020
Kerkoj pune si babysitter/dado.Jam 17 vjece dhe kam nje marredhenie shume te mire dhe te kenaqshme me femijet.Jam rritur gjate gjithe jetes me femije dhe jam marr shum me to.Femijet ndihen shume te gezuar prane meje dhe di te merrem shum mire me ush...
 • Profesioni: dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 13/08/2020

Babysitter

Rruga Tefta Tashko-Koço, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Pershendetje jam nje vajz 28 vjece jam e interesuar per pun babysittet kam eksperjenc 4 vjecare ne zvicer dhe per momentin ndodhem ne zvicer bej gati afro nje vit, jam e duarur me femijet dhe serjoze dhe ju lutem dua njerez serjoz ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/08/2020

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 23 vjec dhe kerkoj pune.Kam punuar shitese furr buke,pasticeri,market,dyqan lulesh.Mund te pershtatem leht dhe ne profile tjera.Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar....
 • Profesioni: ....
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/08/2020

Kerkoj Te Punosohem Si Banakier,eksperienca Mbi 5 Vite

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2020
Kerkoj te punesohem si banakier,eksperienca mbi 5 vite,punoj Latte Art dhe me Kokteile.Paga neto te pakten 50000 l. te reja....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/08/2020

Mesuese Anglisht

Sauk, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj pune si mesuese gjuha anglisht dhe shqip . Kam mbaruar masterin profesional dhe dua tr punesohem dhe njekohesisht te me njihet stazhi. ...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/08/2020

Perkthyes

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Njohuri te shkelqyera ne gjuhen italiane ne te shkruajtur dhe ne te folur....
 • Profesioni: Perkthyes
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/08/2020

Mesuese Anglisht

Sauk, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si mesuese e gjuhes anglisht edhe shqip . Kam mbaruar masterin profesional dhe kerkoj tme njihet stazhi nderkoh dhe te punoje....
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/08/2020

Bebysiter

Rruga Endri Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2024
Kerkoj pun si bebysiter per pjesen e mbasdites.2 me 10.Jam 36 vjece.Kam reth 8 vite eksperjenc jam tip i qet dhe me plq femijet e cdo lloj moshe.kush esht i interesuar te kontaktoj.nr ....
 • Profesioni: Bebysiter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/08/2020

Manikyriste

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2021
Kerkojme bashkepunim me manikyriste! me qera ambientin e punes nqs e kane punen te ngritur ose me % . te kete eksperience mbi 3 vjet te jete e pajisur me produkte paga me % 50/50 ne ndodhemi ne bllok perbri tribeca bar te interesuarit te konta...
 • Profesioni: manikyriste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/08/2020

Perkthyese

Rruga Teodor Keko, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune,perkthyese ne gjuhen greke. Njohje shume e mire e gjuhes ne te folur dhe ne te shkruajtur.....
 • Profesioni: Perkthyese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/08/2020

Dado/kujdestare Per Te Moshuar

Shkodër, Albania, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
Kërkoj të punësohem si dado/kujdestare te moshuarish. Kam eksperienc me te moshuarit, kam referenca shume te mira nga familja ku kam punuar me pare. Jam e dashur dhe shume korrekte...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 12/08/2020

Kerkoj Pune Barist !

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Me experienc 13 vjecare ne barist.I diplomuar per ket pozicion !Mbaj pergjesi te plot per barin per cdo produkt !!Kjo nuk eshte thjesht pun per mua por pasion e bej me perkushtil te plot !!...
 • Profesioni: Barist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 12/08/2020

Kamarier

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun kamarier part time turn i par ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/08/2020

Kerkoj Pun Shofer Personal

Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania, Durres Pagesa:350 Euro
kerkoj pun shofer personal zoteroj anglishten dhe gjermanishten . per me shum ...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/08/2020

Nihmes Elekrticist

Xhafzotaj, Durrës, Shqipëria, Durres Pagesa:Me Marreveshje
dua te punoj si ndihmes elektricist ne instalime elektrike....

Shofer Personal

Rruga Agim Prodani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2020
Shofer personal .me esperienc 5 vjecare ...
 • Profesioni: Shofer personal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Ofrojme Terapi ABA Dhe Shoqerim/mbeshtetje Ne Kopesht /shkolle

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrojme terapi ABA, terapi zhvillimi per femijet e spektrit te autizmit dhe Syndrom Down. Mbeshterje ne kopesht/shkolle per femijet e lartepermendur si dhe ata me veshtiresi ne te nxene. ...
 • Profesioni: Terapiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Kerkoj Pune Graphic Desing Ose Fotograf

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
kerkoj pune graphic desing ose fotograf ...
 • Profesioni: graphic desing
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Terapi ABA, Mbeshtetese Ne Kopesht,shkolle

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Ofrojme terapi ABA per femije te spektrit te autizmit dhe probleme te tjera te zhvillimit dhe te nxenit. Shoqerim/mbeshtetje ne kopesht/ shkolle. Mosha e femijeve nga 2-10 vjec. 1 ore terapie 60 min 1000 te reja, 1 ore shoqerim ne kopesht/ shkolle 5...
 • Profesioni: Terapiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Mjeshter Gips Boje Pllaka

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam mjeshter gipsi pllaka Boje 17 vjet eksperience 4 gjuhe te huaja...
 • Profesioni: Mjeshter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Perkthyes

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkoj pune si perkthyes i gjuhes greke....
 • Profesioni: perlthyes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 07/08/2020

Kerkoj Pune Si Kujdestare

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar 24 ore.Kam eksperience....
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/08/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim