cfaredolloj pune 

 Online 12 lexues | 4 njoftime ne pritje

Kerkoje Pune Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 23 vjece korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Kerkoj Pune Drejtues Mjeti (Shofer)

aleksander goga, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si shofer Zoteroj patente te kategorise B Jam 25 vjec Jam i disponueshem ne cdo lloj orari qe i nevojitet punes .. ...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Kerkoj Te Punesohem Nga Kompanit Private Ose Firmat..ne Ndertim,bacevan,ngarkim Shkarkim Ose Roje..

Rruga Sabaudin Gabrani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje kerkoj pune si: bacevan , pastrim baceje, krahsitje,plehrim.. pune ne ndertim me beton, hekura,gure.. ...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Ndihmes Kuzhinier

Rruga rreli, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si ndihmes kuzhinier...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhiner
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Kerkoj Dy Vende Pune Si Pjatalarse Sanitare

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/10/2019
Jam e interesuar per dy vende pune si pjatalarse ose sanitare....
 • Profesioni: Hoteleri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Pershndetje

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Pjatalarese Ndihemese Guzhine

Fresk, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje Kerkoj nje pune pjatalarese interesohem per turnin e 2...
 • Profesioni: Dua pun
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Kerkoj Pune PATENTA Klasi B

Rruga Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Cfardolloj pune...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Kerkoj Pune

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkoj pune si shofer, shperndares, ose ne fabrike te cfardoshme..patenta klasi B... "DJALE" ...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Ndihmës Ekonomist

Durrës, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kërkoj punë si ndihmes ekonomist , ose pune te tjera te lidhura ne kete fushe, njof programin alfa web , nuk kam eksperjenca te meparshme pune .....
 • Profesioni: Ndihmës ekonomist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Kerkoj Pune

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2019
jam nje djale 22 vjeq qe kerkoj pune me turne. ose turn i pare . kamarier/banakier. te dyja pozicionet. nr tel . ...
 • Profesioni: kamarier/banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Kerkoj Pune Part Time 4 Ore

, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje! Jam i interesuar per pune part time 4 ore pasdite pas ores 17:00.(jo kamarier) Kontakt whatsapp per me teper .Faleminderit!...
 • Profesioni: .....
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Kerkoj Pune

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/10/2019
Kerkoj pune pa siguracione turni i dyte pasi jam ne shkolle deri ne oren 3....

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Kerkoj Pune Motorrist

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 08/12/2020
Dua pune si motorrist part time ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/10/2019

Kerkoj Vend Pune Si Pastuese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Jam e interesuar per vend pune si pastruese, dua te theksoje jo pastruese lokalesh. Pagesa e diskutueshme...
 • Profesioni: Pastuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 16/10/2019

Kerkoj Pune Si Sanitare Ose Kujdestare Per Femije E Te Moshuar.

Rruga Rilindja, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Jam nje zonje 49 vjece.Kerkoj te punesohem si babysitter ose kujdestare per te moshuar.Kam eksperience pune 15 vjecare ne kete lloj pune.Kam informacione edhe nga fusha e mjeksise dhe kam punuar dhe infermiere per te moshuar. Te interesuarit te me ...
 • Profesioni: kujdestare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/10/2019

Kërkoj Punë Si Sanitare Ose Si Kujdestare Për Të Moshuarit .

Rruga Bardhyl, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkoj punë si Sanitare në mirëmbajtjen e Shtepisë , ose si Kujdestare për të Moshuarit në familje serioze . Kam eksperienc pune disavjeçare , ditet e punës behen me marrveshje ....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 16/10/2019

Punesim Si Baby-sitter

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/12/2019
Pershendetje! Kerkoj pune si baby sitter ne Tirane. Jam 31 vjeçe dhe kam eksperience per perkujdesjen e femijeve , duke filluar me niperit dhe mbesat e mija dhe ne familje tek te cilat kam punuar.Nese deshironi te me besoni femijen tuaj me telefon...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/10/2019

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Kerkoj Pune

Bulevardi Donald Tramp Kamez Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Pershendetje, une qe po ju shkruaj quhem Ada, kam nje eksperienc pune 20 vjecare ne rrobaqepsi( fabrika fason). Kam punuar pergjegjse, kordinatore, prestare,etj. Ne materjale te ndryshme.Prej 3 muajsh kam hapur vete nje rrobaqepsi te vogel me 6 pune...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

Ofroj Grupe Puntoresh

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj Grupe Puntoresh Ne 1- Ndertim 2- Peshkim 3- Pastrim 4- Puntore Fabrikash 5- Security Guard 6- Marangoz 7- Shtrim Rrugesh ...
 • Profesioni: Biznesman
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

Kerkoj Pune Banakier

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj te punesohem si banakier.jam 43 vjec.korrekt.serioz .peballoj flukse, i disponushem si brenda dhe jashte vendit per te punuar fulltime. Kam shume vite eksperience ne bare.restorante .kreperi snacks(ushqime te shpejta)etj. Njohes nga pervoja i...
 • Profesioni: banakier0693047399
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

KERKOJ Pune Qendistarie Ose Pune Me Grep .

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/12/2020
kerkoj pune qendistarie ose pune me grep .kam punuar nga shtepia dhe kam patur shitje nga punimet qe kam bere ....
 • Profesioni: Puntore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim