farmaci bujqesore ne tirane 

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/11/2024
Jam nje djal 23 vjec Kerkoj nje pune çfaredo me pagese mbi 400mij lek/euro Kontakt vetem ne whatsapp...
 • Profesioni: Cfaredo
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/07/2020

Kerkoj Pune Ne Call Center

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2022
Pershendetje! Jam e interesuar per vend pune ne call center. Zoteroj shum mire gjuhen angleze si dhe kam njohuri te gjuhes gjermane dhe asaj italiane. Studioj ne gjimnazin e gjuheve te huaja "Asim Vokshi", ku kam si gjuhe primare gjuhen an...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/07/2020

Kerkes Per Pune

Rruga Antipatrea, Berat, Albania, Berati Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Jam nje 17 vjecare e cila sapo ka perfunduar gjimnazin dhe kam deshir te filloj nje pune sezonale gjat pushimeve verore. Jam e afte te bej cdo pune qe i pershtatet moshes time .Zoteroj gjithashtu dy gjuhe te huaja anglisht dhe greqisht...
 • Profesioni: Skam pozicion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 02/07/2020

Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkoj pune si shitese,kam marrdhenie te mira komunikimi me te tjeret...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 02/07/2020

Pune Si Ekonomiste

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si ekonomiste ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 02/07/2020

Shitese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/07/2022
Jam 16 vjec jam e gatshme te punoj shitese pa eksperienc pune mesoj shpejt dhe e kam me shume qeff...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 02/07/2020

Kerkoj Pune

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
pershendetje jam nje vajze 22 vjece . Kam mbaruar studimet bachelor per administrim biznes dhe jam ne kerkim te nje pune . Kam bere nje trajnim 4 javor per kte fushe ku jam pajisur dhe me certifikate . Theksoj dicka qe nuk kam eksperienc pune . ...
 • Profesioni: te tjera
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/07/2020

Kerkoj Pune Per Lyerje Mobiliesh (me Kosto Te Ulet)

Rruga Nexhip Vincani, Korçë, Albania, Korce Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune si bojaxhi mobiliesh (mobilie te reja apo te vjetra). ...
 • Profesioni: Bojaxhi mobiliesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 02/07/2020

Kerkoj Pune

Sauk / xhamia rruga hamide dalipi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 19 vjecare kerkoj pune te tipit si ndihmese banakiere kam punuar ne banak ndihemse laja filxhanet pastroja barin. Kam punuar pjatalarese dhe jam mar me pastrime baresh ...
 • Profesioni: Ndihmese ne bare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/07/2020

Mesuese Kitareje

Rruga adem jashari tirane, Tirane Pagesa:45 Euro
Mesime private ne instrumentin e kitares....
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 01/07/2020

Kerkoj Pune Si Asistente Zyre

Rruga Albanët, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar fakultetin e inxhinierise mekanike dhe fakultetin e drejtesise ,.kerkoj Pune si asistente zyre ne ndonje kompani ose zyre noterie ...
 • Profesioni: Asistente zyre
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 01/07/2020

Ndihmese Doktori.....sekretare...asistenete

Elbasan County, Shqipëria, Elbasan Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/10/2021
Ndihmese doktori.....sekretare...asistenete Alba Allko Elbasan ...
 • Profesioni: Arsim
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 01/07/2020

Kerkoj Te Punesohem Kamarjere Banakjere.

Rruga kavajes, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2020
Kam 6 vite eksperience....

Bebysitter

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/12/2020
Kerkoj te punesohem si bebysitter. Kam eksperienc pune me femije 3-4 vjec. ...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/07/2020

Kerkoj Punë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkoj te punsohem Pune te ndryshme Mosha 18 vjec I pa angazhuar ...
 • Profesioni: Pa profesion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/07/2020

Part Time Ekonomiste-Financiere

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofron shërbime Financiare në ndihmë të biznesit tuaj • Mbajtje kontabiliteti. • Përpunimi i Faturave të Blerjeve dhe Faturave të Shitjeve. • Përgatitja dhe deklarimi i Librave të Blerjeve dhe të Shitjeve. • Pergatitja dhe dek...
 • Profesioni: Finaciere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 01/07/2020

Kerkoj Pune Qe Kryhet Nga Shtepia

Liqeni Thatë, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2021
kerkoj pune qe kryhet nga shtepia jam e afte ne ne gjuhen angleze gjithashtu kam aftesi per shkrimin e artikujve gazetar online ose dizenjim e pikture...
 • Profesioni: .
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/07/2020

Parukier/e

Rruga Komuna e Parisit, Pall nr 7 Kati i 1, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/07/2020
Kerkohet Parukier/e (fillim i menjehershem pune) Te kete eksperience te meparshme pune. Te kete njohuri te te gjitha proceseve te punes (krehje, prerje, bojra, stilime etj) Te jet person i edukuar dhe korrekt. Ambjent i ngrohte dhe kushte shume ...
 • Profesioni: parukier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/07/2020

Kerkoj Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2020
Jam i intersuar per pune Kam eksperiec si kamarier Jam i gatshem per cdo lloj pune Pa asnje lloj angazhimi ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/07/2020

Shitese Ne Market Ose Butik

Lagja 17 , Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune shitese ne makete ose butik . Jam me shkoll te mesem ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 30/06/2020

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 30/06/2020

Kerkoj Pun

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajz 23 vjec,kerkoj pun ndihmes banakiere,shitese.Ambjentohem leht dhe ne profile tjera.Kam punuar, furr buke, supermarket.Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar....
 • Profesioni: ....
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/06/2020

Babysiter

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kerkoj te punesohem si babysiter ose punetore shtepie. Kam eksperience pune 3 vjecare. Vetem per familje serioze...
 • Profesioni: Babysiter
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 30/06/2020

Koordinatore, Mesuese Anglishte, Shitese

Dobraç, Albania, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si koordinatore, perkthyese nga anglishtja ne turqisht, shqip dhe e anasjellta, mesuese Anglishte, shitese...

Sanitare(Pastruse)

Kthesa e Kamzes, Tirane Pagesa:50 Leke Afati i Aplikimit: 30/07/2020
Jam nje Zonje 53 vjece, kerkoj te punesohem si Pastruese shtepie ose Babysiter prane Zones Laprak, Kthesa e Kamzes, Insitut. Familja te jete e rregullt...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/06/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim