kerkesa pune fotograf 

 Online 13 lexues | 2 njoftime ne pritje

Shitese

Durres albania , Durres Pagesa:30,000 Leke
Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/10/2019

Pershndetje

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/10/2019

Kerkoj Pune- Tabacco Shop

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/11/2019
Kerkoj pune ne nje dyqan Tabacco Shop, per turn mbasdite. Jam 20 vjec ne shkolle te larte. Me eksperience pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/10/2019

Kerkoj Vend Pune Si Pastuese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Jam e interesuar per vend pune si pastruese, dua te theksoje jo pastruese lokalesh. Pagesa e diskutueshme...
 • Profesioni: Pastuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 20/10/2019

Kerkoj Dy Vende Pune Si Pjatalarse Sanitare

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/10/2019
Jam e interesuar per dy vende pune si pjatalarse ose sanitare....
 • Profesioni: Hoteleri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/10/2019

Konsulence Financiare

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Ekonomiste me eksperience , "Kontabel i Miratuar" ofroj sherbimin per subjekte biznes i vogel me tvsh ose jo , biznese te medha per mbyllje libra blerje , shitje , tvsh , listpagesa , sigurime shoqerore , taksat e bashkise ,etj....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/10/2019

Pershendetje ,jam Nje Vajze E Re Dhe Po Kerkoj Pune Si Pastruese Shtepie ..

Rruga: Bajram Allaraj, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepie,ju lutem me kontaktoni nese mundesohet nje pune e tille .Ju falenderoj te gjitheve....
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/10/2019

Kerkoj Pune Per Pastruze Shtepie Ju Lutem Mundet Te Me Ndihmoni ?😐

19-Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qema, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kerkoj pune ....
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/10/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Kasiere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kerkoj te punsohem kasiere ne market ose ne dyqane te ndryshme .kam punuar mbi 3 vite eksperience ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Pjatalarese Ndihemese Guzhine

Fresk, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje Kerkoj nje pune pjatalarese interesohem per turnin e 2...
 • Profesioni: Dua pun
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Pershendetje . Kerkoj Pun Part Time Nga Ora 17 E Ne Vazhdim Per Arsyeje Te Studimeve. Faleminderit

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Pershendetje . Kerkoj pun part time nga ora 17 e ne vazhdim per arsyeje te studimeve. Faleminderit....
 • Profesioni: menaxhere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Me Duhet Nje Pune

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Pershendetje si jeni Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 d...
 • Profesioni: Paketuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Ofrohen Sherbime Financiare - Ekonomist/e

Don Bosko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Sherbime Financiare Ofrojme konsulence, analize financiare dhe mbajtjen e marredhenieve me shtetin. -Libra blerje/shitje -Listepagesa -Deklarime mujore ne e-tax. -Pasqyra Financiare (Bilanc vjetor) Ftojme te gjithe subjektet e interesuara ...
 • Profesioni: Ekonomist/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Infermiere

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune infermiere ne klinike private ose shteteror....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Picajol/Ndihmes

Rruga Egnatia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:10,000 Leke
Ne Durres. Ne mbarim te kursit profesional per Picajol. Ne kerkim pune per Ndihmes/Picajol Orari: Full Time dhe shtese Per rrogen nuk e kerkoj si fillim duke pare vazhdimesine time ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkoj Pune Fizioterapiste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe....
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkoje Pune Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 23 vjece korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

GRAPHIC And WEB DESIGNER

Mbrapa Godines 27, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Jam i interesur per punesim si graphic designer ose web designer. Me potencial dhe aftesi shume te mira ne kete fushe....
 • Profesioni: Designer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Shofer

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Shofer ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkoj Pune

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/10/2019
Kerkoj pune pa siguracione turni i dyte pasi jam ne shkolle deri ne oren 3....

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim