kerkoj pune ne korce 

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje

Ju Lutem Me Ndihmoni Per Pune Si Puntore Shtepie. Faleminderit.

Rruga Sulejman Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/03/2020
Ju lutem me ndihmoni per pune si puntore shtepie. 3 - 4 here ne muaj ose 1 here ne jave. Pagesa me mareveshje. Per cdo gje mund te flasim ne kete numer. Ju lutem me ndihmoni. Faleminderit....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Kujdestare Femijesh

Rruga Aulona, Fier, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar pr nje vend Pune ne kopesht...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Jam Interesuar Per Pune Sanitare Ne Shpi, Furre Buke, Zyra

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Shitse

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam ne vajze 22 vjece kerkoj pun si shitse kam mbaruar nje shkoll profesionale ...
 • Profesioni: Parukere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Kerkoj Pune Per Pastruze Shtepie Ju Lutem Mundet Te Me Ndihmoni ?😐

19-Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qema, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kerkoj pune ....
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Shitese,rrobaqepse.operatore

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/02/2020
Pershendetje: Jam nje vajze 24 vjece,banoj ne tirane,kam mbaruar gjimnazin,kam bere 3 muaj kurs per rrobaqepsi,kam punuar me perpara si shitese,kerkoj pune si rrobaqepse,shitese dhe operatore....

Kerkoj Pun Pastruse

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkoj pun pastruse shtepie per te huaj Nr i viber ...

Kerkoj Pune Né Tirane Kam Tre Diploma Te Marra Ne Itali . Pranoj Cdo Lloj Pune.

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkoj pune ne tirane. Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave. ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/04/2020

Pastruese Shtepie/ Zyra

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si pastruese shtepie/zyre. Kam eksperienc si pastruese shtepie/zyre ,mund ti kryej te gjitha pune nga te gjitha llojet ne cfaredolloj orari ju intereson , gjithashtu mund te gatuaj sipas deshires tuaj . Pagesa/me orare...
 • Profesioni: pastrueese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Kerkoj Pune Fizioterapiste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe....
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/04/2020

Pozicjoni Turizem

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/10/2020
Pershendetje, jam interesuar te punoj si manager, hotel, ose restorante, ekseperence pune ne angli, dhe kroaci. Jam 36 vjeçe pa oblikime familjare, korkte ne pune, dhe e bej me shume dashuri, per me shume mos hezigini te me kontaktini be wats up ...
 • Profesioni: Management
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Me Duhet Nje Pune

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Pershendetje si jeni Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 d...
 • Profesioni: Paketuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Recepsion, Dado...

Rruga Silvio Berluskoni, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:400 Leke
Pershendetje, Quhem Ola, 29 vjece. Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore ( mund te jete dhe nje kerkese mungese personeli), pasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani (ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu...
 • Profesioni: Recepsion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Intteresohem Per Nje Pune Shitese Ne Qytetin E Tiranes

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/12/2019
Interesohem per nje pune shitese ... mund t m kontaktoni whp ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Kerkoj Pune Shitese Ne Market Ose Ne Butike

Rruga Teodor Rupi, Durrës, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkoj pune shitese si ne market ose ne dyqan.....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Financier/ekonomist Part Time

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Jeni te interesuar per nje ekonomiste part time? Une ofroj: • Perpunimi i Faturave te Blerjeve • Perpunimi i Faturave te Shitjeve. • Pergatitja dhe deklarimi i Librave te Blerjeve dhe te Shitjeve. • Pergatitja dhe deklarimi i formulari...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/04/2020

Kerkoj Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 08/04/2020
pershendetje kerkoj te punoj si operatore call center nga shtepia ne gjuhen shqip...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 05/04/2020

Kerkoj Pune

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam Nertian Mecani kam mbaruar unversitetin per finance dega administrim biznesin. Komunikoj dhe shkruaj anglisht italisht. Kam punuar prej 5 viteve si menaxher ekonomist magazinier ne firemen e familjes time. Kam administruar nje biznes timin prej ...
 • Profesioni: Financ
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 04/04/2020

Per Shofer

Tufine, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pershendetje kerkoj pune si shofer kam patent klasit B jetoj ne tiran jam 27 vjeq....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/04/2020

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Kerkoj Te Punoj Ne Ndonje Bar Lokal - Sanitare

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punoj ne ndonje Bar Lokal me kohe te pjeseshme 3 ose 4 ore ne mengjes si sanitare. Lokali te jet afer qendres si te sigurimet rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni. ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 01/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim