kerkoj pune ne tirane si kuzhinier 

 Online 16 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Hazis Suci, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim Biznes..Kerkoj nje pune max deri ne ore 16°°.Jam e komunikueshme,e sjellshme,e afte te punoj ne grup,kreative,bashkpunuese,e perpikt,.Zoteroj mire programet kompjuterike (Microsoft).Zotroj...

Kerkoj Pune Sistemuese Ose Kasiere

Elbasan County, Albania, Elbasan Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2020
Kerkoj te punesohem si shitese/sistemuese ose kasiere ne nje dyqan&market ne qytetin e Elbasanit me kohe te plote. Per me shume informacion : Cel & Whatsapp ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Banakier

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/11/2019
kerkoj pune si banakier.jam nga tirana 43vjec korrekt,i besueshem dhe me pervoje mbi 20vjet ne te gjitha profilet e hoteleri dhe turizem.kafeteria.pasticeria.kreperia.ushqimet e shpejta sallateria.vinoteka etj. jam i disponushem per pune si brenda d...
 • Profesioni: BANAKIER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Mesuese Private

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Kerkoj te punesohem si mesuese private per te ndihmuar femijet e klasave 6-9 me detyrat e shtepise dhe/ose te ndihmoj maturantet per tu pergatitur per provimin e matematikes....
 • Profesioni: mesimdhenie
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/09/2019

Pershndetje

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/09/2019

Inxhinjer Mjedisi UBT Agromjedis

Lezhë, Albania, Lezhe Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te punesohem specjalist ne fushen e inxhinjer agromjedis&ekologji master: zhvillim rural mjedisor i qendrueshem faleminderit...
 • Profesioni: inxhinjer
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 13/09/2019

Shofer

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Shofer ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/09/2019

Graphic Designer

Rruga Milo Duci, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 20/10/2019
[i]Pershendetje, kerkoj te punesohem si GRAPHIC DESIGNER Jam me eksperienc[/i]...
 • Profesioni: GRAPHIC DESIGNER
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/09/2019

Kerkoj Pune

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
kerkoj pune si banakier..flm...
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/09/2019

Banakier

Rruga Artin Basha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Prsh kerkoj pun banakier ne orarin 18 deri ne 23 -00 Pasi per momentin jam ne nji pun tjeter e dua te bej 2 pun kam ekpseriece te meparshme...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/09/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Kerkoj Pune

rruga budi, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam e interesuar per pune serioze part time...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 13/09/2019

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/09/2019

Kerkoj Pun Sistemim

Rruga Mahmut Daci, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pun per sistemim e produkteve me nje kompani private apo shtetrore ska rendesi orari punes te jet 8 orarsh dhe me sigurime ne shtet Dhe rroga te jet 300 milek...

Ofrojme Lyrje, Tripse, Per Vila Apartamente.

Rruga Egnatia, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:1,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/08/2020
Cilesi dhe korrekesi, cmime te arsyeshme....
 • Profesioni: Bojaxhi
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/09/2019

Kerkoj Pune

Rruga Abaz Ermenji, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Pershendetje kerkoj pune si kamarier ose lavzhier . Mosha ime eshte 21 . Jetoj ne Koder Kamez ....
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 13/09/2019

Kerkohet Kamarjer

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Lulishtja kerkon kamarjer me eksperienc pune Kushte te mira pune ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/09/2019

AGJENSI TURISTIKE

Rruga Egnatia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/12/2019
kerkoj nje vajze te punoje ne zyre Agjensi Turisktike ne durres ne qender oraret dhe cmimi do vendoset ne baze te punes qe do beje ne rast se ju intereson mund te kontaktoni ne nr ...
 • Profesioni: agjensi turistike
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/09/2019

Estetiste

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kerkoj te punesohem pasdite per berjen e thonjeve qofte edhe si ndihmese....
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 12/09/2019

Kerkoj Pune Ndihmes Kuzhinier Me Eksperience Pune Te Meparshme

Nënë Tereza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Kerkoj pune ndihmes kuzhinier ne tirane me eksperience te meparshme pune ne shqiperi dhe itali ...te interesuarit te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/09/2019

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/09/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 12/09/2019

Kamarier Me Eksperience

Brryli, Tirane Pagesa:28,000 Leke
I qete I shoqeruar ...
 • Profesioni: Ekonomist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/09/2019

Kerkoj Pune Call Center

Banesat elbasan, Elbasan Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj pun call center jam ne vit te tret studioj tek aleksander xhuvani elbasan...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/09/2019

Kerkoj Pune

Komuna e parisit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Kerkoj pune si punonjese sociale ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim