mat inxhinier mekanik 

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

KERKOJ PUNE

Rruga Zeqir Lika, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje cun 20 vjec dhe kerkoj pune Kam punuar ne supermarket per 3 muaj dhe aktualisht punoj te Klan News Do me pelqente nje pun part time ...
 • Profesioni: I Papercaktuar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2021

Prestare Rrobaqepse

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2021
Kerkoj te punesohem si prestare ose rrobaqepse ne tapiceri divanesh kam 10 vjet eksperience di te perdor shume mire makinat ...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2021

Jam Ing.Mekanik Disponoj Licensat DAP & ÇKP (serviset Dhe Linje Transporti)

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
. JAP ME QERA LICENSEN ÇKP & DAP PERGJEGJES TEKNIK AUTORIPARIME TE GJITHE KATEGORIT PART TIME. Deshmi Aftesie Profesionale per Pergjegjesin Teknik te Autoriparimit (SERVIS Makinash)(kodi VII.3.B.1 )per: a. Riparim dhe mirembajtje e pjeseve m...
 • Profesioni: inxhinier
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2021

Menaxhere Rrjetesh Sociale / Social Media Manager

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/04/2021
Pershendetje , kerkoj pune si content creator + social media manager. ...

Sanitare

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Kerkoj pune sanitare ne familje kam eksperience 13 vjet qe punoj me familje ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2021

Pastruese Sanitare

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Pershendetje jam nje vajze dhe interesohem per te pastruar ndonje shtepi per 1 2 ose 3 here ne jave per paradite ose mazdite seshte problem kushdo qe esht e intersuar te me njoftoj ne nr e meposhtem theksoj se jam shum e besueshme dhe shum e rregull...

Kerkoj Pune

Shëtitorja Josif Budo, Kavajë, Albania, Kavaje Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/12/2024
Jam interesuar per pune roje.objekti nate ju faliminderit ...
 • Profesioni: Roje turti 2
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2021

Kerkoj Pune

Rruga Kavaje, Albania, Kavaje Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/11/2024
Jam interesuar per pune si roje nate ju faliminderit ...
 • Profesioni: Roje turti 3
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2021

Kerkoj Pune Si Kujdestare Per Femije

Rruga Krist Maloki, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj Pune si kujdestare per femije.1 osé 2 femije ti mbaj ne shtepine time Per me shume info kontakt ne whatsap...
 • Profesioni: Kukdestare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Bebysitter Dhe Pastrim Shtepiash

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Pershendetje kerkoj pun si bebysitter ose pastrim shtepiash kam eksperjenc 3 vjecare me femijet e dashur e qet ...
 • Profesioni: Bebysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Kerkoj Te Punesohem Si Punetore Shtepie

Teuta, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Jam nje zonje 43 vjece kerkoj te punesohem si punetore shtepie , 2 her ne jave , vetem ne familje serioze ...
 • Profesioni: punetore shtepie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Pastruse Shtepie,zyrash

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune pastruse shtepijash ,zyrash !...
 • Profesioni: Pastruse
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Pastruese Shtepie

Rruga Bajram Curri Vasil Shanto, Tirane Pagesa:2,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/03/2021
Kerkoj pune si pastruese shtepie dy here ne jave. Pagesa 2 min lek te reja dita. Jam korrekte dhe e pergjegjshme....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Kerkoj Pune Si Shofer Kam Patenc B Dhe C

Thumanë, Shqipëria, Kruje Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2021
Prsh jam nikolin 22 vjeq jeto ne thuman kerkoj pun si shofer b dhe c kam makin personale per te ardhur ne pun cdo dit whacapp ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Shofer Clasit B

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/05/2024
kerkoj pune si shofe.. clas B...
 • Profesioni: transport
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/04/2021

PERGJEGJES TEKNIK TE AKTIVITETIT TE AUTORIPARIMIT

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Zoteroj Deshmi aftesie profesionale per PERGJEGJES TEKNIK TE AKTIVITETIT TE AUTORIPARIMIT Kerkoj pune me Honorare mujore...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/04/2021

Call Center

Rruga Kasem Durresi, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/01/2022
Përshëndetje. Jam Saimir Hoxha nga Durrësi. Datëlindja 12/01/1967. Sapo jam kthyer nga Italia, (për disa faktorë),mbas gati 30 vjet emigrim.Jam njohës shumë i mirë i gjuhës italiane dhe komunikimit të përditshëm me ta. Jam në kërkim ...

Kerkoj Pune

Rruga Selim Brahja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 29/10/2021
unë do të transportoj blerjet ose porositë tuaja brenda tiranës me motorin tim deri në 50 kilogramë. në kufijtë e përditshëm të punës. çmimi: 250 lekë. deri në 10 km. largësia 300 lekë. mbi 10 km....
 • Profesioni: shperndarje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 15/04/2021

Pastruese Shtepie

Rruga bajram curri albania, Tirane Pagesa:2,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/03/2021
Kerkoj pune si pastruese shtepie dy here ne jave. Kam eksperienca ne kte lloj pune. E pergjegjshme dhe korrekte...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/04/2021

Kerkoj Pune Si Shitese Ose Sistemuese

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Kerkoj pun sk shitese ose sistemuese kam eksperjenc mbi dy vite ...

Babysitter

Rruga Berit Beker, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj te mbaj 2 femije ne shtepi cdo dite te javes nese doni edhe fundjavave , preferohen femije te moshes 1-3 vjec . Per me shume informacion kontakt + cel whatsapp Flm...
 • Profesioni: Shtepiake
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/04/2021

Pastruese Sanitare

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/02/2022
Pershendetje jam nje vajze dhe interesohem per te pastruar ndonje shtepi per 1 2 ose 3 here ne jave per paradite ose mazdite seshte problem kushdo qe esht e intersuar te me njoftoj ne nr e meposhtem theksoj se jam shum e besueshme dhe shum e rregull...

Kerkoj Pune

Tufine, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje jam 28 vjeq jetoj qytetin e tiranes kerkoj pune kam njohuri si shofer lavazh ndihmse mobiljer ndertim ndihms ustai kush asth interesume tme kontaktoj ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/04/2021

Pastruese Sanitare

Zogu I Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Pershendetje interesohem per te punuar si pastruese shtepie ose zyrash per 2 here ne jave per 4 ore ne dite personat qe interesohen te me shkruann ne whatcup per shkak se nr eshte i bllokuar ju faleminderit...

Callcenter

Rruga Myslym shyri Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/03/2021
kerkoj pune ne call center njoh mjaft mire gjuhen greke por nuk kam eksperience ne callcenter ju lutem oferta serioze jam energjik i komunikushem dhe i afte per te punuar ne grup me stafin flm ...
 • Profesioni: callcenter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 13/04/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim