ndihmese ekonomiste 

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kamarier,turni i pasdites per shkak te studimeve.Eksperince pune 1 muaj Cel ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Ndihmese Ekonomiste

Lagjia 17 stacioni trenit , Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar bachelorin administrim biznes,master administrim publik Eksperience ne profesion nuk kam,kam punuar shitese vetem...

Jam Interesuar Per Pune Sanitare Ne Shpi, Furre Buke, Zyra

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Punojse Ne Familje

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punoj ne familje si pastruese kush eshte e interesuar le te me mar ne telef kam 5 vite eksperience jetoj me qera dhe ksm shume nevoj per pune jetoj ne tirane...

Kerkoj Pune Per Pastruze Shtepie Ju Lutem Mundet Te Me Ndihmoni ?😐

19-Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qema, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kerkoj pune ....
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkoj Pune Ne Ndonje Agjensi Udhetimi,shitese , Rrobaqepesi,ne Ndonje Lavanderi, Ne Ndonje Klinike

Rruga Sulejman Delvina, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Pershendetje Jam 25 vjece e martuar kam nje djale. Jam e interesuar per pune ne ndonje agjensi udhetimi,shitese , rrobaqepesi,ne ndonje lavanderi, ne ndonje klinike dentare. Une kam mbaruar infermiere mami. Kam punuar dhe si shitese. Por tani me du...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Asistente Dentare

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje ! Kerkoj pune si asistente dentare kam punur rreth 2 vite si asistente. Kam mbaruar shkollen e larte infermieri e pergjithshme....
 • Profesioni: Asistente dentare
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkoj Pune Shitese Ne Tabacco Shop

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/04/2020
Kerkoj pune tabacco shop ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkoje Pune Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 23 vjece korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Asistente Menaxhere

Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Jam e interesuar te punoj asistente menaxhere ne lounge jam 22 vjec kam vazhdu per menaxhim biznes kam eksperienc qe kam punu ne lounge ne banak...

Pune

Insitut, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkoj pune shitese,orari pasdite pas ores 14 dhe paga e diskutushme....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkoj Pune Ne Ndonje Klinike Dentare,shitese,ne Agjensi

Rruga Sulejman Delvina, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Pershendetje Jam familjare dhe jam e interesuar per pune. Kam mbaruar shkollen e larte pet infermiere. Ne profesion skam gjetur ndonje pune dhe dua ndonje pune si psh ne ndonje klinike dentare,shitese,ne agjensi. Puna te jete vetem turni i pare se...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Profili Ekonomi-biznes

Fllake,Durres, Durres Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Jam ne perfundim te shkolles profesionale profili ekonomi-biznes,Durres. Interesohem per praktike pune me pagese....
 • Profesioni: Ekonomist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Ne Agjensi Turistike

Rruga Dervish Hima, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2019
Kerkoj pune ne nje agjensi turistike ...
 • Profesioni: Hoteleri turizem
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

MENEXHERE/ASISTENTE MENAXHERE/EKONOMISTE

Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje.Kerkoj pune si menaxhere,asistente menaxhere ose ekonomiste .Kam mbaruar bachelorin Informatike-Ekonimike kurse masterin per Manaxhim..Kam eksperience pune gati nje vit si agjente shitje ne kompanine Aza Electronics,Elbasan dhe trajnime...

Kerkoj Pun Ne Nje Supermarket Ose Ne Nje Dyqan Rrobash Si

Afer policis rruga koco brisku , Elbasan Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 13/12/2019
Te punoj si ndihmse shitese ose dicka e till...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkoj Pune Si Shitese, Butik Rrobash Apo Furre Buke Qyteti Shkoder

Qyteti shkoder, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si shitese, butik rrobash apo furre buke qyteti shkoder. E disponueshme tunin e pare...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkoj Pune Sistemuese Ose Kasiere

Elbasan County, Albania, Elbasan Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2020
Kerkoj te punesohem si shitese/sistemuese ose kasiere ne nje dyqan&market ne qytetin e Elbasanit me kohe te plote. Per me shume informacion : Cel & Whatsapp ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kasiere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kerkoj te punsohem kasiere ne market ose ne dyqane te ndryshme .kam punuar mbi 3 vite eksperience ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Ndimese Parukjere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Kerkoj pun ndimese parukjere !...
 • Profesioni: Punesuar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim