shitese 

 Online 28 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

rruga budi, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam e interesuar per pune serioze part time...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Jam E Interesuar Per Fizioterapiste/masazhatore

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
.Jam e interesuar per pune fizioterapiste/masazhatore.Kam mbaruar shkollen e larte fizioterapi bachelor ne qytetin e elbasanit dhe jam ne perfundim te masterit profesional , dega Fizioterapi ne Tirane tek fakulteti shkencave mjekesore teknike.Kam pu...
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Baby Sitter..kushdo Qe Ka Nevoj Per Nje Baby Sitter Per Femijen E Tij

lagja 16 prilli fier, Fier Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/09/2019
jam nje nen me eksperienc dhe e gatshme per te qen nje baby sitter per femijen tuaj. jam e duruar dhe shum e komunikueshme dhe argetuese per femijet. Te interesuarit te kontaktojn ne nr :...
 • Profesioni: baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkoj Pune Si Agjent Shitje Ose Shofer Per Transport Mallerash

Rruga Llazi Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pershendetje Kerkoj pune si agjent shitjeje ose per transport mallerash Zoteroj patenten e klasit B Eksperienca ime ne kete profesion eshte vetem me kafen Carraro ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Kerkoj Pune

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj pune kamarier ne tirane Kam eksperience pune orari 07;00 - 15;00 cel :...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/08/2019

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/08/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Per Pune

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:800 Euro
Kerkoi pun si shofer per Brenda dhe jasht vendit gjuha italiane e shkruaj dhe e lexoi kam patent CE carta teohograf +cap.Jo trailer se nuk kam esperiens pasta te gjitha automjetet e tjera po .Me esperiens 20 vjet .njoh mir te gjitha rruget e europea...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/08/2019

KUJDESTARE PER FEMIJE

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
KERKOJ TE KUJDESEM DHE TE MBAJ NE SHTEPINE TIME NJE OSE DY FEMIJE nga 3 MUAJSH DERI NE 6 VJEÇ. JAM NENE E DY FEMIJEVE DHE ME PERVOJE PER KUJDESIN DHE RRITJEN E FEMIJEVE. NE JU OFROJME SHERBIM ME MAKINE PER TE MARRE DHE PER TA SJELLE FEMIJEN TEK SH...
 • Profesioni: BABY SITTER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/08/2019

Babysiter

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje!Jam nje grua ne moshen 53 vjece,kerkoj nje femije mbi moshen 2 vjec per ta mbajtur ne shtepine time.Kam eksperience per mirembajtjen e femijeve.Jetoj tek Kodra e Diellit.Kush eshte i/e interesuar te me kontaktoj.Faleminderit!...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 21/08/2019

Kerkoj Pune Si Sanitare Ose Kujdestare Per Femije E Te Moshuar.

Rruga Rilindja, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Jam nje zonje 49 vjece.Kerkoj te punesohem si babysitter ose kujdestare per te moshuar.Kam eksperience pune 15 vjecare ne kete lloj pune.Kam informacione edhe nga fusha e mjeksise dhe kam punuar dhe infermiere per te moshuar. Te interesuarit te me ...
 • Profesioni: kujdestare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/08/2019

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/08/2019

Kerkoj Pun

21 Dhjetori, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kerkoj pun si estetiste thonjesh kam eksperienc 1 vit interesohem per pun me perqindje nr kontakti ose whatsup ...

Kerkoj Pune

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
kerkoj pune si banakier..flm...
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/08/2019

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Kerkoj Pune Instruktor Palestre

21 dhjetori, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si instruktor ne palester ,kam mbaruar ne universitetin e sporteve te Tiranes...
 • Profesioni: Instruktor
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/08/2019

Babysiter

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Duke pasur profesion mesuese e arsimit fillor do te doja qe gjate kohes se lire te punoja part-time , dhe me kohe te plote gjate kohes se veres si babysiter me femije te moshes 3-10 vjeç . Nese eshte ndokush e interesuar t’mê kontaktoje ne n...
 • Profesioni: Mësuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/08/2019

Hotel Villa22

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kerkon recepsioniste me eksperince pune.te interesuarat te pparaqiten pran ambjenteve tona ose te telefojne ne numrin : ...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/08/2019

Kujdestari Femijesh

Rruga Besim Fagu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/10/2020
Ofroj sherbim kujdestari femijesh ne ambientin familjar .Kam eksperience pune 10 vjeçare neper çerdhe ,kopshte shkolla.Jam e diplomuar ne ciklin fillor.Adresa : rruga besim fagu Allias.Nr kontakti ...

Puntore Shtepie Ose Kujdestare Te Moshuarish

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish ose puntore shtepie....

Tirane, Kerkoj Pune Ekonomiste, Ndihmës Ekonomiste Ose Arkëtare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
CURRICULUM VITAE Emri: Mendore Mbiemri: Hazizi Datëlindja: 22/10/1989 Vendlindja: Allambrez Berat Vendbanimi: Qyteti Studenti Nr.celulari: ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/08/2019

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/08/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim