shitese 

 Online 3 lexues | 2 njoftime ne pritje

Kerkoje Pune Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 23 vjece korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Jam Nje Gjumnaziste 18vjecare Kerkoj Pune Te Pershtatshme Per Moshen Time

Gosë, Albania, Kavaje Pagesa:3,000 Leke
Jam nje 18vjecare nga gosa e kavajes kerkoj nje bene pune ne kavaj te pershtatshem me moshen time...

Kerkoj Pune Kuzhinier

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj pune kuzhinier kryesisht ne restorante peshku...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

!!

26 nentori, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkoj pune Shofer/Agjent, Patente clas B, eksperienca e meparshme Agjent shitjesh ne te gjith shqiperine. ...
 • Profesioni: Shofer,Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Kondicioner

Misto mame, Tirane Pagesa:50 Euro Afati i Aplikimit: 20/11/2019
Montim kondicionerash me cmime me te lira ne treg per me shum info kontaktoni ne nr e tel ...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Ndihmes Kuzhinier

Rruga rreli, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si ndihmes kuzhinier...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhiner
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/10/2019

Kerkoj Te Pune

Medrese, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/09/2020
Pershendetje.Jam 22 vjece kam mbaruar arsimin e larte bachelor dega Fizik .Kerkoj te punesohem ne profesionin tim ne ndonje shkolle private,ose ne ndonje pune qe ka lidhje me shkollen qe zoteroj....
 • Profesioni: Mësuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Ndihmese Ekonomist/e

Hazis Suci, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj pune si ndihmese ekonomoste,arketare ose kasiere.Une pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim-Biznesi.Kam nevoj te fitoj eksperienc ne pune te tilla edhe te kem te ardhura me te mira.Jam e komunikueshme,korrekte,e sjellshme,...

Punesim Si Ekonomiste E Brendshme

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Pershendetje! Kam njohuri te disa programeve kompjuterike si : Fx ,Bilanc shpk , Financa 5 . Me nje eksperince 4 vjecare ne nje firme private me pozicion ekonomiste . Kerkoj te punesohem ne nje profil te ngjashem .Faleminderit 😊...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Kerkoj Pune Banakier

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj te punesohem si banakier.jam 43 vjec.korrekt.serioz .peballoj flukse, i disponushem si brenda dhe jashte vendit per te punuar fulltime. Kam shume vite eksperience ne bare.restorante .kreperi snacks(ushqime te shpejta)etj. Njohes nga pervoja i...
 • Profesioni: banakier0693047399
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Punesim Si Baby-sitter

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/12/2019
Pershendetje! Kerkoj pune si baby sitter ne Tirane. Jam 31 vjeçe dhe kam eksperience per perkujdesjen e femijeve , duke filluar me niperit dhe mbesat e mija dhe ne familje tek te cilat kam punuar.Nese deshironi te me besoni femijen tuaj me telefon...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Kerkoj Pune

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/10/2019
Kerkoj pune pa siguracione turni i dyte pasi jam ne shkolle deri ne oren 3....

Konsulence Financiare

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Ekonomiste me eksperience , "Kontabel i Miratuar" ofroj sherbimin per subjekte biznes i vogel me tvsh ose jo , biznese te medha per mbyllje libra blerje , shitje , tvsh , listpagesa , sigurime shoqerore , taksat e bashkise ,etj....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/10/2019

Shitese

Durres albania , Durres Pagesa:30,000 Leke
Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/10/2019

Pershendetje . Kerkoj Pun Part Time Nga Ora 17 E Ne Vazhdim Per Arsyeje Te Studimeve. Faleminderit

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Pershendetje . Kerkoj pun part time nga ora 17 e ne vazhdim per arsyeje te studimeve. Faleminderit....
 • Profesioni: menaxhere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Jam E Interesuar Per Fizioterapiste/masazhatore

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
.Jam e interesuar per pune fizioterapiste/masazhatore.Kam mbaruar shkollen e larte fizioterapi bachelor ne qytetin e elbasanit dhe jam ne perfundim te masterit profesional , dega Fizioterapi ne Tirane tek fakulteti shkencave mjekesore teknike.Kam pu...
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Me Duhet Nje Pune

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Pershendetje si jeni Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 d...
 • Profesioni: Paketuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Pershendetje ,jam Nje Vajze E Re Dhe Po Kerkoj Pune Si Pastruese Shtepie ..

Rruga: Bajram Allaraj, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepie,ju lutem me kontaktoni nese mundesohet nje pune e tille .Ju falenderoj te gjitheve....
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Kerkoj Pune Per Pastruze Shtepie Ju Lutem Mundet Te Me Ndihmoni ?😐

19-Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qema, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kerkoj pune ....
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Banakier Kerkoj

kontakt, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/01/2020
Kerkoj pune si banakier....
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

Kerkoj Pune Si Pastruese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Pershendetje ! Jam nje zonje 45 vjece e interesuar te punesohem si pastruese ne ndonje familje, me koh te pjeseshme, 2 here ne jave, 5 ore ne dite me 300 leke ora. Adresa: Tirane ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim