kurs elektrike 

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

200 Euro Oferta Kurse Profesionale Juli Barber Shop ofron kurse per berber.

Juli Barber Shop ofron kurse per berber. -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com

B đź”—[u]juli barber shop [/u]me nje eksperience 5 vjecare ofron kurse per berber qe brenda pak muajsh ben te mundur ju ben te mundur qe ju te mesoni teknikat moderne te qethjes se flokut , stilimit ,rruajtjes,trajtim fytyre. per kursantet me te mire ofrojme mundesi punesimi. sigurimet e perfshir...

200 Euro

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht Online

Kurs Gjermanisht Online

Laprake | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofrojmë kurs gjermanisht online - kurs në grup ose individual - seanca nga 60- min - Çmimet më konkuruese në treg - mësim me metoda bashkëkohore na ndiqni në instagram te : lepolyglottisme ...

2,500 Leke

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Anglisht Online

Kurs Anglisht Online

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Ofroj kurs anglisht online - ofrojmë kurs individual dhe privat - mësim bashkëkohor nga 60 min/ seancë - orare fleksibël sipas disponibilitetit tuaj rregjistrohuni tani për të përfituar oraret më të mira të kursit dhe të mësoni nga komoditeti i shtëpisë suaj. ...

2,500 Leke

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Spanjisht Online

Kurs Spanjisht Online

Laprake | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofrojmë kurs spanjisht online - kurse individuale ose në grup - seanca nga 60- min - intensiteti : 3 - 5 seanca në javë - mësim me metoda bashkëkohore na ndiqni në instagram: lepolyglottisme kontakto tani ! ...

2,500 Leke

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs Anglisht Online

Kurs Anglisht Online

Laprake | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kurs anglisht online - mësim me metoda badhkëkohore - seanca nga 60- min - intensiteti 3 - 5 seanca në javë - kurs në grup ose individual na ndiqni në instagram: lepolyglottisme kontakto tani!...

2,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse gjermanisht, italisht dhe pikture

Kurse gjermanisht, italisht dhe pikture

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofrohen kurse te gjuheve te huaja dhe pikture: gjermanisht niveli a1.1 dhe  a1.2 tre here ne jave. 5000 leke nenniveli gjermanisht niveli a2.1 dhe a2.2 tre here ne jave 6000 nenniveli. per grupe intensive hene-premte 500 leke ora. metoda menschen.   italisht italiano 1 tre here...

5,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Pasticerie 3 Mujore Super Oferte ne QEK

Kurse Pasticerie 3 Mujore Super Oferte ne QEK

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Nga qendra per edukim kulinar vazhdojne regjistrimet per kursin 3 mujor te pastiçerise ne qek nje kurs profesional i njohur nga ministria e arsimit, nen drejtimin e chef sokol prenges ne bashkepunim me stafin e pasticeri delikatese. ne synojme qe permes ketij programi intensiv ne ambientet ...

45,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Oferta Kurse Profesionale SMART CENTER, AGJENSI TRAJNIMESH E LIÇENSUAR!

SMART CENTER, AGJENSI TRAJNIMESH E LIÇENSUAR!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.40 Km nga qendra)

B ✅ smart center hap regjistrime për akademinë në autocad. ✅ autocad 2d, 3 d dhe 3 d max. ✅ lektorë me eksperiencë. ✅ Çertifikatë e liçensuar. ✅ workshop. ✅ punësim i sigurt. ...

10,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Oferta Kurse Profesionale SMART CENTER, AGJENSI TRAJNIMESH E LIÇENSUAR!

SMART CENTER, AGJENSI TRAJNIMESH E LIÇENSUAR!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.40 Km nga qendra)

B ✅ nisën regjistrimet për grupin e ri të akademisë së kodimit. ✅ përgatituni për profesionin më të kërkuar në tregun e punës. ✅ lektorë me eksperiencë. ✅ Çertifikatë e liçensuar. ✅ workshop ✍ rezervoni për tu njohur me ofertat tona...

45,000 Leke

Tirane
200 Euro Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglisht

Kurse Anglisht

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse anglishteje per te gjitha moshat! vecanerisht per shkollen 9-vjecare! ne grup dhe individuale! me cmime shume te arsyeshme dhe konkurruese ne treg! nxitoni sepse vendet per regjistrim jane te limituara! per me shume informacion rreth cmimeve fikse ju lutem na kontaktoni! mos e humbisni...

200 Euro

Tirane
200 Euro Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglisht

Kurse Anglisht

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Ofroj kurse te gjuhes angleze per te gjitha moshat! vecanerisht per arsimin 9-vjecar! ne grup dhe individuale! cmime te arsyeshme per momentin ne oferte! nxitoni te merrni oferten me te mire per ju! nxitoni edhe pak vende per regjistrim! ...

200 Euro

Tirane
20,000 Leke Oferta Kurse Profesionale SMART CENTER, AGJENSI TRAJNIMESH E LIÇENSUAR!

SMART CENTER, AGJENSI TRAJNIMESH E LIÇENSUAR!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.40 Km nga qendra)

B MegaofertË!!! 📢 smart center ofron për të gjitha vajzat që regjistrohen deri më datë 22 prill në kurset në ict -50 % zbritje!!!!! 📢 nxitoni të regjistroheni pasi oferta është e limituar!!! 📢 staf i përgatitur! 📢 Çertifikatë e liçensuar!!...

20,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale SMART CENTER, AGJENSI TRAJNIMESH E LIÇENSUAR!

SMART CENTER, AGJENSI TRAJNIMESH E LIÇENSUAR!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.40 Km nga qendra)

B ✅ smart center organizon ditën e shtunë, datë 17.04.2021, ora 10.00 trajnim falas! ✅ tema e trajnimit: hapat e parë në digital marketing! ✅ me çertifikatë! ✍ nxitoni të regjistroheni!...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs anglisht

Kurs anglisht

Vasil Shanto | Tirane (0.40 Km nga qendra)

B Ofrohet kurs anglisht niveli b2 pagesa 50 mije te vjetra komplet niveli...

5,000 Leke

Tirane
300 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per te gjitha grupmoshat

Kurse matematike per te gjitha grupmoshat

Don Bosko | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike per te ciklin 9-vjecar dhe gjimnazin. cmimi shume i leverdisshem dhe i perballueshem. per vetem 300 leke/ora per person. per te gjithe ata qe duan te provojne si funksionon kane nje ora falas. ne kushtet e pandemis te mesuarit e matematikes eshte bere edhe me i veshtire, p...

300 Leke

Tirane
15,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofrojm Kurse Profesionale

Ofrojm Kurse Profesionale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.61 Km nga qendra)

B đź”—ersi salon me nje eksperienc prej 12 vitesh ofron kurse per berber.nepermjet ketij kursi ju do te mesoni teknikat me te reja te prerjes,stilimit dhe mjekrres.per kursantet me te mire ofrojm edhe vend pune. đź“Ťperballe shkolles siri kodra....

15,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Gjuhe te Huaja!

Kurse Gjuhe te Huaja!

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Lingua world 20 vite eksperience ne mesimdhenie se gjuheve te huaja me nje staf te kualifikuar ofren kurse gjuhe te huaja per moshat e vogla dhe te rritur. gjuhe angleze gjuhe gjermane gjuhe italiane gjuhe frengjisht pergatitje per provimet e lirimit dhe matures. 30% ulje per regjistrimet pa...

2,500 Leke

Tirane
300 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per femijet

Kurse matematike per femijet

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.12 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike për ciklin 9-vjecar. cmimi shumë i leverdisshem dhe i perballueshem për të gjithë. 💥per vetem 300 lekë/ora per person. ne qofte se jeni grup edhe me lirë. dhe per te gjithe ata qe duan te provojne se si funksionon kane nje ore falas. fitoni dije dhe lehtesira ne...

300 Leke

Tirane
60,000 Leke Oferta Kurse Profesionale SMART CENTER, AGJENSI TRAJNIMESH E LIÇENSUAR!

SMART CENTER, AGJENSI TRAJNIMESH E LIÇENSUAR!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.40 Km nga qendra)

B 🔻 hapen regjistrimet për akademinë profesionale graphic design! 🔻 lektorë me ekpseriencë! 🔻 intership dhe praktikë! 🔻 Çmimet më konkuruese në treg! 🔻 punësim i sigurt! 🔻 Çertifikatë e liçensuar! ...

60,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurs anglisht

Kurs anglisht

Vasil Shanto | Tirane (0.40 Km nga qendra)

B Ofrohet kurs anglisht niveli b2 pagesa 50 mije te vjetra komplet niveli...

5,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurs Anglisht Online

Ofroj kurs Anglisht Online

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Ofrojmë kurs anglisht online - kurs intensiv ose 3- herë në javë - kurs individual ose në grup - seancat zhvillohen nga 60 min ju mirëpresim !...

2,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim