kurs finance 

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Alta Akademi - Kurse te Licensuara Profesionale Pasticeri, Akullore, Bar/Kafe

Alta Akademi - Kurse te Licensuara Profesionale Pasticeri, Akullore, B -

Zone Periferike | Tirane (5.09 Km nga qendra) Alta Group

B Alta academy eshte akademia e licensuar dhe certifikuar, krijuar nga alta group, me synimin e edukimit te profesionisteve te ardhshem ne fushen e pasticerise, gelaterise, furrave te bukes dhe bar/kafe. alta group eshte nje nga kompanite me te medha ne shqiperi ne sektorin e importit dhe tregetimi...

25,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale OFROJ KURSE TE GJUHES ITALIANE

OFROJ KURSE TE GJUHES ITALIANE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Ofroj kurse individuale te gjuhes italiane te organizuar per kursante qe fillojne nga niveli fillestar dhe per ata qe deshirojne te zgjerojne njohurite gjuhesore dhe komunikuese ne nivelin mesatar. kursi per keto nivele permban 50 seanca me nga 60 min secila. per informacione te metejshme jeni te m...

1,000 Leke

Tirane
5,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse

Kurse

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B 📍💢ofertË verore💢 ✔fillojmË regjistrimet 📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚 💬 vetËm 5900 l 💬 (nivelet intensive + normale) & 2000 l muaji (2×90 min në javë) 💢tË gjitha nivelet 💢 ✏a1-c1 ...

5,900 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
200 Dollar Pune Oferta Kurse Profesionale Social Media Manager

Social Media Manager

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? jeni lodhur nga kerkimet per pune dhe nuk jeni te kenaqur ? doni te jeni te pavarur dhe te punoni nga shtepia sa kohe te doni edhe kur te doni? doni te jeni pronari i vetvetes ? me shkruani ne sms ose viber nese jeni te interesuar....

200 Dollar

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Qendra e kurseve ok-masterclass ju ofron kurse per te gjitha nivelet e gjuhes gjermane dhe angleze. gjithashtu ju ofrojme edhe pergatitje cilesore per provimet nderkombetare si ielts & toefl. ju ofrojme cilesi - standart, si dhe cmime mjaft konkurruese ! misioni yne - suksesi juaj! ju m...

500 Leke

Tirane
1 Pune Oferta Kurse Profesionale Servis Celularesh

Servis Celularesh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Kurse profesionale per servis celularesh ne dyqan servis . ofrojme trajnim profesional praktike me smarphone edhe tablete. trajnim per riparim me nderhyrje ne qark, riprogramime edhe cbllokime te ndryshe ne iphone ,ipad,samsung ,htc,huawei,xiaomi. ofrohen per persona qe jane te perkushtuar edhe qe ...

1

Tirane
15 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Bachelor of Science in Economics

Bachelor of Science in Economics

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jam student i universitetit "vienna university of economics and business" dhe jam i regjistruar ne programin master in economics. sapo kam mbyllur vitin e pare te studimeve. ofroj kurse per ekonometri, mikroekonomi, makroekonomi, matematike....

15 Euro

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Pikture

Kurs Pikture

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Kurse pikture, ofroj kurse pikture ne grupe dhe individuale, per mosha te ndryshme . cmimi eshte per 2 ore . ...

1,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse per berber

Ofroj kurse per berber

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber ose parukeri prane zones se selvise. me nje staf te perkushtuar bejme te mundur qe ju brenda pak kohesh te ktheni idet ne aftesi . na gjeni dhe ne instagram : thedonsalon . kundrejt nje pagese konkuruese ne treg. per me teper kontaktoni ne cel......

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse dhe zgjidhje tezash

Kurse dhe zgjidhje tezash

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ofrojme zgjidhje tezash dhe kurse per lendet fizike,kimi dhe matematike(per 9-vjecaren,e mesme dhe universitet) gjithashtu ofrojme ndihme per pergatitje per provime per studentet e kimise industriale,fshn....

1,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
35,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale cercasi magazziniere per rrobaqepesi.

cercasi magazziniere per rrobaqepesi.

Qender | Durres

B Cercasi magazziniere per azienda tessile da anni nel settore della produzione abbigliamento. si richiede la conoscenza della lingua italiana capacita di rapportarsi e collaborare con i colleghi. offriamo ferie pagate, ambiente pulito, paga ogni giorno 2 del mese, contributi pagati interament...

35,000 Leke

Durres
550 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B deshiron te mesosh anglisht, gjermanisht apo arabisht ke veshtiresi ne shkoll ne detyrat e anglishtes apo gjuheve te tjera telefo numrin +355682144202...

550 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale PROGRAMI “KUJDESI NDAJ TË MOSHUARVE

PROGRAMI “KUJDESI NDAJ TË MOSHUARVE

Tjeter zone | Tirane

B Kohëzgjatja 30 seanca personat e moshës së tretë janë ata që kanë më shumë nevojë për përkujdesje se çdokush tjetër. kujdesi shëndetësor është primar, por shumë i rëndësishëm i domosdoshëm dhe mirëqënja psikologjike dhe emocionale. jeta sociale edhe angazhimi në aktivi...

150 Euro

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte Virtuale-Te Gjitha Moshat+Nivelet!

Kurse Anglishte Virtuale-Te Gjitha Moshat+Nivelet!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B kurse anglishte virtuale per te gjitha moshat+nivelet! cmimet me te lira ne treg= 500 lek/mesimi. mesues te kualifikuar dhe me eksperience nderkombetare. certikate e dhene mbas kursit!! gjithcka qe duhet te beni eshte te lidheni me kamer ne telefon ose kompjuter me mesuesin dhe ai/ajo do beje m...

500 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale MEKANIK AUTOMJETESH

MEKANIK AUTOMJETESH

Tjeter zone | Tirane (5.74 Km nga qendra)

B Mekanik automjetesh kursi zhvillohet brenda ambjenteve te drfpp nr.1 dhe disa praktika mesimore prane ambjenteve te serviseve private. zhvillohet 4 ore 45 min ne dite per 5 dite pune te javes, 30% eshte teori dhe 70% praktike. ne total kursi ka kohezgjatje 450 ore ose 112 dite mesimore. ...

5,000 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte Virtuale-Te Gjitha Moshat!

Kurse Anglishte Virtuale-Te Gjitha Moshat!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B kurse anglishte virtuale per te gjitha moshat+nivelet! cmimet me te lira ne treg= 400 lek/mesimi. mesues te kualifikuar dhe me eksperience nderkombetare. certikate e dhene mbas kursit!! gjithcka qe duhet te beni eshte te lidheni me kamer ne telefon ose kompjuter me mesuesin dhe ai/ajo do shpern...

400 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht Durres

Kurse anglisht Durres

Qender | Durres

B Ofrojme kurse te gjuhes angleze me metoda bashkekohore si: per femije "fairyland" dhe "spark" vetem 1500 leke/muaji , dhe per te rritur "inside out","headway","new essential",etj per nivelet a1, a2, b1, b2. cmimi ne grup eshte 400l (te reja)/60 min dhe individual 600l/60 min. ofrojme gjithashtu...

5,000 Leke

Durres
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Keshillim dhe asistence ne realizimin e analizave statistikere.

Keshillim dhe asistence ne realizimin e analizave statistikere.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Keshillim/ monitorim dhe asistence ne realizimin e analizave statistikore ne kuader te detyrave te kursit, punimeve te diplomave etj. kryesisht ne shkencat sociale dhe shoqerore. programi i perdorur spss. ...

1,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte-Te Gjitha Moshat+Nivelet! Online nga Pc ose Telefon!

Kurse Anglishte-Te Gjitha Moshat+Nivelet! Online nga Pc ose Telefon!

Don Bosko | Tirane

B kurse anglishte virtuale per te gjitha moshat+nivelet! cmimet me te lira ne treg= 500 lek/mesimi. mesues te kualifikuar dhe me eksperience nderkombetare. certikate e dhene mbas kursit!! gjithcka qe duhet te beni eshte te lidheni me kamer ne telefon ose kompjuter me mesuesin dhe ai/ajo do beje m...

500 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte Virtuale-Online!

Kurse Anglishte Virtuale-Online!

Qender | Durres

B Kurse anglishte virtuale per te gjitha moshat+nivelet! cmimet me te lira ne treg= 400 lek/mesimi. mesues te kualifikuar dhe me eksperience nderkombetare. certikate e dhene mbas kursit!! pergatitje per: a. marrje vizash b. provime mature/universiteti c. nxenes/individe te te gjitha moshat. ...

400 Leke

Durres
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte Virtuale-Me Telefon ose me Kompjuter!

Kurse Anglishte Virtuale-Me Telefon ose me Kompjuter!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B kurse anglishte virtuale per te gjitha moshat+nivelet! cmimet me te lira ne treg= 400 lek/mesimi. mesues te kualifikuar dhe me eksperience nderkombetare. certikate e dhene mbas kursit!! gjithcka qe duhet te beni eshte te lidheni me kamer ne telefon ose kompjuter me mesuesin dhe ai/ajo do beje m...

400 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Anglishte Virtuale-Te Gjitha Moshat+Nivelet! Online me Mesues!

Kurse Anglishte Virtuale-Te Gjitha Moshat+Nivelet! Online me Mesues!

Kodra e Diellit | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B kurse anglishte virtuale per te gjitha moshat+nivelet! cmimet me te lira ne treg= 400 lek/mesimi. mesues te kualifikuar dhe me eksperience nderkombetare. certikate e dhene mbas kursit!! gjithcka qe duhet te beni eshte te lidheni me kamer ne telefon ose kompjuter me mesuesin dhe ai/ajo do beje m...

400 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim