kurs per violine ne prishtine 

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse private

Kurse private

Tjeter zone | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Duke mar parasysh te gjitha qellimet e juaja per te mesuar nje gjuhe te huaj. ne ofrojme kurse private me metodat bashkekohore ne gjuhen frenge dhe italiane. mos nguroni te na kontaktoni! ju mirepresim!...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Tirane,  Kurse Matematike ne DON BOSKO(tema diplome,kurse per provimin e shtetit)

Tirane, Kurse Matematike ne DON BOSKO(tema diplome,kurse per provimin

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Jam mesuese matematike me eksperience, ofroj kurse per arsimin baze te mesem dhe te larte. me tekste ne shqip ose botime te huaja,si amglisht, italisht... 1000leke seanca adresa : rruga 'don bosko' , ne vizion plus. tel 0698564260 ...

1,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse private ne gjuhen angleze

kurse private ne gjuhen angleze

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse private ne gjuhen angleze nivelet nga a1 ne b1.kurset zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkpunim mes meje dhe nxenesit. pagesa varion nga 300 leke te reja per nivelet a1-a2 dhe 400 leke te reja per nivelin b1 per me teper informacion mund te telefonnoni ne nr....

300 Leke

Tirane
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale English Language Tutor (Mesoni Anglisht me mesues Amerikan)

English Language Tutor (Mesoni Anglisht me mesues Amerikan)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Do you want to improve your grades? do you want to be able to interview for a job in english? do you want to study abroad, or take courses online? do you want to better understand family abroad? do you want to be able to read an english novel, or watch american television without the subtitles? w...

1,500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse programimi dhe matematike

Kurse programimi dhe matematike

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse intensive ne gjuhe te ndryshme programimi dhe ne matematike per nxenes te shkollave fillore. ...

500 Leke

Tirane
1 Pune Oferta Kurse Profesionale Servis Celularesh

Servis Celularesh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Kurse profesionale per servis celularesh ne dyqan servis . ofrojme trajnim profesional praktike me smarphone edhe tablete. trajnim per riparim me nderhyrje ne qark, riprogramime edhe cbllokime te ndryshe ne iphone ,ipad,samsung ,htc,huawei,xiaomi. ofrohen per persona qe jane te perkushtuar edhe qe ...

1

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Tjeter zone | Tirane (0.72 Km nga qendra)

B "teknik kompjuteri & it" 40 ore / fundjave / 6 jave vetem 15.000 leke te reja programi eshte 100% praktik // vec eksperiences edhe certifikohesh si teknik it. qendra e teknologjise - link sjell per ju ambjentet bashkohore dhe me pajisje cilesore per zhvillimin e trajnimit me standartet me t...

15,000 Leke

Tirane
200 Dollar Pune Oferta Kurse Profesionale Social Media Manager

Social Media Manager

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Doni te permiresoni te ardhurat tuaja? jeni lodhur nga kerkimet per pune dhe nuk jeni te kenaqur ? doni te jeni te pavarur dhe te punoni nga shtepia sa kohe te doni edhe kur te doni? doni te jeni pronari i vetvetes ? me shkruani ne sms ose viber nese jeni te interesuar....

200 Dollar

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kerkohen gra dhe vajza qe te punojne qendisje me makine qepese

Kerkohen gra dhe vajza qe te punojne qendisje me makine qepese

Plepa | Durres

B Qendistari duar arta me nje eksperience 20 vjecare ne treg kerkon te punesoje gra dhe vajza te cilat dine te punojne ne makine qepese me broden. gjithashtu zhvillon dhe kurse qendistarie nga niveli fillestar ne nivelin e avancuar. ne perfundim te ketij kursi, kursantet me te mira fitojne mundesin...

15,000 Leke

Durres
25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Alta Akademi - Kurse te Licensuara Profesionale Pasticeri, Akullore, Bar/Kafe

Alta Akademi - Kurse te Licensuara Profesionale Pasticeri, Akullore, B

Zone Periferike | Tirane (5.09 Km nga qendra)

B Alta academy eshte akademia e licensuar dhe certifikuar, krijuar nga alta group, me synimin e edukimit te profesionisteve te ardhshem ne fushen e pasticerise, gelaterise, furrave te bukes dhe bar/kafe. alta group eshte nje nga kompanite me te medha ne shqiperi ne sektorin e importit dhe tregetimi...

25,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale FINANCA 5- KURSE ONLINE & ZYRE

FINANCA 5- KURSE ONLINE & ZYRE

Qender | Vlore

B [align=center]qender trajnimi per software financiar dhe kontabel trajnimi im[/align] [align=center]financa 5 kurse online ne cdo qytet te shqiperise[/align] www.trajnimiim.com kursi online ofrohet ne disa variante: varianti 1: 4 jave, i cili rekomandohet per ekonomistet dhe kontabilis...

20,000 Leke

Vlore
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ALPHA BUSINESS- KURSE ONLINE

ALPHA BUSINESS- KURSE ONLINE

Qender | Vlore

B [align=center]qender trajnimi per software financiar dhe kontabel trajnimi im[/align] [align=center]alpha business kurse online ne cdo qytet te shqiperise[/align] www.trajnimiim.com...

20,000 Leke

Vlore
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ALPHA WEB BUSINESS - KURSE ONLINE

ALPHA WEB BUSINESS - KURSE ONLINE

Qender | Vlore

B [align=center]qender trajnimi per software financiar dhe kontabel trajnimi im[/align] [align=center]alpha web business kurse online ne cdo qytet te shqiperise[/align] www.trajnimiim.com...

20,000 Leke

Vlore
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale INSTALIME ELEKTRIKE

INSTALIME ELEKTRIKE

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kohezgjatja 360 ore. kursi permban 3 nive nga 120 ore. tarifa 3000 leke niveli. mesohet: kryerja e instalimeve elektrike ne godina banimi dhe ndermarrje industriale....

3,000 Leke

Tirane
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Njoftim😊 ofroj kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a1. a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 tel :0699605048 zona ...

8,900 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzikore

Rregjistrime audio ne studio profesionale dhe ambjente per prova muzik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Studio 'capitol' ofron rregjistrime audio profesionale . ( cmimi i diskutueshem ) gjitheashtu ofrojme ambjente per prova muzikore . (500 lek ora)...

500 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PIKTURE; SKULPTURE; FOTOGRAFIE

KURSE PIKTURE; SKULPTURE; FOTOGRAFIE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B Kurse pikture atelie arti ofron kurse pikture, skulpture dhe fotografie per te gjitha moshat. bazuar nga eksperienca shume vjecare ne mesimdhenien e artit figurativ ofrohjme metoda bashkehohore per te gjitha moshat e teknikat. kurset zhvillohen ne dy prej qendrave tona ne tirane. adresa 1 : rruga e...

4,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
8,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs professional Per Berber

Kurs professional Per Berber

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber . 3 ose 6 mujore. kushte shume te mira dhe mundesi punesimi. ... per vetem 8000 leke ne muaj....

8,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
60,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Profesionale per Agjente Turizmi ne Agjenci Turistike

Kurse Profesionale per Agjente Turizmi ne Agjenci Turistike

Tjeter zone | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B ???? #trajnim profesional per agjent turizmi i vetmi i licensuar me #certifikate ? qe njihet nga: ministria e financave dhe ekonomise drejtoria e politikave te punesimit dhe aftesimit profesional travel-agent-training-center-albania qendra e trajnimit te agjenteve te udhetimit trajnim profes...

60,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Deklarimet Tatimore E-FILING / Kontabiliteti Fiskal

Deklarimet Tatimore E-FILING / Kontabiliteti Fiskal

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.29 Km nga qendra)

B ***super ofert per kurs*** kontabiliteti fiskal e-filing / deklarimet tatimore 1- mbajtja e llogarive kontabël 2- kalkulimi i borderosë dhe proçesimi i pagave 3- kalkulimi i tvshsë, raportimi në e-filing i tvsh-se, 4- tatimi ne burim, tatim fitimi. 5- planifikim & këshillim për taksa...

10,000 Leke

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Per manikyriste

Kurs Per manikyriste

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Kurs intensiv manikyresh për vajzat me njohuri themelore. teknikë rumune. kurs intensiv me mundësinë e futjes në stafin tonë....

50 Euro

Tirane
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse te gjuhes gjermane per nxenes e femije

Kurse te gjuhes gjermane per nxenes e femije

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Kurse per femije (individuale dhe grupe) nga mesuese gjermanishte e licencuar...

1,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim