kurse per programin amadeus ne tirane 

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje

800 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Frengjisht dhe Anglisht.

Ofroj Kurse Frengjisht dhe Anglisht.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ofroj kurse individuale intesive per frengjisht dhe per anglisht. kurset zhvillohen nga niveli me i ulet deri ne pervetesimin e gjuhes. seanca mesimore eshte 60 minuta.....

800 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze

Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ofrojme kurse te gjuhes norvegjeze per ata qe do te punojne, studiojne apo thjeshte jetojne. kurset mund te jene ne grupe/individuale, intensive, si dhe kurse te specializuar per ata qe do studjone mjekesi ose dege tjeter. «kontaktoni per tju pershtatur nje kurs posacerisht per ju»...

1,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 grupet fillojne per pak dite..jo me teper se 6 persona ne grupe. vetem 40 mije te...

4,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Mesoni Anglisht/Italisht TANI!

Mesoni Anglisht/Italisht TANI!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Gjuhe e re dere e re! deshironi te: - keni akses ne tregun boteror te informacionit - zgjeroni klientelen - rrisni 4 fish mundesite e punesimit - te mesoni nje kulture te re? kurs i personalizuar sipas rrethanave tuaja. mos harro: pa anglisht je shurdh. pa italisht je memec. inve...

500 Leke

Tirane
17 Euro Oferta Kurse Profesionale Tirane, kurse gjuhe angleze online

Tirane, kurse gjuhe angleze online

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Gjuhes angleze online 💻 ofrojme mesim te gjuhes -angleze online 💻. klikoni ne linkun poshte per tu rregjistruar ne shkollen tone ne usa 🇺🇸 👉 https://mesojanglisht.com/ mesueset perdorin permes disa mesimeve hyrese qe synohet formimi i disa shprehive te thjeshta rreth angl...

17 Euro

Tirane
15 Euro Oferta Kurse Profesionale MËSONI ANGLISHT NË SKYPE

MËSONI ANGLISHT NË SKYPE

Vasil Shanto | Tirane

B MËsoni anglisht nË skype!...

15 Euro

Tirane
1,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse kimie

Kurse kimie

Qender | Shkoder

B Zhvilloj kurse kimie për nxënës të shkollave 9-vjeçare dhe të mesme. gjjithashtu zhvilloj kurse kimike për nivel universitar në kimi të përgjithshme dhe organike....

1,000 Leke

Shkoder
500 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike

Zone Periferike | Durres

B Ofrojme kurse matematike per klasat 1-9, 10,11,12. pergatisim nxenesit rreth provimit te lirimit si edhe te matures. ofrojme gjithashtu edhe kurse matematike ne fakultet si algjelber, analize matematike, matematike elementare, probabilitet etj. zgjidhje tezash. per cdo informacion me kontakto...

500 Leke

Durres
5,000 Leke Oferta Kurse Profesionale Kurse Fizike

Kurse Fizike

Brryli | Tirane

B Ju ofrojme kurse individuale dhe ne grup per lenden e fizikes per maturantet . pergatitja permban kryesisht formatin e formimit te tezes per maturantet , pergatitjen e permbledhjes te teoris dhe ushtrimeve . na kontaktoni ! ...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim