plani vjetor edukim fizik kl 2 

 Online 23 lexues | 1 njoftime ne pritje

2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
8,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs professional Per Berber

Kurs professional Per Berber

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber . 3 ose 6 mujore. kushte shume te mira dhe mundesi punesimi. ... per vetem 8000 leke ne muaj....

8,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale INSTALIME ELEKTRIKE

INSTALIME ELEKTRIKE

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kohezgjatja 360 ore. kursi permban 3 nive nga 120 ore. tarifa 3000 leke niveli. mesohet: kryerja e instalimeve elektrike ne godina banimi dhe ndermarrje industriale....

3,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale MEKANIK AUTOMJETESH

MEKANIK AUTOMJETESH

Tjeter zone | Tirane (5.74 Km nga qendra)

B Mekanik automjetesh kursi zhvillohet brenda ambjenteve te drfpp nr.1 dhe disa praktika mesimore prane ambjenteve te serviseve private. zhvillohet 4 ore 45 min ne dite per 5 dite pune te javes, 30% eshte teori dhe 70% praktike. ne total kursi ka kohezgjatje 450 ore ose 112 dite mesimore. ...

5,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat 6-12 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit dhe matures). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle te mesme ne tirane, me license dhe i kualifikuar. jam njohes i kur...

500 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE ARTI KURSE VIZATIMI KURSE PIKTURE KURSE SKULPTURE KURSE FOTOGRAFIE

KURSE ARTI KURSE VIZATIMI KURSE PIKTURE KURSE SKULPTURE KURSE FOTOGRAF

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Art studio kavalet zhvillone prej 1o-vjetesh kurse arti ne zhanret: vizatim, pikture, skulpture, fotografi dhe grafike. pregatitjen e studenteve profesionalisht per shkollat e artit dhe arkitektures. studio kavalet ofron per ju metodat dhe atmosferen e duhur per te shprehur e zhvilluar me tej talen...

5,000 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse gjuhesh te huaja Future

Kurse gjuhesh te huaja Future

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse te ndryshme: -anglisht ne grup seanca 60 min kushton 300 leke te reja. individual seanca 60 min kushton 500 leke te reja. -frengjisht 500 leke/60 min ose 700 leke/ 90 min. -gjermanisht 20 seanca/ 90 min ...

400 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE MATEMATIKE

KURSE MATEMATIKE

Vasil Shanto | Tirane

B Ofroj kurse matematike per te gjitha klasat 1 - 12. kam eksperience ne mesimdhenie si mesues ne lendet l: matematike-fizike, ne shkolle shteterore. prej disa kohesh vazhdoj te zhvilloj kurse normale dhe intesive me nxenes dhe studente te klasave te ndryshme. ofroj konsultime dhe pergatitje...

500 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse per berber

Ofroj kurse per berber

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber ose parukeri prane zones se selvise. me nje staf te perkushtuar bejme te mundur qe ju brenda pak kohesh te ktheni idet ne aftesi . na gjeni dhe ne instagram : thedonsalon . kundrejt nje pagese konkuruese ne treg. per me teper kontaktoni ne cel......

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: GJERMANISHT,ANGLISHT,SPANJISHT,FRENGJISHT si dhe kurse KIMIE.

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: GJERMANISHT,ANGLISHT,SPANJISHT,FREN

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: gjermanisht,anglisht,spanjisht,frengjisht si dhe kurse kimie per gjimnaz dhe universitet. te mesosh nje gjuhe eshte te kesh nje dritare me shume nga e cila mund te shohesh boten. jepjani femijes suaj kete mundesi. ofertat kane filluar behu dhe ti pjes e tyre dh...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Piano, violine, kercimi

Kurse Piano, violine, kercimi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofrojme kurse piano, violine dhe kercimi per femije e te rinj! arti eshte edukimi i shpirtit! nese keni vene re se femija juaj ka prirje artistike atehere eshte momenti i duhur per te na kontaktuar! per secilin nga kurset organizohen dhe koncerte, aktivitete e konkurse, paisje me diploma! nxi...

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse profesionale ne fushen finance,kontabilitet

Kurse profesionale ne fushen finance,kontabilitet

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme praktike punen ne formen e nje trajnimi profesional (kontabilitet praktik,zbatim ne praktike i legjislacionit dhe standarteve te kontabilitetit, fitim eksperience ne financa 5). ne fund te trajnimit do te jeni te afte te punoni si financier ose kontabilist profesionist prane cdo kompanie, o...

20,000 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse te gjuhes Italiane

Ofroj kurse te gjuhes Italiane

Don Bosko | Tirane

B ofroj kurse te gjuhes italiane per te gjithe grup moshat , duke perfshire nivelin fillestar a1 e deri tek niveli me i avancuar. kurse zhvillohen individualisht me liber te perzgjedhur nga nje bashkepunim mes meje dhe studentit ,kursantit. eshte ai ose ajo qe perzgjedh sa here ne jave e ka disponib...

800 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Qendra e kurseve ok-masterclass ju ofron kurse per te gjitha nivelet e gjuhes gjermane dhe angleze. gjithashtu ju ofrojme edhe pergatitje cilesore per provimet nderkombetare si ielts & toefl. ju ofrojme cilesi - standart, si dhe cmime mjaft konkurruese ! misioni yne - suksesi juaj! ju m...

500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Matematike per 9 vjecar dhe gjimnaz

Kurse Matematike per 9 vjecar dhe gjimnaz

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofroj kurse matematike per shkollen 9 vjecare dhe gjimnaz si dhe kurse per fakultet ne matematike dhe lende si bazat e informatikes, mikroekonomi, drejtim financiar etj eksperience shum vjecare ne mesimdhenie dhe besnikeri e perkushtim ! seanca e pare falas ...

500 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane

Kurse per Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Qendra moda ne fokus ofron kurse profesionale ne fushen e fashion design,rrobaqepsi ,modelistike (prerje),kapeleri dhe aksesore design,grafik design,produkt design, brandim ,post produksion (montazh,film animation,adobe premier ,autocad,vitrinist (dizanjer per vitrina dyqanesh). koha e kurseve var...

20,000 Leke

Tirane
600 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematik fizik

Kurse matematik fizik

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofroj kurse matematike dhe fizike per cikel te ulet 1:30 min 600 l ....

600 Leke

Tirane
50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Jemi te dedikuar te ofrojme sherbimin dhe kursin e formimit profesional si berber/e. kurse me orar te plote 3 dhe 6 mujore .. per me teper info na kontaktoni .. add. ish blloku , perball me duff bar . instagram (@thescumbagstudio )...

50,000 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
50 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Per manikyriste

Kurs Per manikyriste

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Kurs intensiv manikyresh për vajzat me njohuri themelore. teknikë rumune. kurs intensiv me mundësinë e futjes në stafin tonë....

50 Euro

Tirane
25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Desheroni te merreni me shitje - blerje pronash te patundshme, duke marre nje zanat fitimprures ?

Desheroni te merreni me shitje - blerje pronash te patundshme, duke ma

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Pervec aftesive te mira ne komunikim, ky profesion kerkon njohuri baze teknike per te plotesuar profilin tend si shites i pronave te patundshme ( apartamente, vila, dyqane ). ne kete kurs do te merrni - njohuri fillestare rreth projektit, - njohuri mbi planimetrine e apartamenteve etj - vleresimi...

25,000 Leke

Tirane
15 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Bachelor of Science in Economics

Bachelor of Science in Economics

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jam student i universitetit "vienna university of economics and business" dhe jam i regjistruar ne programin master in economics. sapo kam mbyllur vitin e pare te studimeve. ofroj kurse per ekonometri, mikroekonomi, makroekonomi, matematike....

15 Euro

Tirane
12,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale MËSO GJERMANISHT !

MËSO GJERMANISHT !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B MËso gjermanisht 👉 metodat më të mira të mësimdhënies. stafi: pedagogët e profesionistët më të mirë të fushës të cilët do të bëjnë të mundur që gjuhën gjermane ta mësoni po aq mirë sa gjuhën shqipe. 👉metoda: schritte; 👉niveli:a1 👉didaktika: shkrim, lexi...

12,000 Leke

Tirane
100 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale KURSET  E GJUHËS GJERMANE: A1, A2, B1, B2, C1, C2.

KURSET E GJUHËS GJERMANE: A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Qendra jonë tashmë me mesues mbi 15 vite eksperiencë pune , aplikon për herë të parë programin dygjuhësor ( bilingual course) për fëmijë dhe të rritur. pra fëmijët tuaj do të kenë mundësinë të mesojnë dy gjuhë me një çmim. në këtë program do të përfshihen fëmijët ng...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim