trajnime falas tirane 

 Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje

500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse matematike per klasat fillore 1-5

Ofroj kurse matematike per klasat fillore 1-5

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat fillore 1-5.per te gjithe te interesuarit te me kontaktojne me whats app....

500 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA ANGLISHT, GJERMANISHT SI DHE MATEMATIKE/FIZIKE/KIMI

Ofrojme KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA ANGLISHT, GJERMANISHT SI DHE MATEMAT

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse individuale ose ne grup per gjuhet e huaja anglisht & gjermanisht duke filluar nga mosha 6 vjecare dhe me larte niveli a1 a2 b1 b2 c1 c2 si dhe pergatitje per mbrojtjen e gjuheve te huaja gjithashtu ofrojme kurse individuale ose ne grup per nxenes ose studente ne lendet matematik...

200 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike individuale

Kurse matematike individuale

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zhvilloj kurse matematike individuale per çdo grupmoshë. mësimi zhvillohet 60 minuta tek e tek me nxënësit dhe fokusohet në pikat e dobëta të tyre. ...

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

Vasil Shanto | Tirane

B Okazion!!!!!!!! ofrojme kurse professional parukeri intensiv 4-6-9 mujor thonjte kurs intensiv berber 1 muaj intensiv makeup 1 muaj kurs intensiv regjistrohu tani! vende te limituara! super super oferte! me lire se kudo tjeter! ...

2,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Kurse matematike per te gjitha klasat dhe per cdo nivel.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse matematike per klasat 6-12 (vecanerisht pergatitje per provimet e lirimit dhe matures). kurset ofrohen ne menyre individuale ne shtepine tuaj ose ne nje ambient tjeter te pershtatshem. aktualisht jam mesues ne nje shkolle te mesme ne tirane, me license dhe i kualifikuar. jam njohes i kur...

500 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE MATEMATIKE, FIZIKE,KIMI

KURSE INTENSIVE MATEMATIKE, FIZIKE,KIMI

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse intensive individuale ose ne grup per mesimedhenie te lendeve shkencore matematike fizike kimi professore te shkelqyer me pervoje 20 vjecare pune pranojme kursante te cdo moshe duke filluar nga mosha 10 vjecare! cmimet me te lira ne treg! ...

300 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesoni Anglisht/Gjermanisht?Italisht TANI!

Mesoni Anglisht/Gjermanisht?Italisht TANI!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Gjuha te hap nje dere te re! deshironi: * te pervetesoni tri gjuhet me te folura ne evrope? * te pergatiteni per studime jashte? * te mesoni rreth nje kulture te re? ju asistojme! ofrojme kurse personale dhe ne grup ne cmimet me konkurruese ne treg. ofrojme kurse : -anglisht (niv: a1/a2/b...

500 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane

Kurse per Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Qendra moda ne fokus ofron kurse profesionale ne fushen e fashion design,rrobaqepsi ,modelistike (prerje),kapeleri dhe aksesore design,grafik design,produkt design, brandim ,post produksion (montazh,film animation,adobe premier ,autocad,vitrinist (dizanjer per vitrina dyqanesh). koha e kurseve var...

20,000 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse

Kurse

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse ne te gjitha nivelet per gjuhen frenge dhe italiane...

800 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT

Tjeter zone | Tirane (0.72 Km nga qendra)

B "teknik kompjuteri & it" 40 ore / fundjave / 6 jave vetem 15.000 leke te reja programi eshte 100% praktik // vec eksperiences edhe certifikohesh si teknik it. qendra e teknologjise - link sjell per ju ambjentet bashkohore dhe me pajisje cilesore per zhvillimin e trajnimit me standartet me t...

15,000 Leke

Tirane
690 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Praktike per juriste dhe studente

Praktike per juriste dhe studente

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zyre e specilaizuar per programe praktike te licensuara dhe 100 % praktike per juriste, studente, administratore, ekonomiste, sipermarres etj. pajsesh me certifikate ne perfundim. kritere ne perzgjedhje dhe certifikim mbi 90 % te punesuar pas certifikimit 1. jurist per shoqerite tregtare ...

690 Euro

Tirane
30,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse rrobaqepsie

Kurse rrobaqepsie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojms kurse rrobaqepsie 3 mujore ,mesojme cdo detaj te profesionit te rrobaqepsit nga profesionist te fushes ...

30,000 Leke

Tirane
600 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse cikli ulet

Kurse cikli ulet

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofroj kurse cikli ulet ,mat fizik letersi 1:30 min ,ndihmes edhe per cdo lende tjeter (kursi ofrohet ne shtepin tuaj ose timen) ...

600 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tout le monde, ofron kurse te gjuheve te huaja, anglisht, italisht, frengjisht, spanjisht, gjermanisht. ...

300 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse gjuhesh te huaja Future

Kurse gjuhesh te huaja Future

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse te ndryshme: -anglisht ne grup seanca 60 min kushton 300 leke te reja. individual seanca 60 min kushton 500 leke te reja. -frengjisht 500 leke/60 min ose 700 leke/ 90 min. -gjermanisht 20 seanca/ 90 min ...

400 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: GJERMANISHT,ANGLISHT,SPANJISHT,FRENGJISHT si dhe kurse KIMIE.

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: GJERMANISHT,ANGLISHT,SPANJISHT,FREN

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse te gjuheve te huaja: gjermanisht,anglisht,spanjisht,frengjisht si dhe kurse kimie per gjimnaz dhe universitet. te mesosh nje gjuhe eshte te kesh nje dritare me shume nga e cila mund te shohesh boten. jepjani femijes suaj kete mundesi. ofertat kane filluar behu dhe ti pjes e tyre dh...

10,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Sia academy ofron kurse per gjuhet anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht, matematike etj. kushte komode, pagesa te uleta dhe mesimedhenie cilesore me staf te specializuar. adresa rruga haki stermilli, kombinat, tirane, perballe shkolles 9vjecare shyqyri peza...

2,500 Leke

Tirane
550 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B deshiron te mesosh anglisht, gjermanisht apo arabisht ke veshtiresi ne shkoll ne detyrat e anglishtes apo gjuheve te tjera telefo numrin +355682144202...

550 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse private te gjuhes Gjermane

Ofroj kurse private te gjuhes Gjermane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ofrojme kurse private dhe ne grup (numri maksimal i grupit: 3 persona) te gjuhes gjermane per te gjitha grupmoshat. si me poshte variojne cmimet dhe kohezgjatja e oreve mesimore: 1 studente=> 1 seance = 90 min = 700 leke 2 studente=> 1 seance = 90 min = 1200 leke (600 leke/person) 3 studente=> ...

700 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Sia academy ofron kurse gjuhesh te huaja ne gjuhet anglisht, gjermanisht, frengjisht, italisht, etj. cmimet me te lira ne tirane. mundesi punesimi ne gjermani(pa komision) per studentet tane. tel 0673122333...

2,500 Leke

Tirane
1 Pune Oferta Kurse Profesionale Servis Celularesh

Servis Celularesh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Kurse profesionale per servis celularesh ne dyqan servis . ofrojme trajnim profesional praktike me smarphone edhe tablete. trajnim per riparim me nderhyrje ne qark, riprogramime edhe cbllokime te ndryshe ne iphone ,ipad,samsung ,htc,huawei,xiaomi. ofrohen per persona qe jane te perkushtuar edhe qe ...

1

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hidraulik 390 ore 5 muaj kurs 4000 leke ...

4,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ZHVILLOJ KURSE PRIVATE NE LENDEN BIOLOGJI

ZHVILLOJ KURSE PRIVATE NE LENDEN BIOLOGJI

Qender | Shkoder

B Zhvilloj kurse private profesionale ne lenden e biologjise per 9 vjecare dhe gjimnaze . pergatitje per maturen shteterore pergatitje ne fushen e gjenetikes per studentet qe duan te studiojne mjekesi per nxenesit qe studiojne ne kolegje pergatitje me materiale mesimore perkatese te kolegjit ne g...

500 Leke

Shkoder
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Rrobaqepsie

Kurse Rrobaqepsie

Kodra e Diellit | Tirane

B Ofroj kurse rrobaqepsie. kurse individuale duke filluar nga niveli fillestar. kohezgjatja 3 muaj. kursi zhvillohet ne 2 ore ku perfshiet ana teorike dhe ajo praktike. pagesa mund te behet cdo muaj (1500 leke) ose 3 muajt sebashku....

1,500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per klasat 4-12.

Kurse matematike per klasat 4-12.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofrojme kurse matematike duke filluar nga klasat e 4-12. kursi zhvillohet ne menyre individuale ose ne grup,ne kushte shtepia.nje ore mesimore do te jete 60 minuta ne nje orar te pershtatshem dhe fleksibel.do kete kenaqesi dhe privilegji im qe tiu ndihmoj juve drejt arritjes se objektivave dhe qell...

500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim