Artikuj te ndryshem 1000+ Artikuj te ndryshem

 Online 18 lexues | 2 njoftime ne pritje

700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Qebap per pjekjen e kafese dhe mullinj

Qebap per pjekjen e kafese dhe mullinj - Berati

Berat, Qendra | Berati

B Shesim qebab per pjekjen e kafese me kapacitet 30 kg. qebapi punon me gas dhe energji elektrike. gjithashtu shesim edhe mullinj kafeje monofaz dhe 3 fazor ne gjendje shume te mire pune. eshte nje mundesi shume e mire biznesi per shitjen e kafese se fresket. cmimi i diskutueshem.

...

700 Euro

Berati
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Rolex Yacht-Master 40 mm Gold

Rolex Yacht-Master 40 mm Gold - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shes ore origjinale te rolex yacht master lyer me flori roz origjinal. eshte okazion fantastik per kedo qe i ka ender kete ore. cmimi origjinal eshte 13.000 euro. ora ka dhe certifikaten origjinale te fabrikes ku eshte prodhuar. eshte ore autentike 100% si origjinalja. ...

1,500 Euro

Tirane
6,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitje

Shitje - Tirane

Hysen Xhura, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Makine qepese butterfly (flutur), me kembe, pothuajse e paperdorur. ...

6,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Sharre Felisatti dhe Pres Universale

Shiten Sharre Felisatti dhe Pres Universale - Tirane

Dibres, Tjeter zone | Tirane

B Shiten sharre felisatti dhe pres universale ne gjendje shume te mire pune cmimi i diskutueshem ...

1,000 Euro

Tirane
540 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Kallam peshkimi perj fildishi

Kallam peshkimi perj fildishi - Vlore

Vlore, Shqiperia, Zone Periferike | Vlore

B Kallam peshkimi prej fildishi (bri elefanti) 1.8m i gjat me gjith dorez i perdorur ne gjendje te shkelqyer....

540 Euro

Vlore
35,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sauna infrared

Sauna infrared - Tirane

Rruga Mujo Ulqinaku, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet sauna infrared per arsye mosperdorimi. sauna me rreze infra te kuqe ( 1 person ) . Ėshte disenjuar per te pasur nje perdorim te lehte. me kete sauna stresi zhduket, muskujt e trupit gjallerohen si dhe ndihmohet qarkullimi i gjakut . gjithashtu ndihmon ne djegien e kalorive te teperta, luftimin e semundjeve te ndryshme. duke perdorur kete sauna, ju dilni te gjalleruar dhe jeni gati per cdo gje qe mund tju sjelle dita. specifikime teknike * materiali : dru pishe kanadeze, xham i temperuar * kapaciteti : 1 person * permasat : 1200*900*1900mm * xhami : 6mm i temperuar * tensioni : 110-220v Ēmimi: 35,000 leke te reja kontaktoni ne inbox #endritkalleshicenter #kalleshicenter...

35,000 Leke

Tirane
70 Euro Tregu Artikuj te ndryshem kerkojm distributor rajonal edhe shesim pllaka kuartzi

kerkojm distributor rajonal edhe shesim pllaka kuartzi - Durres

Xhafzotaj, Albania, Zone Periferike | Durres

B Kerkojm distributor rajonal per pllaka kuartz dhe shesim pllaka kuartzi me shumice...

70 Euro

Durres
17,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroce per femije Set 2 ne 1 firma Bertoni + Rrethore per beba (shiten edhe vecante)

Karroce per femije Set 2 ne 1 firma Bertoni + Rrethore per beba (shite - Tirane

Zogu I Zi, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet seti karroca per femije + sexholino per makinen per beba + rrethore per beba - karroca eshte thuajse paperdorur , shume e re dhe praktike dhe ka nje ngjyre shume te embel dhe perdoret si per cun edhe per vajze. - cmimi eshte i padiskutueshem sepse po i shes sa gjysma e cmimit qe i kam blere aq me teper qe jane fringo. - e pershtatshme per femije deri ne 4 vjec. - karroce praktike per ju dhe beben tuaj, me 4 rrota e markes bertoni - karroca eshte e lehte dhe e pershtatshme per shetitje te gjata ne ditet e ngrohta te veres. - karroca kthehet ne te dyja anet edhe nga nena edhe nga rruga dhe shume e rehatshme ne perdorim - per rehatine e femijes mbeshtetesja mund te levizet ne 3 pozicone te ndryshme. - pjesa e pasme dhe ajo e mbeshtetjes se kembeve afrohen dhe behet si nje karrige - me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme. - hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete dhe ze pak hapesire - e siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe ka vend per kembet - rrotat e pasme te karroces jane te pajisura me frena. nese ju duhet edhe nje portbebe per te nxjerre bebin nga spitali duhet te shtoni 1000 leke. ...

17,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Syze nike

Syze nike - Tirane

Laprake, Tirana, Albania, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Cmimi 30mij lek i padiskutueshem nike origjinale ...

3,000 Leke

Tirane
15,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shes skela armature binar derrasa

shes skela armature binar derrasa - Tirane

Rruga Babe Rexha, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes skele nderitimi (rreth 250 cifte) armature binar derras rreth 1500 m2 puntela rreth 200 cope celsa kollonash petaludhe dhe bazamak shkalles 18 cope nuk shiten me cope po shiten te gjitha ne total...

15,000 Euro

Tirane
3,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten rafte butiku dy muaj Te perdorur .

Shiten rafte butiku dy muaj Te perdorur . - Durres

, Qender | Durres

B Shiten rafte butiku dy muaj te perdorur...

3,500 Leke

Durres
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem makineri per prodhim e dyre dhe dritare PVC

makineri per prodhim e dyre dhe dritare PVC - Peshkopi

Rruga Pirustet, Qender | Peshkopi

B Shes nje makineri me dy koka per prodhimin e dyre dhe dritareve pvc por njera koke nuk punon...

1,500 Euro

Peshkopi
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo - Durres

Rruga Aleksander Goga, Durazzo, Albania, Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Vegla te ndryshme pune gur fesibel ,vidiator

Vegla te ndryshme pune gur fesibel ,vidiator - Tirane

Rruga E Freskut, Fresku/Linze | Tirane

B Vegla te ndryshme pune shiten me cmim te arsyeshem te interesuarit te me kontaktojne 0797898693...

2,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes ore Swiss

Shes ore Swiss - Tirane

Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ora eshte e re dhe e pa perdorur. shitet per arsye mosperdorimi. eshte ore ne kuti dhe origjinale. it's eshte me kurdisje, pra automatike. i reziston ujit deri ne 100 m....

150 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet furre buke

Shitet furre buke - Durres

Durres, Albania, Currilat | Durres

B Shitet furre buke dhe makineri per pergaditjen e bukes...

10,000 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION SHITET FRIGORIFER KOLONE

OKAZION SHITET FRIGORIFER KOLONE - Tirane

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Mbrapa Karburant , Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shes frigorifer kolone,ftohes,ne gjendje shume te mire funksionale ...

20,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet frigorifer akulloresh

Shitet frigorifer akulloresh - Durres

Durres, Albania, Currilat | Durres

B Shitet frigorifer akulloresh banak dhe pajisje per krijimin e akullores...

10,000 Leke

Durres
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet me ofert makineria

Shitet me ofert makineria - Durres

Plepa, Shkembi Kavajes | Durres

B Shitet makineria me te treja funkionet per petulla per kokoshka dhe flok sheqeri....

1,500 Euro

Durres
300,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Frigorifer

Shes Frigorifer - Lezhe

Rrubik, Zone Periferike | Lezhe

B Shes frigorifer banak me ftohje 4 m 300000 lek i diskutushem per kontakt 0692419212...

300,000 Leke

Lezhe
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem MBROJTESA NGA TENSIONI I (ULET DHE I LARTE)

MBROJTESA NGA TENSIONI I (ULET DHE I LARTE) - Durres

Albania, Currilat | Durres

B Shes mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte ,jan komponent te cilet montohet ne kuader zen vendin sa per dy automat , montimi eshte i thjeshte montohet para ose pas salvavites. vepron me tensjon te ulet nen 160 v (+-5v) vepron me tensjon te lart mbi 270 v (+-5v).ose mund te gradohen sipas deshires.mbrojtesi sic shifet ne foto ka tre llampa sinjalizimi jeshilja tregon nje punim normal, kurse kur ndizet e kuqja tregon qe tensjoni nuk eshte normal dhe ne menyre automatike ckycet qe mos te pesojne dem aparaturat shtepiake ,ne momentin qe tensjoni normalizohet mrojtesi kycet perseri dhe i jep tensjon shtepis.ky veprim behet nga mrojtesi ne menyre automatike. pervec sitemit monofaz kemi dhe mrojtesa per sitemin trefazor .mbrojtesat jepen me garanci (.brenda ne durres montimi falas). mbrojtes mono faz 40a - 3000 lek te reja.me ose pa voltmeter) mbrojtes mono faz 60a-3000 lek te reja.(me ose pa voltmeter) mbrojtes tre fazor 60a - 5000 lek te reja....

3,000 Leke

Durres
100 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kerkojm rafte  metalike

Kerkojm rafte metalike - Tirane

Autostrada Tirane-durres, Tjeter zone | Tirane

B Kerkojm rafte metalike per produkte te renda. per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrat 0676000738 0676000729 ...

100 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem tapet

tapet - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet tapet ne gjendje shume te mire 30mije teke te vjetra....

4,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten rafte farmacie dhe mobilje farmacie

Shiten rafte farmacie dhe mobilje farmacie - Tirane

Astir Sha, Rruga Hysen Zeqo, Ballsh, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten rafte edhe mobilje farmacie te pa perdoruara gjendja shum e mire te interesuarit te kntaktojn ne nr e telefonit 0692138421...

30,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Syze

Syze - Tirane

21 Dhjetori, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Syze tom ford per femra...

50 Euro

Tirane
400 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Mobile pėr dyqan lulesh

Mobile pėr dyqan lulesh - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Rafte, tavoline mermeri, vazo, mobile e posaēme per fjongot, shkalle dekorative etj ...

400 Euro

Tirane
2,400 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes motorr uji, jetski yamaha waverunner vx110

Shes motorr uji, jetski yamaha waverunner vx110 - Sarande

Rruga Lefter Talo, Sarande, Albania, Ksamil | Sarande

B Shitet jetski yamaha waverunner vx110, 1200 cc, 4-kohesh, viti 1995, pa dogane. pak i perdorur, ne gjendje shume te mire....

2,400 Euro

Sarande
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shes KARRIGE plastike tė reja  ,per lokale  ( 3.000 lek )cop   0697762018

shes KARRIGE plastike tė reja ,per lokale ( 3.000 lek )cop 0697762 - Tirane

Rruga Naim Frasheri, Τί&#961, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Karrige plastike te reja ,per lokale ( 3.000 lek )cop 0697762018...

3,000 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem  Vaj Ulliri  'Greke'  (Kretė)  500lek/lt   0697762018

Vaj Ulliri 'Greke' (Kretė) 500lek/lt 0697762018 - Tirane

Rruga Naim Frasheri, Τί&#961, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Vaj ulliri greke nga fshatrat e kretes (krete) 500lek/lt -mund ta provoni kur te deshironi si dhe ti beni analizat laboratorike pa asnje problem. -mundemi tua sjellim ku te deshironi ju per me shumic 0697762018 ...

500 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN AKSESOR PĖR FEMIJE

SHITEN AKSESOR PĖR FEMIJE - Tirane

Rruga Tefta Tashko-koco, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B te ardhura nga gjermania dhe te perdorur shume pak,ne gjendje shume te mire.sexholino per bebe, karroce per femije me te gjithe aksesoret per transporte te shtrire ose ulur te femijes .sedilje makine per femije e pershtatshme per peshen nga 10 kg -30 kg. shiten te gjitha se bashku ose veē e veē....

200 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Produkte Ortopedike

Produkte Ortopedike - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Kompania jone me bazen e saj ne turqi ka me shume se 30 vite qe konkuron ne tregun nderkombetar me cmimin edhe cilesine e saj. tani jemi edhe ne shqiperi. te interesuarit tna kontaktojne ...

1,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karrike

Karrike - Tirane

Rruga Bulevardi Blu, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shes nje karrike per berber.cmimi 30 milek(te reja)...

30,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas