dyqane gjerman i rroba te perdorura 

 Online 24 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje fast foodi pajisjet jane te perdorura por shume te mbajtura (si te reja)pajisjet jane te tilla si platov greke, per pergatitjesh "pitesh" dhe aparat mishi per pergatitjen e mishit pajisjet jane te pershtatshme per fast food dhe per byrektore (pajisja platov e pergatitjes se pite...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shitet pajisje frigoriferike "kastel". pajisjet jene te perdorura por ne super gjendje (si te reja). pajisjet kane kapacitet mbajtes te konsiderueshem te pershtetshem per tu perdorur ne shtepi dhe ne ambiente biznesi per funksionet perkatese qe pajisjet kryejne. frigoriferet jane me ko...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE NGA GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE NGA GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje profesionale te tilla si: pergatites kokoshkash, llabma patatesh, grirese djathi, mishi etj., zgare e pershtatshme dhe per fast food psh pergatitje tostash pajosjet jane te perdorura por ne gjendje super te mire (si te reja) te gjitha pajisjet jane greke te nje cilesie mjaft te ...

100 Euro

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Perde Ajri OLEFINI 2m

Perde Ajri OLEFINI 2m

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Marka : olefini k-18w gjatesia : 2 metra sasia : 2 cope gjendja : te perdorur ne gjendje te mire, ruhen ne magazine cmimi : 30.000 leke copa shiko fotot per te dhena te tjera.. ...

30,000 Leke

Tirane
17,000 Leke Artikuj te ndryshem 2 Krevate tek

2 Krevate tek

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten dy krevate tek 170 mij lek (te vjetra) te punuar me porosi ne gjendje shume te mire....

17,000 Leke

Tirane
350 Euro Artikuj te ndryshem Shes karroce per binjake, Peg Perego Duo Piroette

Shes karroce per binjake, Peg Perego Duo Piroette

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shes karroce per binjake. ne gjendje shume te mire, eshte perdorur vtem 8 muaj. perfshihen: 2 sedilje makine, te gjitha te cmontueshme lehtesiht. karroca paloset. timon qe vendost ne lartesi te ndryshme, rrota te medha me amortizatore, sistem frenimi, pastrohet dhe paloset lehte. cmim i diskutueshem...

350 Euro

Tirane
800,000 Leke Artikuj te ndryshem Okazion..Shiten paisje te ndryshme furre buke ose pasticerie.

Okazion..Shiten paisje te ndryshme furre buke ose pasticerie.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten pasje te ndryshme per furre buke ose pasticeri..furre polin elektrike per 8 tava 450000 lek...mixer 20 lit 70000. frigorifer banak 80000. sistem aspirimi 70000..raft inoksi 30000..tavolina te ndryshme inoksi 18000..22000..23000...boiler 90lit 12000...tava furre 10cop..10000...vasketa ushqimo...

800,000 Leke

Tirane
1,200 Euro Artikuj te ndryshem SHES PAISJE LAVANDERIE PROFESIONALE

SHES PAISJE LAVANDERIE PROFESIONALE

Lungomare | Vlore

B Makine larese profesionale 10 kg ne gjendje shume te mire pune hekur profesional ....

1,200 Euro

Vlore
800,000 Leke Artikuj te ndryshem Okazion..Shiten paisje te ndryshme furre buke ose pasticerie.

Okazion..Shiten paisje te ndryshme furre buke ose pasticerie.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pasje te ndryshme per furre buke ose pasticeri..furre polin elektrike per 8 tava 450000 lek...mixer 20 lit 70000. frigorifer banak 80000. sistem aspirimi 70000..raft inoksi 30000..tavolina te ndryshme inoksi 18000..22000..23000...boiler 90lit 12000...tava furre 10cop..10000...vasketa ushqimo...

800,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Makin per femij foristrad

Makin per femij foristrad

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Kam nje makin me bateri foristrad per femij esht 10 dit e perdorur mban dy femij siper deri ne 90 kg ...

30,000 Leke

Tirane
250 Euro Artikuj te ndryshem DAINESSE PANTALLONA

DAINESSE PANTALLONA

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Pantallona dainesse me nr 48.shiten per arsye mos perdorimi.shume pak te perdorura..Çmimi 250€ i diskutueshem!!!!!!!!!...

250 Euro

Tirane
330 Euro Artikuj te ndryshem 🧲OKAZION SHITET GOPRO HERO 4K 🧲

🧲OKAZION SHITET GOPRO HERO 4K 🧲

Kamez/Paskuqan | Tirane

B 🎥paskuqan 1 🎥shitet video kamera gopro hero 4 🎥me shume aksesor 🎥filmime ne full hd 4k 🎥te telefonojne vetem te intersuarit 🎥flm...

330 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE / GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE / GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje si: zgara njeshe, dyshe, treshe me gaz dhe elektrike, lambra patatesh pajisjet jane te perdorura por ne super gjendje (si te reja) te gjitha pajisjet jane greke te nje cilesie shume te larte duke marre ne konsiderate cilesine e produkteve dhe cmimet me te cilat ato shiten mun...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE NGA GONI PROFESIONALE NE SHITJE

PAISJE NGA GONI PROFESIONALE NE SHITJE -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten frigrifer te llojeve, kapaciteteve dhe permasave te ndryshme pajisjet jane te perdorur por te nje cilesie shume te larte (si te rinje) pajisjet jane prodhime greke frigoriferet jane ngrires dhe freskes ka dhe frigriere reklamues qe mundesojne venjen e banerave te ndryshem te kompa...

100 Euro

Tirane
60 Euro Artikuj te ndryshem 🧲PORTOFOL SHINI ORIGJINAL I ZI NAPAPIJRI 🧲

🧲PORTOFOL SHINI ORIGJINAL I ZI NAPAPIJRI 🧲

Kamez/Paskuqan | Tirane

B 📌portofol marke originale napapijri 📌100 perqind lekure 📌 📌ngjyra e zeze 📌 📌i ri akoma ne kutine originale 📌 📌vetem te interesuarit te tele📌...

60 Euro

Tirane
150,000 Leke Artikuj te ndryshem Karroce invalidi

Karroce invalidi

Vasil Shanto | Tirane

B Shitet karroce invalidi. 1 jave e perdorur asnje defekt cmimi i diskutueshem ...

150,000 Leke

Tirane
60 Euro Artikuj te ndryshem Orë Fossil në Shitje.

Orë Fossil në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet ora fossil model për femra,origjinale edhe e re fringo e pa përdorur. vendndodhja:myslym shyri Çmimi:60€. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel. ...

60 Euro

Tirane
3,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten rrethore

Shiten rrethore

Don Bosko | Tirane

B Shitet nje rrethore e markes chicco ne gjendje sh te mir thuajse e re me tre 3 nivele ulje dhe shume e rehatshme per femijen....

3,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Artikuj te ndryshem shitet bufe

shitet bufe

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Bufe me 3 kanata xhami me gjendje shum te mir ...

40,000 Leke

Tirane
120 Euro Artikuj te ndryshem Makinë Qepëse Stinger në Shitje.

Makinë Qepëse Stinger në Shitje.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet makinë qepëse stinger gjermane ,e kohës te realizmit,në gjëndje funksionale. vendndodhja:te xhamlliku. Çmimi:120€ i diskutueshëm. për më tepër informacion më kontaktoni në what's app&cel....

120 Euro

Tirane
800 Euro Artikuj te ndryshem SUPER OFERTA

SUPER OFERTA

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Mbyllet biznesi i fustaneve me qera queen fashion house albania shiten 45 fustane (te reja & te perdorura) 3 manikine 4 varese inoksi qe vendosen ne mure secila varese mbane 10 fustane per arsyje emigrimi...

800 Euro

Tirane
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Gjenerator italian profesional

Gjenerator italian profesional

Don Bosko | Tirane

B Gjenerator profesional italian lombardini. kontaktoni per me shume informacione...

15,000 Leke

Tirane
220 Euro Artikuj te ndryshem Ore UNISEX Gucci 3000m

Ore UNISEX Gucci 3000m

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B gucci 3000m : yellow gold (plated)...

220 Euro

Tirane
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Dollap

Dollap

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Dollap me permasa 305×270....

15,000 Leke

Tirane
8,000 Euro Artikuj te ndryshem Kalander llamarine

Kalander llamarine

Vore | Tirane

B Shitet kalander per llamarine me trashesi deri 20mm. gjithashtu ne anesore kalandron dhe profile dhe tuba te dimensioneve te ndryshem....

8,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim