imobiliare 1 ari sa metra katror 

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro50,000 Euro

đź“Ś Shitet Toke Me Prespektive Zhvillimi/ Whatsupp: 068291

Sukth, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

📣 shitet toke me dokumentacion te rregullt. 👉🏻toka ka nje siperfaqe prej 10000 m2. 👉🏻eshte truall shume i pershtatshem me prespektive zhvillimi: • bujqesie; • stalle; • fabr...Lexo detajet..

50,000 Euro305,292 Euro

⚜️shitet Toke Me Prespektive Zhvillimi / Tirane⚜️

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

📣toke ne shitje 🔸shitet toke me nje siperfaqe prej 7828 m2. 📍toka ndodhet ne damjan, vaqarr. ✅e ofrur me nje siperfaqe te bollshme ka mundesi shfrytezime me prespektive zhvillimi si buqesor ...Lexo detajet..

305,292 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro2,000,000 Leke SHITET TOKË ARË NË AKËRNI, VLORË Shitet tokë arë në Akërni, Vlorë. Ka një sipërfaqe totale prej 5000 m² m

Shitet TokË ArË NË AkËrni, VlorË

Vlorë, Albania,Qender | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet tokë arë në akërni, vlorë. ka një sipërfaqe totale prej 5000 m² me çertifikatë pronësie. toka është e përshtatshme për çdo lloj aktiviteti. pozicionohet 500 m nga zona ku do të ndërtohe...Lexo detajet..

2,000,000 Leke65,000 Euro Shitet,Tokë,Bërzhitë,Future Home Real Estate(UNA17645) Toka ndodhet në Bërzhitë,pranë Palma Renova Resort. Informacion mbi tokën :

Shitet,tokë,bërzhitë,future Home Real Estate(una17645)

Bërzhitë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në bërzhitë,pranë palma renova resort. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 810m2 • dokumentacioni: me certifikatë pronësie • e përshtatshme për investim • mundësi të...Lexo detajet..

65,000 Euro242,000 Euro 8000m2 truall ne Dhermi. Jepet per zhvillim me % dhe shitje  Jepet per zhvillim nje truall rreth 8000m2. Eshte i ndare ne nje parcele 5531m2

8000m2 Truall Ne Dhermi. Jepet Per Zhvillim Me % Dhe Shitje

Rruga Perivolo, Albania,Zone Periferike | Vlore
Truall Perdorimi
2.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Jepet per zhvillim nje truall rreth 8000m2. eshte i ndare ne nje parcele 5531m2 qe jepet per ndertim me perqindje, dhe nje parcele 2200m2 qe shitet me 110 euro/m2. mund te negociohet per menyren e bashkepunimit...Lexo detajet..

242,000 Euro1,150,000 Leke Shes toke Shes  toke ne qerret te durresit

Shes Toke

Rruga Bregdeti, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
23.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shes toke ne qerret te durresit...Lexo detajet..

1,150,000 Leke656,000 Euro Shitet,Toke, Mullet, Tiranë   PRI+17285 Toka ndodhet buzë rruge se re, 500 m pa vajtur te Pantos Resort, ne krahe te ma

Shitet,toke, Mullet, Tiranë Pri+17285

Mullet, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
8.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet buzë rruge se re, 500 m pa vajtur te pantos resort, ne krahe te majte. sipërfaqja 8200 m2. toka është nje mundesi e mire investimi, si per ndertim vilash, kapanon etj. cmimi i shitjes 80 euro/m...Lexo detajet..

656,000 Euro152,100 Euro SHITET TOKE PEMTORE SHITET TOKE PEMTORE

SUPER AMBJENT I PERSHTATSHEM PER AGROTURIZEM.
ME SIPERFA

Shitet Toke Pemtore

Babrru, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke pemtore super ambjent i pershtatshem per agroturizem. me siperfaqe totale 1014 m2. adresa e gjeni ne babrru ,tirane cmimi 150 euro per m2. te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit...Lexo detajet..

152,100 Euro90,000 Euro Shitet Truall tek Vilat Gjermane. Shitet Truall tek Vilat Gjermane .

Siperfaqje 600 m2.
150 euro/m2.
Cmimi 90

Shitet Truall Tek Vilat Gjermane.

Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall tek vilat gjermane . siperfaqje 600 m2. 150 euro/m2. cmimi 90000 euro. te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne whatsapp....Lexo detajet..

90,000 Euro14,850 Euro SHITET VRESHTE SHITET VRESHTI.

ME SIPERFAQE TOTALE 99 M2.
ADRESA E GJENI NE BABRRU ,TIRANE

Shitet Vreshte

Babrru, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet vreshti. me siperfaqe totale 99 m2. adresa e gjeni ne babrru ,tirane cmimi 150 euro per m2. te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne whatsapp. ...Lexo detajet..

14,850 Euro90,000 Euro Shitet Kompleks Blegtorial. SHITET TOKE-ARE

SIPERFAQE 2000 M2
-PERSHTATUR PER KOMPLEKS BLEGTORIAL.
-UJE

Shitet Kompleks Blegtorial.

Tapizë, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke-are siperfaqe 2000 m2 -pershtatur per kompleks blegtorial. -uje 24 ore me pus te kontrolluar Çertifikate pronesie e rregullt dhe rivlersim i pasurise. cmimi 90.000 euro. te interesuarit te ...Lexo detajet..

90,000 Euro50,000 Euro

Shitet Toke, 2545 M2 (plus Bunker).

Radë, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutash, pus, sistem vaditje per ullinjte etj....Lexo detajet..

50,000 Euro140,000 Euro Shitet Toke-Are Shitet Toke-Are.

Siperfaqja totale 3500m2.
I pershtatur per cdo biznes
I pa

Shitet Toke-are

Budull, Albania,Qender | Kruje
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Shitet toke-are. siperfaqja totale 3500m2. i pershtatur per cdo biznes i pajisur me dokumenta te rregullta hipotekore. adresa kruje-budull. cmimi 40 euro m2. ...Lexo detajet..

140,000 Euro260,000 Euro Shitet Toke-Are Shitet Toke-Are.

Siperfaqja totale 6559 m2.
E pershtatshme per cdo biznes, s

Shitet Toke-are

Budull, Albania,Qender | Kruje
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Shitet toke-are. siperfaqja totale 6559 m2. e pershtatshme per cdo biznes, si kapanone, fabrik etj. i pajisur me dokumenta te rregullta hipotekore. toka eshte buz rruge. adresa kruje-budulle. cmimi 40 e...Lexo detajet..

260,000 Euro600,000 Euro Shitet Toke-Ullishte Shitet Toke-Ullishte.

Gjendet prane vijes bregdetare.
Siperfaqja totale 4000

Shitet Toke-ullishte

Piqeras, Albania,Ksamil | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shitet toke-ullishte. gjendet prane vijes bregdetare. siperfaqja totale 4000 m2. e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. adresa: sarande-piqeras. cmimi 150 euro m2. ...Lexo detajet..

600,000 Euro675,000 Euro Shitet Toke-Are Shitet Toke-Are.

Siperfaqja totale 4500 m2.
Adresa: Yzberisht.
Cmimi: 150 e

Shitet Toke-are

Yzberisht, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke-are. siperfaqja totale 4500 m2. adresa: yzberisht. cmimi: 150 euro m2. jepet me qera. cmimi 1000 euro ne muaj. ...Lexo detajet..

675,000 Euro70,000 Euro Shitet Toke ne vijen bregdetare OKAZION
Shitet Toke 700 m distance nga vija bregdetare.

Ne Shëngjin qytezë

Shitet Toke Ne Vijen Bregdetare

Shëngjin, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

70,000 Euro2,700,000 Euro Toke ne shitje pas Casa Italia,  Tirane Toka ndodhet pas Casa Italia prane Spitalit Salus.

Informacion mbi token:

Toke Ne Shitje Pas Casa Italia, Tirane

Mezez, Kashar, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
18.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet pas casa italia prane spitalit salus. informacion mbi token: siperfaqe 18.000 m2  me dokumentacion te rregull hipotekor  zona ku ndodhet toka eshte lehte e aksesushem dhe teper e pref...Lexo detajet..

2,700,000 Euro8,000,000 Leke SHITET TOKË TRUALL ME SIP 100 M2 DHE LEJE NDËRTIMI NË LAGJEN 11, KORÇË. Shitet tokë truall + leje ndërtimi (3+1) në qëndër të qytetit.
Prona ndod

Shitet TokË Truall Me Sip 100 M2 Dhe Leje NdËrtimi NË Lag

Lagjen 11,Qender | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet tokë truall + leje ndërtimi (3+1) në qëndër të qytetit. prona ndodhet tek një nga zonat më të kërkuara në qytetin e korçës dhe është gati për ndërtim. shitet me një çmim prej 8 000 0...Lexo detajet..

8,000,000 Leke86,800 Euro SHITET TOKË ARE NË FSHATIN VISHAJ, KOMUNA VAQARR, TIRANË Shitet tokë are në fshatin Vishaj, komuna Vaqarr, Tiranë. Toka ka sipërfaqe

Shitet TokË Are NË Fshatin Vishaj, Komuna Vaqarr, TiranË

Komuna Vaqarr,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë are në fshatin vishaj, komuna vaqarr, tiranë. toka ka sipërfaqe 1240 m², ndodhet buzë rrugës, përball një kompleksi vilash. sipas studimeve të zonës, toka është mjaftë e përshtatshme ...Lexo detajet..

86,800 Euro100,000 Euro SHITET TRUALL , RR. ALI DEMI TIRANE Trualli është 500 m². nder te cilat 341m2 te ndertueshme, pjesa tjeter jo.I p

Shitet Truall , Rr. Ali Demi Tirane

Rr Ali Demi,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Trualli është 500 m². nder te cilat 341m2 te ndertueshme, pjesa tjeter jo.i përshtatshëm për shtëpi private. për më shumë informacione na kontaktoni....Lexo detajet..

100,000 Euro1,000 Euro JEPET ME QIRA TOKE TRUALL NË BRADASHESH Jepet me qira tokë truall në Bradashesh, Elbasan.  Toka ka lokacion shumë të

Jepet Me Qira Toke Truall NĂ‹ Bradashesh

Bradashesh,Qender | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Jepet me qira tokë truall në bradashesh, elbasan. toka ka lokacion shumë të favorshëm në afërsi të rrugës interurbane elbasan - paper. trualli mund të përdoret si ambient biznesi : parkim, stacion n...Lexo detajet..

1,000 Euro25,000 Euro SHITET TOKË TRUALL + NDËRTESË NË VIDHAS , PEQIN Shitet Truall + ndërtesë me siperfaqe 300 m² në rrugën Papër – Vidhas. T

Shitet TokË Truall + NdËrtesË NË Vidhas , Peqin

Vidhas, Albania,Zone Periferike | Elbasan
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet truall + ndërtesë me siperfaqe 300 m² në rrugën papër – vidhas. toka ndodhet shumë pranë rrugës interurbane papër- vidhas , lokacion super të përshtshëm , mund të shfrytëzohet për qëll...Lexo detajet..

25,000 Euro60,000 Euro OKAZION !! SHITET TOKË TRUALL + SHTËPI NË LAGJEN PARTIZANI , ELBASAN Okazion !!!! Shitet Tokë truall + shtëpi me sipërfaqe 176.7 m² në Elbasan .

Okazion !! Shitet TokË Truall + ShtËpi NË Lagjen Partizan

Lagja Partizani , Elbasan,Qender | Elbasan
Truall Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Okazion !!!! shitet tokë truall + shtëpi me sipërfaqe 176.7 m² në elbasan . shtëpia përbëhet nga 2 dhoma + 1 banjo + 1 kuzhin .toka ndodhet në lagjen partizani me lokacion super të përshtatshëm , mu...Lexo detajet..

60,000 Euro320,000 Euro SHITET DUPLEX NĂ‹ KARBUNARĂ‹ E PROSHTME, LUSHNJE 
Shitet duplex me sipërfaqe 5122 m² në Karbunarë e Poshtme, Lushnje.
Ka lo

Shitet Duplex NË KarbunarË E Proshtme, Lushnje

Lushnjë, Albania,Qender | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

shitet duplex me sipërfaqe 5122 m² në karbunarë e poshtme, lushnje. ka lokacion të favorshëm në buzë të autostradës lushnje-tiranë. mund të përdoret për magazina, ambiente tregtare, etj. Çmi...Lexo detajet..

320,000 Euro6,000,000 Leke SHITET SHTËPI + TOKË TRUALL + TOKË ARE NË FSHATIN JAGODIN , ELBASAN Shitet shtëpi private + tokë are + tokë truall në fshatin Jagodin , Elbasan

Shitet ShtËpi + TokË Truall + TokË Are NË Fshatin Jagodi

Jagodinë, Albania,Zone Periferike | Elbasan
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shitet shtëpi private + tokë are + tokë truall në fshatin jagodin , elbasan . shtëpia është 80 m² e organizuar në 3 dhoma + 1 banjo dhe një ballkon , ofrohet e mobiluar dhe është e restauruar . toka...Lexo detajet..

6,000,000 Leke200,000 Euro SHITET TOKE ARE NĂ‹ JAUPAS, SKRAPAR Shitet toke are me sipĂ«rfaqe 6000 m² nĂ« Jaupas, Skrapar. Toka pozicionohet nĂ

Shitet Toke Are NĂ‹ Jaupas, Skrapar

Jaupas,Qender | Skrapar
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Skrapar Qyteti

Shitet toke are me sipërfaqe 6000 m² në jaupas, skrapar. toka pozicionohet në rrugën nacionale shumë pranë bogovës, është pikë strategjike dhe mund të shfrytëzohet për ndërtimin e hidrocentralev...Lexo detajet..

200,000 Euro2,000,000 Leke SHITET TOKË TRUALL NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE 2,000,000 LEK / Total Shitet tokë truall në Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Toka ka një sipërfaqe t

Shitet TokË Truall NË KarbunarË E Poshtme, Lushnje 2,000,

Lushnjë, Albania,Qender | Lushnje
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë truall në karbunarë e poshtme, lushnje. toka ka një sipërfaqe totale prej 500m² dhe disponon dokumenta të rregullta pronësie. ka një lokacion të favorshëm dhe mundësi biznesi sipas plan...Lexo detajet..

2,000,000 LekeA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim