sa ari i ka 1 hektar 

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro1,000,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

1,000,000 Euro18,000,000 Leke Shitet 6 hektar toke bujqesore Shitet 6 hektar toke bujqesore ne Rrapez te Lushnjes. Toka eshte e mbjelle me jo

Shitet 6 Hektar Toke Bujqesore

Rrapez, Lushnje,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
60.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet 6 hektar toke bujqesore ne rrapez te lushnjes. toka eshte e mbjelle me jonxhe. eshte toke e drenazhuar, me kanal vadites dhe kanal kullues. eshte 800 metra larg nga rruga nacionale. zona eshte shume miqe...Lexo detajet..

18,000,000 Leke31,000 Euro Toke Bujqesore Shes toke bujqesore ne fushen e vurgut, ne Sarande.

Toke Bujqesore

Metoq, Sarandë, Albania,Qender | Sarande
Truall Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shes toke bujqesore ne fushen e vurgut, ne sarande. ...Lexo detajet..

31,000 Euro288,000 Euro SHITEN ULLISHTE NE KODER VORE Shiten ullishte 36000 m2 ne Koder Vore. Ullishte e pasistemuar (pastruar) . Ne b

Shiten Ullishte Ne Koder Vore

Rruga Kodër Vorë, Vorë, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
36.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten ullishte 36000 m2 ne koder vore. ullishte e pasistemuar (pastruar) . ne brendesi te saj ka edhe lloje te ndryshme druresh te cilet i japin vlere ksaj siperfaqe . vendi eshte i pershtatshem per shfrytezi...Lexo detajet..

288,000 Euro53,000 Euro Tirane, shes truall 500 m² 53.000 Euro (Farke) Toka ndodhet ne afersi te “Komunes Farke”. Ka siperfaqe totale prej 500 m2.

Tirane, Shes Truall 500 M² 53.000 Euro (farke)

Farke, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te “komunes farke”. ka siperfaqe totale prej 500 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi te rruges kryes...Lexo detajet..

53,000 Euro186,000 Euro SHITET TRUALL BUZE RRUGES PRANE '' XIBRAKUT '' Shitet TRUALL ne nje nga zonat me te kerkura ne TIRANE,prane XIBRAKUT dhe SENATO

Shitet Truall Buze Rruges Prane '' Xibrakut '

Prane Xibrakut,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne nje nga zonat me te kerkura ne tirane,prane xibrakut dhe senatoriumit. trualli ndodhet ne mes te ndertimeve te tjera dhe eshte e rrethuar me mure. trualli ndodhet buze rruge cka e ben te shih...Lexo detajet..

186,000 Euro50,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 50.000 Euro (Gurrë e Vogël) Shitet tokë te Gurra e Vogël, në zonën e Teg-ut. Informacion mbi tokën :

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 50.000 Euro (gurrë E Vogël)

Gurrë E Vogël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë te gurra e vogël, në zonën e teg-ut. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastruktur...Lexo detajet..

50,000 Euro87,500 Euro Tirane, shes toke 1.750 m² 87.500 Euro (Picallë) Toka është e pozicionuar në Picallë. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqj

Tirane, Shes Toke 1.750 M² 87.500 Euro (picallë)

Picallë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në picallë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1750 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësir...Lexo detajet..

87,500 Euro810,000 Euro Tirane, shes toke 9000 m² 810000 Euro (Rinas) Shitet tokë në Rinas. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e tokës : 9000

Tirane, Shes Toke 9000 M² 810000 Euro (rinas)

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në rinas. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 9000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • hapësirë e b...Lexo detajet..

810,000 Euro648,000 Euro Vlore, shes toke ne bregdet 5.400 m² 648.000 Euro (Rradhime) Toka eshte e pozicionuar ne Rradhime. Informacion mbi token: •	Siperfaqja e to

Vlore, Shes Toke Ne Bregdet 5.400 M² 648.000 Euro (rradhime

Radhime, Albania,Radhime | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
5.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne rradhime. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 5400 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • shume afer detit • hapesire e b...Lexo detajet..

648,000 Euro36,000 Euro SHITET TOKE NE SAUK Shitet toke ne Suak me siperfaqe prej 475m2, e gjitha me hipoteke. Toka ndodhet

Shitet Toke Ne Sauk

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne suak me siperfaqe prej 475m2, e gjitha me hipoteke. toka ndodhet ne nje zone te banuar dhe te qete, vetem 50m larg nga rruga kryesore. zona eshte ne zhvillim, ku ndertohet, gjithashtu toka eshte ...Lexo detajet..

36,000 Euro150,000 Euro Tok truall 2200m2 se shitje. Shitet tok truall me sip 2200m 22x100 .ne prush .kombinat toka ndodhet ne an te

Tok Truall 2200m2 Se Shitje.

Prush Sharruga Kombinat ,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok truall me sip 2200m 22x100 .ne prush .kombinat toka ndodhet ne an te nje rruge .e pershtateshme per makazina depo kapanona ndermarje etj nderto 70%te siperfaqes x3 kate .11m lartesi.disponkn certifi...Lexo detajet..

150,000 Euro210,000 Euro Shitet 3000 m toke  3000 m toke me uje te pijshem 24 ore dhe me rruge te asfaltuar ne te dy krahet e

Shitet 3000 M Toke

Rruga Nacionale Durres-shijak,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

3000 m toke me uje te pijshem 24 ore dhe me rruge te asfaltuar ne te dy krahet e saj. cmimi : 210.000 euro i padiskutushem. per me shume informacion kontaktoni: 0682815421 orari : 10:00-20:00 ...Lexo detajet..

210,000 Euro2,600 Euro OKAZION SHITET 8000m2 TOKE ARE ME LETRA TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ 
 AKTIVITETI APO BIZNESI +REZIDENCE+FERME

Okazion Shitet 8000m2 Toke Are Me Letra

Rruga Sokol Olldashi Tale Lezhe,Zone Periferike | Lezhe
Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Toka eshte e pershtaÇme per cdo lloj aktiviteti apo biznesi +rezidence+ferme +leje ndertimi ne ate zone ndollet prane rr:tale lezhe 2.3 km nga #bregdeti_tale + mund te bej ndrrim me obj banimi apo biznes...Lexo detajet..

2,600 Euro100,000 Euro Shitet TOKA  Shiten 6500m2 tok bashk me kapanone te rruga kolaudimit ne Shkozet

Shitet Toka

Shkozet, Albania,Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shiten 6500m2 tok bashk me kapanone te rruga kolaudimit ne shkozet ...Lexo detajet..

100,000 Euro170,000 Euro Shitet toke truall 4800 m2 ne Kamez afer rrethrotullimit ne Rruge Kryesore Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. Toka ndo

Shitet Toke Truall 4800 M2 Ne Kamez Afer Rrethrotullimit Ne

Bulevardi Blu, Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone ne zhvillim.per shume informacion ju lutem na kontaktoni!...Lexo detajet..

170,000 Euro179,000 Euro Shitet toke truall ne Kamez.  Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. Toka ndo

Shitet Toke Truall Ne Kamez.

Bulevardi Blu, Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
4.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone ne zhvillim.,per shume informacion ju lutem na kontaktoni! 0682770111...Lexo detajet..

179,000 Euro35,000 Euro SHITET TRUALL NE CERKEZ Shitet truall ne Cerkez.
I pershtatshem per investim per banim .Disponon te gji

Shitet Truall Ne Cerkez

Çerkez-morinë, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne cerkez. i pershtatshem per investim per banim .disponon te gjitha dokumentazionet e duhura....Lexo detajet..

35,000 Euro350,000 Euro Shitet shtepi 1000 m2 Shitet nje shtepi private me truall 1000 m2 ne lagjen nr 1 
Sarande ose lagjja

Shitet Shtepi 1000 M2

Rruga Fejzo Mehmeti, Sarandë, Albania,Qender | Sarande
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shitet nje shtepi private me truall 1000 m2 ne lagjen nr 1 sarande ose lagjja e amerikanit dokumentacion i rregullt vendodhja rruga fejzo mehmeti poshte rruges 5 cmimi 350000 eur i pershtatshem dhe per nde...Lexo detajet..

350,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall 831 m² 140.000 Euro (Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M² 140.000 Euro (porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro20,000 Euro Toke ne shitje Shes 5 dynym toke. Me dokumenta . Nje pjese e tokes eshte e mjell me ullinj . Ja

Toke Ne Shitje

Rruga E Plykut, Fier, Albania,Zone Periferike | Fier
Truall+Toke Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shes 5 dynym toke. me dokumenta . nje pjese e tokes eshte e mjell me ullinj . jane 20 renj qe kane 20 vjet qe jan mbjell jane shekullore . pjesa tjeter perdoret dhe per ndertim apo per cfardo...Lexo detajet..

20,000 Euro89,000 Euro Okazion: 216 m2 Truall + 75m2 shtepi 3+1 me Hipoteke | Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete Mundesi e Vecante:  Shitet 216 m2 me Hipoteke (ALI DEMI - Rr. Dhimiter Kamarda)

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro150,000 Euro Shitet ullishte Ulishtja eshte e rrethuar me porte kryesore, me uje vadites ne mes te parceles.

Shitet Ullishte

Sula,sula, District, Shqiperi, Durres, Shqiperia,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Ulishtja eshte e rrethuar me porte kryesore, me uje vadites ne mes te parceles. ka 100 rrenje ullinj shekullore dhe 700 ulli i kultivuar spanjoll. me mundesi ndarjeje ne 3 pjese. disponoj certefikate pronesie. ...Lexo detajet..

150,000 Euro55,000 Euro Shitet toke ne Linze Shitet 1500 m2 toke ne Linze, Dajt. Toka eshte gjysem shesh dhe gjysem e pjerret

Shitet Toke Ne Linze

Linzë, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 1500 m2 toke ne linze, dajt. toka eshte gjysem shesh dhe gjysem e pjerret. ka pamje nga tirana dhe nga pjesa tjeter e dajtit. cmimi i negociushem...Lexo detajet..

55,000 Euro104,000 Euro Tirane, shes truall 6.500 m² 104.000 Euro (Marikaj) Disponojmë ullisht për shitje në “Marikaj”. Toka ka sipërfaqe totale pre

Tirane, Shes Truall 6.500 M² 104.000 Euro (marikaj)

Marikaj, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë ullisht për shitje në “marikaj”. toka ka sipërfaqe totale prej 6500 m2 dhe shitet me 16euro/m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet pranë rrugës krye...Lexo detajet..

104,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas  Shitet Toke 12,180 m2  ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim