sa km eshte rruga tirane sarande 

 Online 42 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas Shitet Toke 12,180 m2 ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro40,300 Euro Shitet, Tokë, Babrru Cmimi: 40,300 € ID: plus 9100 Toka ndodhet në zonën e Babrrusë. Me sipërfaqe totale prej 400 m2 është tr

Shitet, Tokë, Babrru Cmimi: 40,300 € Id: Plus 9100

Babrru, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e babrrusë. me sipërfaqe totale prej 400 m2 është truall dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. për më tepër na ko...Lexo detajet..

40,300 Euro250,000 Euro shitet 10 dynym toke ne fshatin picalle (tirane) toka eshte fushe me hipoteke 2500 (leke te reja) shitet 10 dynym toke ne fshatin picalle (tirane)
toka eshte fushe 
me hipoteke

Shitet 10 Dynym Toke Ne Fshatin Picalle (tirane) Toka Eshte

Rruga Picalle, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 10 dynym toke ne fshatin picalle (tirane) toka eshte fushe me hipoteke 2500 (leke te reja) m2. 0685740320...Lexo detajet..

250,000 Euro33,000 Euro Shitet, Toke, 475 m2, 33.000 Euro, Sauk, Tirane. Toka ndodhet ne Sauk. • Informacion mbi token: Siperfaqja e tokes: 475 m2 •

Shitet, Toke, 475 M2, 33.000 Euro, Sauk, Tirane.

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne sauk. • informacion mbi token: siperfaqja e tokes: 475 m2 • e pershtatshme per vile. • per ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

33,000 Euro52,000 Euro Shitet, Toke, Liqen i Thate , Tirane, PRI12932 Toka ndodhet , prane Liqenit te Thate ,Rruga Peti. • Informacion mbi token: â

Shitet, Toke, Liqen I Thate , Tirane, Pri12932

Rruga Liqeni I Thate, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet , prane liqenit te thate ,rruga peti. • informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 800 m2 , me hipoteke. cmimi 52000 euro. per ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

52,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall  831 m², 140.000 Euro(Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M², 140.000 Euro(porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro160,000 Euro Shitet 4000m2 tokë në Lanabregas Shitet 4000m2 tokë në Lanabregas. Është e vendosur në një kodër të bukur

Shitet 4000m2 Tokë Në Lanabregas

Lanabregas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 4000m2 tokë në lanabregas. Është e vendosur në një kodër të bukur mbushur me pemë frutore. ka rrugë të asfaltuar ngjitur. shitet me 40 euro për m2. për më shumë informacion, na telefon...Lexo detajet..

160,000 Euro125,000 Euro Shitet 5000m2 tokë me 25euro për m2, në Lanabregas Shitet 5000 m2 tokë ullishte në Lanabregas. Ndodhet në anë të rrugës së a

Shitet 5000m2 Tokë Me 25euro Për M2, Në Lanabregas

Lanabregas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 5000 m2 tokë ullishte në lanabregas. ndodhet në anë të rrugës së asfaltuar. ka dhe një përrua me ujë të pastër që kalon mes tokës. Çmimi është shumë i arsyeshëm. 25 euro për m2. për...Lexo detajet..

125,000 Euro99,700 Euro Shitet Toke truall ne Kamez Tirane. Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 2000 m2. Toka ndo

Shitet Toke Truall Ne Kamez Tirane.

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 2000 m2. toka ndodhet ne nje bllok me shtepi private dhe ne nje zone me prespektive per zhvillim urban.per me shume informacion ju lutem na kontak...Lexo detajet..

99,700 Euro80,000 Euro Shitet truall ne Baldushk Shitet 10 000m2 truall ne Baldushk, prane Bujtina e Diellit. Ndodhet ne nje kode

Shitet Truall Ne Baldushk

Bujtina E Diellit, Baldushk,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 10 000m2 truall ne baldushk, prane bujtina e diellit. ndodhet ne nje koder te bukur me pamje te gjithe lugines se baldushkut. eshte pergatitur infrastruktura (rruga, uji, linja elektrike) pasi jane shitu...Lexo detajet..

80,000 Euro105,000 Euro SHITET TOKE NE BERZHITE TIRANE Shitet toke truall ne Berzhite Tirane. Toka truall ka nje siperfaqe prej 1500 m2

Shitet Toke Ne Berzhite Tirane

Rruga Berzhite, Kamëz, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne berzhite tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 1500 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone me zhvillim.per shume informacion apo vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!...Lexo detajet..

105,000 Euro149,000 Euro SHITET TOKE TRUALL NE KAMEZ AFER ME RRUGES KRYESORE Ne Kamez afer rruges Kryesore ne Krah te djathte perballe me shkollen e mesme I

Shitet Toke Truall Ne Kamez Afer Me Rruges Kryesore

Bulevardi Blu, Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

ne kamez afer rruges kryesore ne krah te djathte perballe me shkollen e mesme ibrahim rugova shite toke truall. toka ka nje siperfaqe prej 4800m2.por mund te shitet edhe e ndare ne pjese disponon dokumentacio...Lexo detajet..

149,000 Euro3,600,000 Leke SHITET TOKË BUJQËSORE NË AUTOSTRADËN LUSHNJE-FIER Shitet tokë arë në autosdratën Lushnje-Fier, 600 metra mbrapa karburant joti

Shitet TokË BujqËsore NË AutostradËn Lushnje-fier

Lushnjë, Albania,Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë arë në autosdratën lushnje-fier, 600 metra mbrapa karburant jotit, me sipërfaqe 10 dylym. toka mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore, aktualisht është e mbjellur me grur...Lexo detajet..

3,600,000 Leke37,000 Euro Super Okazion/ Shitet Truall Ne Paskuqan, prane shkolles se mesme Isa Boletini
dhe Qendres Shendetesore, shi

Super Okazion/ Shitet Truall

Prane Unazes Se Madhe, Paskuqan,Kamez/Paskuqan | Tirane
Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne paskuqan, prane shkolles se mesme isa boletini dhe qendres shendetesore, shitet 840m2 truall me certifikate pronesie, me perspektive te jashtezakoshme per shkak te projektit te lumit te tiranes, i cili tani...Lexo detajet..

37,000 Euro2,500,000 Leke Shitet toke 250 meter katror Shitet toke 250 meter katror , prane QTU (Qendra Tregtare Univers). Cmimi total

Shitet Toke 250 Meter Katror

Rruga Gryka E Kaçanikut, Laknas, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 250 meter katror , prane qtu (qendra tregtare univers). cmimi total 25 milion lek te vjetra, i diskutueshem , kontaktoni edhe ne whatsapp 0685175130....Lexo detajet..

2,500,000 Leke17,000 Euro Tok me certifikate pronesie Shitet 1 truall ne sektor rinia , 500 m2  ,me qertifikat pronsie €17000 ..

Tok Me Certifikate Pronesie

Sektor Rinia,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet 1 truall ne sektor rinia , 500 m2 ,me qertifikat pronsie €17000 .. nje zon shum e qet dhe afer nga detit...Lexo detajet..

17,000 Euro15,000 Euro Kerkoj toke me dokumenta ne zonen e Paskuqanit Kerkohet toke me dokumenta te rregullta ne zonen e paskuqanit. Jo me shume se 50

Kerkoj Toke Me Dokumenta Ne Zonen E Paskuqanit

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Kerkohet toke me dokumenta te rregullta ne zonen e paskuqanit. jo me shume se 500m2. nese arrihet akordi, pagesa behet menjehere. faleminderit! *kontaktoni ne numrin e whatsapp-it te meposhtem ...Lexo detajet..

15,000 Euro417,600 Euro 	SHITET TRUALL DHE SHTEPI EGZISTUESE ME HIPOTEKE 348M2 NE RRUGEN RIZA CEROVA! Shitet truall 348 m2 me hipoteke ne rrugen Riza Cerova midis Farmacise 10 dhe sh

Shitet Truall Dhe Shtepi Egzistuese Me Hipoteke 348m2 Ne Rr

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 348 m2 me hipoteke ne rrugen riza cerova midis farmacise 10 dhe shkolles 4 deshmoret. aktualisht trualli esht i ndare ne dy certifikata pronesie 192 m2 dhe 156 m2 mbi te cilet jane te ndertuar dy ...Lexo detajet..

417,600 Euro490,000 Euro Tiranë, shes tokë 3.500 m² 140 Euro/m² (Mjull Bathore, pranë TEG) Shitet Tokë
Cmimi: 140 Euro/m²
Mjull Bathore, pranë TEG

Sipërfaqe: 3500

Tiranë, Shes Tokë 3.500 M² 140 Euro/m² (mjull Bathore,

Mjull Bathore, Pranë Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë cmimi: 140 euro/m² mjull bathore, pranë teg sipërfaqe: 3500 m² hipotekë • toka ndodhet në zone vilash me studim për 2+1 kate. •shitet ose ndërrohet me apartament në tiranë ...Lexo detajet..

490,000 Euro220,000 Euro Shitet, Tokë, Teg, Tiranë. PRI13505 Toka është e pozicionuar në Fresk. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e

Shitet, Tokë, Teg, Tiranë. Pri13505

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në fresk. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1600 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • ...Lexo detajet..

220,000 Euro1,100,000 Euro SHITET TOKE NE FARKE E VOGEL ME SIP 9.000 M2 Shitet toke prane LIQENIT TE FARKES, me siperfaqe 9000m2.
[align=center]Me Prog

Shitet Toke Ne Farke E Vogel Me Sip 9.000 M2

Farkë E Vogël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke prane liqenit te farkes, me siperfaqe 9000m2. [align=center]me program nxitës dhe stimulues për rehabilitim[/align] kjo toke ka kushte shume te mira per ndertim vilash rezidenciale, pasi qetesia...Lexo detajet..

1,100,000 Euro1,300,000 Euro Shitet, Tokë, Rinas, PRI 7639 Disponojmë tokë për shitje në Rinas pranë aeroportit “Nënë Tereza”.To

Shitet, Tokë, Rinas, Pri 7639

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në rinas pranë aeroportit “nënë tereza”.toka ka sipërfaqe totale prej 2055 m2prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge.detaje...Lexo detajet..

1,300,000 Euro260,000 Euro Shitet, TokĂ«, TEG, PRI 9556 Shitet tokĂ« nĂ« afĂ«rsi tĂ« TEG, autostrada “TiranĂ«-Elbasan”. Toka ka sipĂ

Shitet, Tokë, Teg, Pri 9556

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në afërsi të teg, autostrada “tiranë-elbasan”. toka ka sipërfaqe totale prej 1850 m2 dhe mund të shfrytëzohet për të ndërtuar kapanon, vilë,shtëpi, etj.prona është e pajisur me do...Lexo detajet..

260,000 Euro30,000 Euro Korce, shes truall 606 m² 30.000 Euro Toka ndodhet në Korçë , Rruga e Turhanit.
Informacion mbi Truallin: • SipĂ

Korce, Shes Truall 606 M² 30.000 Euro

Korçë, Albania,Zone Periferike | Korce
Truall Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Toka ndodhet në korçë , rruga e turhanit. informacion mbi truallin: • sipërfaqja: 606 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

30,000 Euro90,000 Euro Shitet, Tokë, Kashar, Tiranë,PRI11127 Toka ndodhet në Kashar.Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja e tokës : 1850

Shitet, Tokë, Kashar, Tiranë,pri11127

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në kashar.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 1850 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

90,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim