sa m2 ka nje dylym 

 Online 15 lexues | 2 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro78,000 Euro Okazion!!! Shes Toke 6000 m2 Shijak, Gjepalaj Gjepalaj,Shijak

Shitet Toke-ullishte •
💶Cmimi: 13 euro/m2

📐Siperf

Okazion!!! Shes Toke 6000 M2 Shijak, Gjepalaj

Gjepalaj,shijak,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Gjepalaj,shijak shitet toke-ullishte • 💶cmimi: 13 euro/m2 📐siperfaqe:6000m² 📜hipoteke • toka eshte e rrethuar me bordure betoni dhe ndodhet prane rruges se asfaltuar, ka pus uji. •shit...Lexo detajet..

78,000 Euro50,000 Euro SHITET TOKE NE ROGOZHINE BUZ AUTOSTRADES 5.000 m2 Shitet toke ne Rrogozhine me siperfaqe 5000m2. Toka ndodhet ngjitur me autostrad

Shitet Toke Ne Rogozhine Buz Autostrades 5.000 M2

Rrogozhinë, Albania,Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke ne rrogozhine me siperfaqe 5000m2. toka ndodhet ngjitur me autostraden e jugut te shqiperis. toka mund te perdoret per cfaredolloje biznesi. toka shitet vetem per 10 euro per m2. cmimi eshte i disku...Lexo detajet..

50,000 Euro200,000 Euro Shitet toke per vila ne sauk Ne nje nga zonat me te mira edhe te qeta te tiranes sic esht zona saukut shitet

Shitet Toke Per Vila Ne Sauk

Sauk,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne nje nga zonat me te mira edhe te qeta te tiranes sic esht zona saukut shitet 2900m2 toke e pershtatshme per vila! toka esht e studiuar me plan bashkiak per ndertimin e vilave deri ne 4 kate! mundesi e shkelq...Lexo detajet..

200,000 Euro1,061,645 Euro SHITET TOKE NE BREGDETIN E TALES NE LEZHES Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe

Shitet Toke Ne Bregdetin E Tales Ne Lezhes

Tale, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
16.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e tales te lezhes. siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. ka rruge kalimi ne krahe te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rreth...Lexo detajet..

1,061,645 Euro50,000 Euro SHESE TOKE NE AUTOSTRADEN E JUGUT, RROGOZHIN 5.000 M2 Shitet toke ne Rrogozhine me siperfaqe 5000m2. Toka ndodhet ngjitur me autostrad

Shese Toke Ne Autostraden E Jugut, Rrogozhin 5.000 M2

Rrogozhinë, Albania,Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke ne rrogozhine me siperfaqe 5000m2. toka ndodhet ngjitur me autostraden e jugut te shqiperis. toka mund te perdoret per cfaredolloje biznesi. toka shitet vetem per 10 euro per m2. cmimi eshte i disku...Lexo detajet..

50,000 Euro306,000 Euro Shitet, Tokë, Fresku Cmimi: 306,000 € ID: plus13288 Shitet tokë në Fresk, në rrugën e Dajtit. Me sipërfaqe totale prej 1530 m2.

Shitet, Tokë, Fresku Cmimi: 306,000 € Id: Plus13288

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në fresk, në rrugën e dajtit. me sipërfaqe totale prej 1530 m2. toka është e përshtatshme për ndërtim. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor opsion ideal investimi. për më tepër...Lexo detajet..

306,000 Euro40,300 Euro Shitet, Tokë, Babrru Cmimi: 40,300 € ID: plus 9100 Toka ndodhet në zonën e Babrrusë. Me sipërfaqe totale prej 400 m2 është tr

Shitet, Tokë, Babrru Cmimi: 40,300 € Id: Plus 9100

Babrru, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e babrrusë. me sipërfaqe totale prej 400 m2 është truall dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. për më tepër na ko...Lexo detajet..

40,300 Euro1,000,000 Euro Vlore, shes toke 5.000 m² 1.000.000 Euro (Borsh)plus 9869 Shitet toke ne Borsh. Me siperfaqe totale prej 5000 m2 (e ndare ne dy çertifika

Vlore, Shes Toke 5.000 M² 1.000.000 Euro (borsh)plus 9869

Borsh, Albania,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke ne borsh. me siperfaqe totale prej 5000 m2 (e ndare ne dy çertifikata pronesie me nga 2000m2 dhe 3000m2). disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. •brezi i pare per ...Lexo detajet..

1,000,000 Euro52,000 Euro Shitet, Toke, Liqen i Thate , Tirane, PRI12932 Toka ndodhet , prane Liqenit te Thate ,Rruga Peti. • Informacion mbi token:

Shitet, Toke, Liqen I Thate , Tirane, Pri12932

Rruga Liqeni I Thate, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet , prane liqenit te thate ,rruga peti. • informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 800 m2 , me hipoteke. cmimi 52000 euro. per ta vizituar na kontaktoni! ...Lexo detajet..

52,000 Euro77,000 Euro Shitet, Tokë, Fresku Cmimi: 77,000 € ID: plus 9211 Toka ndodhet në zonën e Freskut,në afërsi të liqenit të Linzës. Me sipër

Shitet, Tokë, Fresku Cmimi: 77,000 € Id: Plus 9211

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e freskut,në afërsi të liqenit të linzës. me sipërfaqe totale prej 1800 m2 dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. p...Lexo detajet..

77,000 Euro250,000 Euro Shitet truall buze liqenit ne Pogradec! Shitet truall buze liqenit ne Pogradec!
Per me shume info, klikoni ketu: [urlco

Shitet Truall Buze Liqenit Ne Pogradec!

Rruga Vilave, Pogradec, Albania,Zone Periferike | Pogradec
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Pogradec Qyteti

Shitet truall buze liqenit ne pogradec! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/drilon-pogradec-truall-shitje/[/urlcode]...Lexo detajet..

250,000 Euro1,250,000 Euro Shitet truall ne Laprake me leje ndertimi deri ne 6 kate! Shitet truall ne Laprake me leje ndertimi deri ne 6 kate!
Per me shume info, kl

Shitet Truall Ne Laprake Me Leje Ndertimi Deri Ne 6 Kate!

Rruga Vangjel Noti, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
Truall Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne laprake me leje ndertimi deri ne 6 kate! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-truall-ne-laprake/[/urlcode]...Lexo detajet..

1,250,000 Euro320,000 Euro Shitet, Tokë, Borsh Cmimi: 320,000 € ID: plus13272 Shitet tokë në Borsh tek brezi i parë, në afërsi të plazhit. Me sipërfaqe

Shitet, Tokë, Borsh Cmimi: 320,000 € Id: Plus13272

Borsh, Albania,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
2.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet tokë në borsh tek brezi i parë, në afërsi të plazhit. me sipërfaqe totale prej 2900 m2. toka është e përshtatshme për agroturizëm. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha...Lexo detajet..

320,000 Euro35,000 Euro Shesh token ose jepet per ndertim pallati .      Shitet ose jepet per ndertim pallati .
Jepet sic esht komplet 8 dylym jo me pje

Shesh Token Ose Jepet Per Ndertim Pallati .

Unaza E Madhe, Tirana, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet ose jepet per ndertim pallati . jepet sic esht komplet 8 dylym jo me pjes te vogel. toka esht ne qep te rruges kryesore paskuqan ...Lexo detajet..

35,000 Euro10,000,000 Leke Ullishte ne Vore Shitet
Ullishte ne Vore me siperfaqe 6200m2
Me çertifikate pronesie pamje nga

Ullishte Ne Vore

Vorë, Shqipëria,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet ullishte ne vore me siperfaqe 6200m2 me çertifikate pronesie pamje nga autostrada prone e pershtatshme per ndertim vilash komplekse te ndryshme etj çmimi 100 milion leke total ...Lexo detajet..

10,000,000 Leke25,000 Euro Shitet toke Shitet toke ne Kasall (3 km larg nga kamza )
zone e banueshme dhe ne zhvillim e

Shitet Toke

Kasallë Kamëz ,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne kasall (3 km larg nga kamza ) zone e banueshme dhe ne zhvillim e siper afer ndodhen shkolla ,gjimnazi, kisha, xhamia , qendra shendetsore etj me rruge te gjitha te asfaltruara per me shume...Lexo detajet..

25,000 Euro53,500 Euro OKAZION 3+1+2WC- ( Rr. DIBRES - Perballe shkolles se Bashkuar, Planimetri shume e Rregullt, Super vendodhje Rr. Kryesore) Okazion SHITET 3+1+2WC (Ose 1 Wc+ 1Depo)(Tek Rr. E Dibres - Peballe Shkolles se

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro100,000 Euro SHITET TOKE TRUALL NE KAMEZ - TIRANE Shitet toke truall ne Kamez ,afer rruges kryesore. Toka truall ka nje siperfaqe

Shitet Toke Truall Ne Kamez - Tirane

Bulevardi Blu, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Perdorimi
4.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez ,afer rruges kryesore. toka truall ka nje siperfaqe prej 4900 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone ne zhvillim.toka mund te shitet edhe e ndare ne dynym,pra mundt te...Lexo detajet..

100,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall 831 m² 140.000 Euro (Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M² 140.000 Euro (porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro66,000 Euro Lezhe, shes truall 1.320 m² 66.000 Euro (Shëngjin) Shitet tokë are në Ishull -Shëngjin me sipërfaqe 1320 m². 

Toka pozicion

Lezhe, Shes Truall 1.320 M² 66.000 Euro (shëngjin)

Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë are në ishull -shëngjin me sipërfaqe 1320 m². toka pozicionohet në një pikë turistike dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme. cmimi: 66000 euro. ...Lexo detajet..

66,000 Euro5,000,000 Leke Shitet tokë, 2545 m2 (plus bunker), ne Gjirin e Lalzit Shitet tokë, 2545 m2 (plus bunker).

Shitet toke prane rruges kryesore te Gji

Shitet Tokë, 2545 M2 (plus Bunker), Ne Gjirin E Lalzit

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
25.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutore, pus, si dhe sistem vaditje per ullin...Lexo detajet..

5,000,000 Leke120,000 Euro shitet toke OOKAZION ne rinas 84400m2 SHITET 8400m2 toke. SUPER OKAZION . CMIMI 120,000 EuroTotal.
Toka ndodhet ne Ri

Shitet Toke Ookazion Ne Rinas 84400m2

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 8400m2 toke. super okazion . cmimi 120,000 eurototal. toka ndodhet ne rinas, sa kalon rreth rrotullimin e rinasit 250m nga rruga kryesore rinas-fushkruj. toka eshte e pajisur me certifikat pronesie. ky ...Lexo detajet..

120,000 Euro240,000 Euro Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës, PRI 1845 Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës, pranë Mbikalimit të R

Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-durrës, Pri 1845

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë- durrës, pranë mbikalimit të rinasit, brezi i dytë nga autostrada, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. sipërfaqa totale e truallit...Lexo detajet..

240,000 Euro53,000 Euro Tirane, shes truall 500 m² 53.000 Euro (Farke)plus 7285 Toka ndodhet ne afersi te “Komunes Farke”. Ka siperfaqe totale prej 500 m2.

Tirane, Shes Truall 500 M² 53.000 Euro (farke)plus 7285

Farke, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te “komunes farke”. ka siperfaqe totale prej 500 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi te rruges kryes...Lexo detajet..

53,000 Euro200,000 Leke Shitet toke bjqesore Ofroj per shitje toke bujqesore me siperfaqe 5 Dynym (ose 5000 meter katrore). M

Shitet Toke Bjqesore

Rruga Miqësia, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ofroj per shitje toke bujqesore me siperfaqe 5 dynym (ose 5000 meter katrore). mundesi shitje per siperfaqe me te vogla. ...Lexo detajet..

200,000 LekeA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim