shes toke ne bregdet shengjin 

 Online 36 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro1,000,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

1,000,000 Euro50,000 Euro SHITET TOKË ARE + TRUALL NË BUBULLIMË, LUSHNJE Shitet tokë are + truall në Bubullimë, Lushnje. Toka ka sipërfaqe totale 100

Shitet TokË Are + Truall NË BubullimË, Lushnje

Bubullimë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are + truall në bubullimë, lushnje. toka ka sipërfaqe totale 10000 m² nga te cilat 200 m² janë tokë truall dhe 9800 m² janë tokë are. toka ka lokacion të favorshëm afër qëndrës së q...Lexo detajet..

50,000 Euro50,000 Euro Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker).

Shitet toke prane rruges kryesore te Gjir

Shitet Toke, 2545 M2 (plus Bunker).

Radë, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutash, pus, sistem vaditje per ullinjte etj....Lexo detajet..

50,000 Euro195,000 Euro Shitet,Toke,Vaqarr Shitet tokë në Prush,ne zonen e Vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.Me s

Shitet,toke,vaqarr

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në prush,ne zonen e vaqarrit në afërsi të rrugës kryesore.me sipërfaqe totale prej 3240 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion...Lexo detajet..

195,000 Euro245,000 Leke Toke truall ne shitje Nese  kerkoni per nje vend ku te hapni nje biznes ose te ndertoni nje shtepi pus

Toke Truall Ne Shitje

Caire Kanine Shqiperi,Zone Periferike | Vlore
Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Nese kerkoni per nje vend ku te hapni nje biznes ose te ndertoni nje shtepi pushimi kjo toke eshte zgjedhja ideale per ju.nje vend ku cdo njeri gjen qetesin shpirterore,ku cdo zhurme e qytetit zhduket direkt m...Lexo detajet..

245,000 Leke55,000 Euro SHITET 1000 M2 TOKE NE PRUSH 55000€ Shitet truall ne Prush me nje siperfaqe 1000 m2. Kjo siperfaqe trualli eshte e p

Shitet 1000 M2 Toke Ne Prush 55000€

Prush, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne prush me nje siperfaqe 1000 m2. kjo siperfaqe trualli eshte e pershtatshme per ambjent banimi pasi ne kete zone ku ndodhet trualli vilat nuk mungojne. por eshte e pershtatshme edhe per ambjente...Lexo detajet..

55,000 Euro1,000,000 Euro KERKESE PER BLERJE TOKE OSE TRUALL NE BREGDET INVESTIM I HUAJ DERI NE 1 MILION EURO OSE POUND  KERKESE PER BLERJE TOKE OSE TRUALL NE BREGDET INVESTIM I HUAJ DERI NE 1 MILION E

Kerkese Per Blerje Toke Ose Truall Ne Bregdet Investim I Hua

Durrës, Albania,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall+Toke Perdorimi
9.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Kerkese per blerje toke ose truall ne bregdet investim i huaj deri ne 1 milion euro ose pound kerkese per investime ne vije te pare bregdet , zona qerret , golem , plazh durres , per ndertim hoteli ose ho...Lexo detajet..

1,000,000 Euro180,000 Euro Shitet toka Shitet toka mbrapa casa italia ,më mëzez 1000m2.

Me letra te regullta,me hi

Shitet Toka

Mëzez, Kashar, Shqipëria,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka mbrapa casa italia ,më mëzez 1000m2. me letra te regullta,me hipotek. 180.000.000. (i diskutueshem )...Lexo detajet..

180,000 Euro10,000 Euro Shitet Toke e mbijelle me ullinj ne Vile-Bashtove Shiten Toke me siperfaqe 9500 m2 ne nje zone e cila po merr zhvillim per turizem

Shitet Toke E Mbijelle Me Ullinj Ne Vile-bashtove

Vile Bashtove ,Zone Periferike | Kavaje
Truall+Toke Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shiten toke me siperfaqe 9500 m2 ne nje zone e cila po merr zhvillim per turizem,kufij me karavastane dhe parkun e madh te divjakes, zone turistike pasi ne te ndodhet nje keshtjelle veneciane qe daton nga sheku...Lexo detajet..

10,000 Euro220,000 Euro Toke ne shitje prane Teg! Toke ne shitje ne zonen e Farkes se madhe, shume prane qendres tegtare TEG, 800m

Toke Ne Shitje Prane Teg!

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne shitje ne zonen e farkes se madhe, shume prane qendres tegtare teg, 800m larg. sip totale eshte 2700 m2 me akses te menjehershem 30 m largesi nga rruga kryesore gje qe iu jep nje mundesi te mire inves...Lexo detajet..

220,000 Euro1,800,000 Euro Tirane, shes toke 20.000 m² 1.800.000 Euro (Rinas) Shitet tokë në Rinas. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e tokës : 2000

Tirane, Shes Toke 20.000 M² 1.800.000 Euro (rinas)

Rinas,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në rinas. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 20000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • hapësirë e ...Lexo detajet..

1,800,000 Euro140,000 Euro OKAZION SHITET 8000m2 TOKE ARE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE -TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ 
 AKTIVITETI APO BIZNESI..
 +REZIDENCE+

Okazion Shitet 8000m2 Toke Are Me Çertefikat Pronesie

Rr:sokol Olldashi Tale Lezhe,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
7.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

-toka eshte e pershtaÇme per cdo lloj aktiviteti apo biznesi.. +rezidence+ferme +leje ndertimi ne ate zone. -ndollet prane rr:tale lezhe 2.3 km nga #bregdeti_tale + mund te bej ndrrim me obj banimi ap...Lexo detajet..

140,000 Euro10,000,000 Leke Ullishte ne Vore Shitet ullishte ne Vore me siperfaqe 6200m2 me çertifikate pronesie pamje nga a

Ullishte Ne Vore

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet ullishte ne vore me siperfaqe 6200m2 me çertifikate pronesie pamje nga autostrada e pershtatshme per ndertim vile komplekse te ndryshme etj çmimi 100 milion leke total ...Lexo detajet..

10,000,000 Leke130,000 Euro Shitet Toke, afersi te Rruges Murialdo Shitet Toke ne afersi te rruges Murialdo, Unaza e madhe e Fierit, ka PPV te mira

Shitet Toke, Afersi Te Rruges Murialdo

Rruga Shenjt Leonardo Murialdo, Fier, Albania,Qender | Fier
Truall Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet toke ne afersi te rruges murialdo, unaza e madhe e fierit, ka ppv te miratuar. me hipoteke e certifikate pronesie (ne pronesi te nje personi te vetem)., 5.000 m2 cmimi i diskutueshem kontakt +355692175...Lexo detajet..

130,000 Euro450,000 Euro Tirane, shes truall 10.000 m² 450.000 Euro (Fresku) Shitet tokë në Fresk në rrugën e Dajtit. •	Me sipërfaqe totale prej 10000

Tirane, Shes Truall 10.000 M² 450.000 Euro (fresku)

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në fresk në rrugën e dajtit. • me sipërfaqe totale prej 10000 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për agroturizëm, ndërtime dhe për aktivitete ...Lexo detajet..

450,000 Euro2,000 Euro JEPET ME QERA 9600 M2 TOKE NE KAMEZ Jepet me qera 9600 m2 toke ne Kamez .Toka ( are ) mund te perdoret per lloje te

Jepet Me Qera 9600 M2 Toke Ne Kamez

Kamez,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet me qera 9600 m2 toke ne kamez .toka ( are ) mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi, dhe eshte prane rruges kryesore. jepet per nje perdorim max 5 vjecar, cmimi 2000 euro ( neto ). na kontaktoni pe...Lexo detajet..

2,000 Euro541,800 Euro Shitet, Toke, ne kryqezimin e Rinasit Shitet toke ne "Fushe-Preze",ne zone industriale. Toka ka siperfaqe to

Shitet, Toke, Ne Kryqezimin E Rinasit

Prezë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne "fushe-preze",ne zone industriale. toka ka siperfaqe totale 7740 m2 dhe shitet me 70 euro/ m2. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. ka mundesi per tu zgjeruar dhe te ofro...Lexo detajet..

541,800 Euro1,100,000 Euro Toke , Autostrada Tirane Durres Toka ndodhet ne zonen e Autostrada Tirane Durres prane mbikalimit te Rinasit . K

Toke , Autostrada Tirane Durres

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e autostrada tirane durres prane mbikalimit te rinasit . ka siperfaqe totale prej 11000 m2, shitet me 100 euro/m2 disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.. detaje te tjera • e persh...Lexo detajet..

1,100,000 Euro130,000 Euro Standart Tirane, shes truall 480 m² 130.000 Euro (Kinostudio) Disponojme toke per shitje ne Kinostudio Toka ka siperfaqe totale prej 480 m2 ng

Standart Tirane, Shes Truall 480 M² 130.000 Euro (kinostudi

Kinostudio, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojme toke per shitje ne kinostudio toka ka siperfaqe totale prej 480 m2 nga te cilat 120 m2 eshte ndertim. ne çmim eshte e perfshire edhe nje shtepi private me siperfaqe 120 m2, e mobiluar dhe funksional...Lexo detajet..

130,000 Euro200,000 Euro Toke per ndertim ne Farke Shitet toke me siperfaqe 1500 m2, me pamje fantastike nga Liqeni i Farkes,reliev

Toke Per Ndertim Ne Farke

Farkë, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 1500 m2, me pamje fantastike nga liqeni i farkes,reliev i rrafshet. vendodhja prane rruges kryesore,dhe gjatesia prej 60 m paralel me rrugen e bejne teper te pershateshme per ndertim vi...Lexo detajet..

200,000 Euro675,000 Euro Shitet,Toke,Yrshek Toka ndodhet në autstradën Tiranë-Durrës,tek kthesa e Yrshekut. Ka sipërfaq

Shitet,toke,yrshek

Yrshek,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autstradën tiranë-durrës,tek kthesa e yrshekut. ka sipërfaqe totale prej 4500 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • ndodhet buzë rruge • e përshtatshme...Lexo detajet..

675,000 Euro108,000 Euro Toke,Yrshek Toka ndodhet pranë rrugës kryesore ne zonen e Yrshekut,perballe Top Channel. K

Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

108,000 Euro85,000 Euro SHITET TOKE NE RROGOZHINE Shitet toke ne Rrogozhine me siperfaqe 5000m2. Toka ndodhet ngjitur me autostrad

Shitet Toke Ne Rrogozhine

Rrogozhinë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke ne rrogozhine me siperfaqe 5000m2. toka ndodhet ngjitur me autostraden e jugut te shqiperis. toka mund te perdoret per cfaredolloje biznesi. toka shitet vetem per 17 euro per m2. cmimi eshte i disku...Lexo detajet..

85,000 Euro105,000 Euro SHITET TOKE NE BREGEDETE SPILLE- KAVAJE Shitet toka prej 1500m2 në Spille-Kavaje. Toka ndodhet ne nje koder perball det

Shitet Toke Ne Bregedete Spille- Kavaje

Spille, Albania,Spille | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet toka prej 1500m2 në spille-kavaje. toka ndodhet ne nje koder perball detit pak metro large, nje mrekulli e natyres, nje vend pikturesk, panoramike. me fat kush munde ta gezoj kete prone, per te ndertuar...Lexo detajet..

105,000 Euro6,000,000 Leke SHITET TOKË TRUALL + SHTËPI NË LAGJEN 5 MAJ , ELBASAN Okazion !!!! Shitet Tokë truall + shtëpi me sipërfaqe 200 m² në Elbasan . S

Shitet TokË Truall + ShtËpi NË Lagjen 5 Maj , Elbasan

Lagja 5 Maj ,Qender | Elbasan
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Okazion !!!! shitet tokë truall + shtëpi me sipërfaqe 200 m² në elbasan . shtëpia përbëhet nga 1 dhomë + 1 banjo + 1 kuzhinë. toka ndodhet në lagjen 5 maj me lokacion super të përshtatshëm , mund ...Lexo detajet..

6,000,000 Leke121,800 Euro SHITET TOKE NE SAUK Shitet toke ne Sauk, me siperfaqe 840 m2. Vendodhja eshte 100m larg rreth rrotul

Shitet Toke Ne Sauk

Rrethrotullimi Sauk,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne sauk, me siperfaqe 840 m2. vendodhja eshte 100m larg rreth rrotullimit te saukut te vjeter. prona eshte e kuadruar me plan zhvillimi per vila ose pallate 5+ 1 kate. nje vend i mrekullueshem per ...Lexo detajet..

121,800 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim