shitet toke  

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro50,000 Euro

Shitet Toke, 2545 M2 (plus Bunker).

Radë, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutash, pus, sistem vaditje per ullinjte etj....Lexo detajet..

50,000 Euro89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro150,000 Euro Tok truall ne shitje TEG Shitet tok truall me nje siperfaqe 15000m2 ne  Mjull Bathore.Teg.
E pershtatshm

Tok Truall Ne Shitje Teg

Teg,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
15.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok truall me nje siperfaqe 15000m2 ne mjull bathore.teg. e pershtatshme per vila toka eshte ne maj te nje kodre shum afer teg dhe ka pamje te pa kufizuare.shitet ose jeoet me % nuk bashpunoim me se...Lexo detajet..

150,000 Euro124,800 Euro Shitet toke buze detit ne Radhime Shitet toke ne Radhime ne vijen e pare shume prane detit.
Toka ka siperfaqe pre

Shitet Toke Buze Detit Ne Radhime

Radhimë, Albania,Radhime | Vlore
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke ne radhime ne vijen e pare shume prane detit. toka ka siperfaqe prej 1560 m2 shtrirje e konsiderueshme per te ngritur vendbanimin tuaj. duke mare parasysh pozicionin gjeografik qe ka dhe peisazhin...Lexo detajet..

124,800 Euro350,000 Euro TRUALL + MAGAZINE NE SHITJE NE SHKODER Shitet truall me siperfaqe 3500 m2 + magazine me siperfaqe 606 m2 dhe lartesi 5

Truall + Magazine Ne Shitje Ne Shkoder

Shkodër, Albania,Zone Periferike | Shkoder
Truall Perdorimi
4.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Shkoder Qyteti

Shitet truall me siperfaqe 3500 m2 + magazine me siperfaqe 606 m2 dhe lartesi 5 meter. trualli ndodhet ne rruge kryesore afer doganes murriqan, ne oblik , disponon hipotek. per me shume informacion na telefef...Lexo detajet..

350,000 Euro1,600,000 Euro Shitet, Tokë, Jalë, Vlorë Toka ndodhet në Jalë, prane detit . Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja e

Shitet, Tokë, Jalë, Vlorë

Jal,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Toka ndodhet në jalë, prane detit . informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 16000 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi. për ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

1,600,000 Euro33,000 Euro SHITET 475 m2 truall ne Farke  te Vogel Ne Tirane ne Farke te Vogel SHITET toke me siperfaqe 475 m2. Toka eshte me Certi

Shitet 475 M2 Truall Ne Farke Te Vogel

Rruga Zajnat, Fshat I Ri, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne tirane ne farke te vogel shitet toke me siperfaqe 475 m2. toka eshte me certifikate pronesie dhe eshte e pershtatshme per ndertim shtepie. cmimi 33.000 euro.( nje pjese e vleres mund te nderrohet edhe me au...Lexo detajet..

33,000 Euro40,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 40.000 Euro (Farke) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Farkes. Informacion mbi token : • Siperfaq

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 40.000 Euro (farke)

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e farkes. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buze rruge • elektricite...Lexo detajet..

40,000 Euro95,000 Euro Shitet Lokal tek 5 Maji Shitet Lokal tek 5 Maji me nje siperfaqe prej 100 m2, i mobiluar . Cmimi eshte 9

Shitet Lokal Tek 5 Maji

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet lokal tek 5 maji me nje siperfaqe prej 100 m2, i mobiluar . cmimi eshte 95.000 euro....Lexo detajet..

95,000 Euro4,200,000 Euro Shitet Truall ndertimi ne zonen e liqenit te Farkes Shitet Truall ndertimi me siperfaqe 42.000 m2,e shtrire ne nje nga kodrat me te

Shitet Truall Ndertimi Ne Zonen E Liqenit Te Farkes

Liqeni I Farkes,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
42.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ndertimi me siperfaqe 42.000 m2,e shtrire ne nje nga kodrat me te bukura te tiranes, buze liqenit te farkes, dhe 100 larg unazes te re te tiranes. trualli eshte i pershtatshem per komplekse vilash...Lexo detajet..

4,200,000 Euro4,500,000 Euro Truall per shitje tek Kalaja e Turres ne Durres. Shitet trualli me siperfaqe deri ne 100.000 m2 tek Kalaja e Turres prane portit

Truall Per Shitje Tek Kalaja E Turres Ne Durres.

Porti I Jahteve,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
49.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet trualli me siperfaqe deri ne 100.000 m2 tek kalaja e turres prane portit te jahteve. trualli eshte i pozicionuar ne vijen e pare dhe eshte shume i favorshem per tu shfrytezuar per resorte ose rezidenca b...Lexo detajet..

4,500,000 Euro2,200,000 Leke

Shitet Ullishte 5500 M2

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet ullishte, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 6 vjecar, eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte e trasheguar dhe me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan 12 km ...Lexo detajet..

2,200,000 Leke2,970,000 Euro Shitet Truall per ndertim ne Mjull Bathore ne zonen e Saukut Shitet nje truall me sip prej 33,000 m2 per ndertim ne zonen e Mjull Bathores ne

Shitet Truall Per Ndertim Ne Mjull Bathore Ne Zonen E Saukut

Mjull Bathore, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
33.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje truall me sip prej 33,000 m2 per ndertim ne zonen e mjull bathores ne sauk. trualli ndodhet fare prane rruges kryesore, zoteron certifikate te rregullt hipotekore dhe eshte nje mundesi e shkelqyer pe...Lexo detajet..

2,970,000 Euro288,000 Euro Tirane, shes toke 2.400 m² 288.000 Euro (Dajti) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Dajtit, prane restorant "2 Luanet"

Tirane, Shes Toke 2.400 M² 288.000 Euro (dajti)

Dajt, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

288,000 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 3.610 m² 75.000 Euro (Laknas) Toka eshte e pozicionuar ne rrugen qe lidh Laknas me rrugen "Nene Tereza&qu

Tirane, Shes Toke 3.610 M² 75.000 Euro (laknas)

Laknas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne rrugen qe lidh laknas me rrugen "nene tereza" qe te dergon ne rinas . informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 3610 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi ...Lexo detajet..

75,000 Euro220,000 Euro Toke ne shitje prane Teg! Toke ne shitje ne zonen e Farkes se madhe, shume prane qendres tegtare TEG, 800m

Toke Ne Shitje Prane Teg!

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne shitje ne zonen e farkes se madhe, shume prane qendres tegtare teg, 800m larg. sip totale eshte 2700 m2 me akses te menjehershem 30 m largesi nga rruga kryesore gje qe iu jep nje mundesi te mire inves...Lexo detajet..

220,000 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 75.000 Euro (Peze) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Pezes . Informacion mbi token : •	Siperfaq

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 75.000 Euro (peze)

Peze E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e pezes . informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • pozicion gjeografik i favors...Lexo detajet..

75,000 Euro650,000 Euro  Pogradec, shes toke 6.500 m² 650.000 Euro (Pogradec) Shitet tokë në Pogradec buze liqenit. 
Me sipërfaqe totale prej 6500 m2 me

Pogradec, Shes Toke 6.500 M² 650.000 Euro (pogradec)

Pogradec, Albania,Qender | Pogradec
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Pogradec Qyteti

Shitet tokë në pogradec buze liqenit. me sipërfaqe totale prej 6500 m2 me çertifikatë pronësie. toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. opsion ideal investimi. për më t...Lexo detajet..

650,000 Euro36,500 Euro Shitet,Toke,Top channnel Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Kasharit,buze rruge,prane Top-Channel. Infor

Shitet,toke,top Channnel

Rruga 7 Nëntori, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e kasharit,buze rruge,prane top-channel. informacion mbi pronen : •400 m2 truall dhe 380m jane mundesi shtese .dokumentacioni: me hipoteke.0695762931...Lexo detajet..

36,500 Euro89,000 Euro Okazion: 216 m2 Truall + 75m2 shtepi 3+1 me Hipoteke | Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete Mundesi e Vecante:  Shitet 216 m2 me Hipoteke (ALI DEMI - Rr. Dhimiter Kamarda)

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro960,000 Euro Shitet Toke buze detit ne plazhin e Jales Shitet toke buze detit ne bregdetin e mrekullueshem te Jales. Toka ka siperfaqe

Shitet Toke Buze Detit Ne Plazhin E Jales

Vuno, Albania,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke buze detit ne bregdetin e mrekullueshem te jales. toka ka siperfaqe prej 8.000 m2, dhe disponon dokument te rregullt hipotekor. kjo prone ka nje vije gjatesore bregu qe varion deri nga 100 m vije li...Lexo detajet..

960,000 Euro1,450,000 Euro TEG  SHITET TOKE TRUALL ME CEFTIKAT Tok Truall ne shitje ne TEG mbrapa kolegut GREK .toka ka nje sipergaqe 15000m2 d

Teg Shitet Toke Truall Me Ceftikat

Teg Mbrapa Kolegjit Turk,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
15.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tok truall ne shitje ne teg mbrapa kolegut grek .toka ka nje sipergaqe 15000m2 dhe eshte afer teg .zone ka kerkesa te larta per bllok vilash. qendra tregetare .universities etj...Lexo detajet..

1,450,000 Euro177,000 Euro Tirane, shes toke 3.555 m² 177.000 Euro (Kashar) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Kasharit, te Hotel Iliada. Informacion mbi t

Tirane, Shes Toke 3.555 M² 177.000 Euro (kashar)

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e kasharit, te hotel iliada. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 3555 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • mundesi te shumta ...Lexo detajet..

177,000 Euro648,000 Euro Vlore, shes toke ne bregdet 5.400 m² 648.000 Euro (Rradhime) Toka eshte e pozicionuar ne Rradhime. Informacion mbi token: •	Siperfaqja e to

Vlore, Shes Toke Ne Bregdet 5.400 M² 648.000 Euro (rradhime

Radhime, Albania,Radhime | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
5.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne rradhime. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 5400 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • shume afer detit • hapesire e b...Lexo detajet..

648,000 Euro130,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 130.000 Euro (Surrel) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Surrelit, te Rruga e Rexhekrit. Informacion

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 130.000 Euro (surrel)

Surrel,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e surrelit, te rruga e rexhekrit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 2000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • mundesi te sh...Lexo detajet..

130,000 Euro76,800 Euro Tirane, shes toke 480 m² 76.800 Euro (Ali Demi) Shitet tokë në zonën e Ali Demit, te Kryegjyshata. Informacion mbi tokën :

Tirane, Shes Toke 480 M² 76.800 Euro (ali Demi)

Kryegjyshata,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e ali demit, te kryegjyshata. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 480 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastruktur...Lexo detajet..

76,800 Euro180,000 Euro Tirane, shes toke 6.000 m² 180.000 Euro (Sharre) Toka eshte e pozicionuar ne Sharre, pas Rezidences Kodra e Diellit 2. Informacio

Tirane, Shes Toke 6.000 M² 180.000 Euro (sharre)

Sharre, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne sharre, pas rezidences kodra e diellit 2. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • sip...Lexo detajet..

180,000 Euro85,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 85.000 Euro (Sauk) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Saukut te Vjeter, pa shkuar te Lapidari, te

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 85.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e saukut te vjeter, pa shkuar te lapidari, te ullishtet. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favor...Lexo detajet..

85,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim