shitet toke bujqesore lezhe 

 Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro60,000 Euro Toke/Truall per shitje ne Qerret te Kavajes OKAZION: Shes 1000 m2 truall ne bregdet ne Qerret te Kavajes. Ndodhet ne portin

Toke/truall Per Shitje Ne Qerret Te Kavajes

Qerret, Albania,Qerret | Kavaje
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Okazion: shes 1000 m2 truall ne bregdet ne qerret te kavajes. ndodhet ne portin e vogel te jahteve dhe vetem 150 metra larg detit...Lexo detajet..

60,000 Euro100,000 Euro Shitet, Toke, Vaqarr PRI16169 Toka ndodhet në Vaqarr.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 2

Shitet, Toke, Vaqarr Pri16169

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në vaqarr. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2000 m2 •me dokumentacion te rregull hipotekor. • pozicion i favorshëm gjeografik, ndodhte ne brezin e parë • buzë rrug...Lexo detajet..

100,000 Euro270,000 Euro Shitet, Tokë, Vaqarr PRI16174 Toka ndodhet në Vaqarr.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 3

Shitet, Tokë, Vaqarr Pri16174

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në vaqarr. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 3500 m2 •me dokumentacion te rregull hipotekor. • pozicion i favorshëm gjeografik, ndodhte ne brezin e dytë • buzë rrug...Lexo detajet..

270,000 Euro176,560 Euro Shitet, Toke, Shkoze. PERSHKRIMI I PRONES:
Toka ndodhet ne Zonen e Shkozes.
Siperfaqja: 2207.6 m2 .

Shitet, Toke, Shkoze.

Shkozë, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
2.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pershkrimi i prones: toka ndodhet ne zonen e shkozes. siperfaqja: 2207.6 m2 . prona eshte e llojit truall, zone per ndertim, ka kubature shume e rregullt, e aksesueshme nga rruga . mundesi shume e mire inve...Lexo detajet..

176,560 Euro105,000 Euro Shitet, Toke, TEG. PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet prane vilave te ndertuara perball TEG.
Siperfaqja

Shitet, Toke, Teg.

Teg ,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pershkrimi i prones: ndodhet prane vilave te ndertuara perball teg. siperfaqja: 700m2. ndodhet buze rruges. zona ofron kushte optimale per te zhvilluar projektet tuaja per investim. disponon certifikate p...Lexo detajet..

105,000 Euro73,000 Euro Shitet,Tokë,Ibë OPP16417
Toka është e pozicionuar në Ibë ,pranë Shpellës së Pëllumbasit

Shitet,tokë,ibë

Ibe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Opp16417 toka është e pozicionuar në ibë ,pranë shpellës së pëllumbasit.. informacion mbi token: • sipërfaqja e tokes: 3000 m² në total. • toka është e prshtatshme përshtatëshme për vila,h...Lexo detajet..

73,000 Euro60,000 Euro toke ne Vore 1000m2 mundesi nderrimi vore,shitet toke me siperfaqe 1000m2(ose me shume)buze rruge lagje ,prone e pers

Toke Ne Vore 1000m2 Mundesi Nderrimi

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,shitet toke me siperfaqe 1000m2(ose me shume)buze rruge lagje ,prone e pershtatshme per ndertim shtepie/vile,magazine ..,cmimi 60 000 euro i padiskutueshem .. mundesi nderrimi me makine me vlere deri ne ...Lexo detajet..

60,000 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² (Sauk), AL15187 Toka është e pozicionuar në Sauk, në rrugën "Shaqir Palushi". Inf

Tirane, Shes Toke 1.000 M² (sauk), Al15187

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

75,000 Euro1,500,000 Euro Shitet,Tokë, Vorë, Tiranë , PRI+16672 • Toka është e pozicionuar në zonën e Vores .
Informacion mbi Tokën:

Shitet,tokë, Vorë, Tiranë , Pri+16672

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

• toka është e pozicionuar në zonën e vores .
informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokes: 50000m² ne total. • toka është e prshtatshme per vilë• dokumentacioni: me hipotekë. për të vizit...Lexo detajet..

1,500,000 Euro60,000 Euro SHITET TOKE PRANE DETIT NE KALLM! Shitet toke ullishte prane detit ne zonen e Kallmit ne Durres. Ndodhet ne rruge

Shitet Toke Prane Detit Ne Kallm!

Kallm,Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ullishte prane detit ne zonen e kallmit ne durres. ndodhet ne rruge te favorshme ne nje zone qe oftom pamje fantastike nga deti. mundesi e mire investimi per me teper informacion apo vizite ne prone...Lexo detajet..

60,000 Euro300,000 Euro SHITET TOKE BUZE DETIT TE KEPI I RODONIT! Toka ndodhet ne Drac, te Kepi i Rodonit. Me nje hapsire prej 7300 m2 ofron munde

Shitet Toke Buze Detit Te Kepi I Rodonit!

Rruga Kepi I Rodonit, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
7.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet ne drac, te kepi i rodonit. me nje hapsire prej 7300 m2 ofron mundesine e ndonje investimi, fale dhe pozicionit mjaft te mire vije te pare me detin. zona eshte duke marre nje zhvillim te madh vitet...Lexo detajet..

300,000 Euro250,000 Euro SHITET TOKE ME HIPOTEKE NE FARKE! Toka ka nje siperfaqe totale prej 3000m2.
Vendondhja ne te cilen ndodhet kjo pr

Shitet Toke Me Hipoteke Ne Farke!

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ka nje siperfaqe totale prej 3000m2. vendondhja ne te cilen ndodhet kjo prone ofron akses te menjehershem prane rruges kryesore. kjo toke eshte nje mundesi mjaft e mire investimi per banim ose qellime bi...Lexo detajet..

250,000 Euro360,000 Euro Shitet truall ne zonen e Ujit te Ftohte, Vlore Shitet truall ne bregdetin e Vlores, zona e Ujit te Ftohte.

Siperfaqe 1200 m2

Shitet Truall Ne Zonen E Ujit Te Ftohte, Vlore

Rruga Uji I Ftohte, Vlorë, Albania,Uji i ftojte | Vlore
Truall Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet truall ne bregdetin e vlores, zona e ujit te ftohte. siperfaqe 1200 m2. ndodhet ne zone te studiuar urbanistike dhe eshte e pajisur me certifikate pronesie. ⤵️ cmimi: 300 euro/m2 i diskutuesh...Lexo detajet..

360,000 Euro37,000 Euro Shitet truall 3000 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada. Shitet truall 3000 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada.


Cmimi

Shitet Truall 3000 M2 , Fshati Rrapez, Lushnje, 60 M Nga Aut

Rrapëz, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet truall 3000 m2 , fshati rrapez, lushnje, 60 m nga autostrada. cmimi i diskutueshem. ...Lexo detajet..

37,000 Euro108,000 Euro Shes toke 1800 m² Shes toke 1800 m² ne Fushefarke siper uzines traktori me 60 €/m² per me shum

Shes Toke 1800 M²

Fushe Farke Siper Uzines Traktoreve,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shes toke 1800 m² ne fushefarke siper uzines traktori me 60 €/m² per me shume informacione kontaktoni ne nr e tel..siperfaqe toke fantastike ...Lexo detajet..

108,000 Euro420,000 Euro Shitet,Toke, Autostrada Tirane-Elbasan Pro+16707
Toka ndodhet në autostradën Tiranë- Elbasan, km 17.
Informacion m

Shitet,toke, Autostrada Tirane-elbasan

Autostrada Tiranë- Elbasan, Km 17 ,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pro+16707 toka ndodhet në autostradën tiranë- elbasan, km 17. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 7000m2 • me hipotekë • e përshtatshme për cdo tipologji ndërtimi • pozicion i ...Lexo detajet..

420,000 Euro250,000 Euro Toke ne shitje, 285m2, Rruga Riza Cerova Toke ne shitje, rruga Riza Cerova, prane Shkolles se Kuqe.
Me nje siperfaqe tot

Toke Ne Shitje, 285m2, Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne shitje, rruga riza cerova, prane shkolles se kuqe. me nje siperfaqe totale prej 285m2, perbehet nga trualli dhe 2 ndertesa perkatesisht 43,6 m2 dhe 52 m2. pozicion i favorshem gjeografik. dokumentaci...Lexo detajet..

250,000 Euro180,000 Euro Shitet toke me dokumentacion te rregullt shitet toke 3000 m2 ne Kamez
400m larg nga rruga kryesore. Posedon dokumentacio

Shitet Toke Me Dokumentacion Te Rregullt

Rruga Dhermi, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 3000 m2 ne kamez 400m larg nga rruga kryesore. posedon dokumentacion te rregullt.toka eshte e pershtatshme per ndertim. cmimi eshte 60€ per meter katror ...Lexo detajet..

180,000 Euro450,000 Euro Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-Elbasan Pro+16691
Toka ndodhet në autostradën Tiranë- Elbasan, pranë resort Palmano

Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-elbasan

Autostrada Tiranë- Elbasan, Pranë Resort Palmano,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Pro+16691 toka ndodhet në autostradën tiranë- elbasan, pranë resort palmanova. informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 10000m2• me hipotekë • e përshtatshme për vila • pozicion i fa...Lexo detajet..

450,000 Euro3,400,000 Euro Jepet per shitje traull ne Borsh,170 euro metri2 Trualli eshte i rregullt me te gjitha dokumentacionet,nuk ka pronare te vjeter,m

Jepet Per Shitje Traull Ne Borsh,170 Euro Metri2

Borsh, Albania,Ksamil | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Trualli eshte i rregullt me te gjitha dokumentacionet,nuk ka pronare te vjeter,me infrastrukture,me drita dhe uje...Lexo detajet..

3,400,000 Euro33,000,000 Leke TOKE NE SHITJE NE FARKE PER VILA shitet toke 3000m² ne zonen e Farkes,pa shjuar ne unazen e madhe.
eshte dhe op

Toke Ne Shitje Ne Farke Per Vila

Rruga Shkallenjeve, Farkë E Vogël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 3000m² ne zonen e farkes,pa shjuar ne unazen e madhe. eshte dhe opsioni i ndarjes ne 2 ose 3 pjese sipas kerkesave....Lexo detajet..

33,000,000 Leke24,000 Euro Shitet toke afer profarmes Shitet toke afer ish profarmes (Kafja e rremes)rruga myslym keta 
Shitet nga 30

Shitet Toke Afer Profarmes

Rruga Myslym Keta ,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke afer ish profarmes (kafja e rremes)rruga myslym keta shitet nga 300 -3000 m2 shitet per shtepi , biznes, magazina e tjt me certificate pronesie te rregullt trashegimi familjare cmimi i arsye...Lexo detajet..

24,000 Euro70,000 Euro Shitet truall  Shitet toke ne ane te rruges kryesore fier patos. Informacione te mëtejshme ne

Shitet Truall

Portëz, Αλβανία,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
2.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet toke ne ane te rruges kryesore fier patos. informacione te mëtejshme ne what's app ose ne numrin e telefonit....Lexo detajet..

70,000 Euro2,000,000 Euro TOKE,Kapanon,Autostrada Tirane-Durres Buze Autostrades Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e Autostrades Tirane-Durres. Sip

Toke,kapanon,autostrada Tirane-durres Buze Autostrades

Autostrade,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e autostrades tirane-durres. siperfaqja totale e truallit eshte 9000 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuara 930 m2. e gjithe siperfaqja e godines menaxhohet pe...Lexo detajet..

2,000,000 Euro1,863,400 Euro OKAZION NE RINAS.....SHITET TOKE 26620/m2..!! Shitet 26620 m2 Toke ne Rinas...!!
Toka ndodhet tek rruga e Rinasit perball Hip

Okazion Ne Rinas.....shitet Toke 26620/m2..!!

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
26.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 26620 m2 toke ne rinas...!! toka ndodhet tek rruga e rinasit perball hipotekes se re, buze rruge kryesore,e pershtatshme per shume llije biznesesh..!! toka eshte zone e kuqe ku lejohet ndertimi ne te g...Lexo detajet..

1,863,400 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim