shtepi private ne baldushk 

 Online 30 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro1,000,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Truall 6,470 M2 Perballe Me Merced

Autostrada Tirane-durres, Km 5, Perball Mercedes-b,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
6.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi investimi: shitet truall 6,470 m2 perballe me mercedes benz (autostrada tirane-durres, km 5) perfekte per biznes q1253 te dhenat e ndarjes: - truall 6470 m2 karakteristika: - shitet tok...Lexo detajet..

1,000,000 Euro80,000 Euro Shitet truall ne Baldushk Shitet 10 000m2 truall ne Baldushk, prane Bujtina e Diellit. Ndodhet ne nje kode

Shitet Truall Ne Baldushk

Bujtina E Diellit, Baldushk,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 10 000m2 truall ne baldushk, prane bujtina e diellit. ndodhet ne nje koder te bukur me pamje te gjithe lugines se baldushkut. eshte pergatitur infrastruktura (rruga, uji, linja elektrike) pasi jane shitu...Lexo detajet..

80,000 Euro89,000 Euro Okazion: 216 m2 Truall + 75m2 shtepi 3+1 me Hipoteke | Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete Mundesi e Vecante:  Shitet 216 m2 me Hipoteke (ALI DEMI - Rr. Dhimiter Kamarda)

Okazion: 216 M2 Truall + 75m2 Shtepi 3+1 Me Hipoteke | Ali D

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile 3 kateshe ose investim per pallat ( ofertat kate ardhur deri ne 300 m2 perfitim ndertim ne pallat ) | p...Lexo detajet..

89,000 Euro45,000 Euro Shiten 3 dylym toke  Shiten tre dylym toke, ne fshatin Rrile te qytetit te Lezhes ne pjesen e dyte te

Shiten 3 Dylym Toke

Lezhë, Albania,Qender | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten tre dylym toke, ne fshatin rrile te qytetit te lezhes ne pjesen e dyte te autostrades lezhe-tirane. toka eshte e paisur me dokumenta te rregullta dhe me te drejte ndertimi. te interesuarit mund te kon...Lexo detajet..

45,000 Euro45,000 Euro Shiten 3 dylym toke (3000m/2) ne fshatin Rrile te Lezhes !  Shiten 3 dylym toke ne fshatin Rrile te qytetit te Lezhes . Toka disponon dekume

Shiten 3 Dylym Toke (3000m/2) Ne Fshatin Rrile Te Lezhes !

Rrilë, Shqipëria,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shiten 3 dylym toke ne fshatin rrile te qytetit te lezhes . toka disponon dekumentacion te rregullt dhe me te drejte ndertimi. eshte pjese e dyte e autostrades lezhe - tirane . te interesuarit mund te kontakto...Lexo detajet..

45,000 Euro1,250,000 Euro Shitet, Tokë, Lezhë. Shitet tokë në Talë, në afërsi të Lezhës. Toka ka sipërfaqe totale prej

Shitet, Tokë, Lezhë.

Tale, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
25.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë në talë, në afërsi të lezhës. toka ka sipërfaqe totale prej 25000 m2. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe në zonën e plazhit. • ndodhet në një lokacion ...Lexo detajet..

1,250,000 Euro120,000 Euro Shitet Toke Zone Industriale 56000m2 Shkozet Durres Toke 56000m2 shitet ose komplet,gjysem ose me pjese.Ndodhet ne Shkozet Durres...

Shitet Toke Zone Industriale 56000m2 Shkozet Durres

Shkozet,Qender | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toke 56000m2 shitet ose komplet,gjysem ose me pjese.ndodhet ne shkozet durres...nr 052261765 cel 0692646173 ..cmimi 120euro m2...Lexo detajet..

120,000 Euro15,000 Euro Tirane, shes toke 623 m² 15.000 Euro (Farke) Toka ndodhet ne zonen e Farkes . Me siperfaqe totale prej 623 m2 eshte toke are

Tirane, Shes Toke 623 M² 15.000 Euro (farke)

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e farkes . me siperfaqe totale prej 623 m2 eshte toke are dhe me perspektive zhvillimi. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. per me teper na kontaktoni! ...Lexo detajet..

15,000 Euro100,000 Euro Okazion shitet Toke+banese 50m afer detit brezi i pare nga rruga Okazion shitet toke dhe shtepi private ,shtepia esht 120m ne nje siperfaqe total

Okazion Shitet Toke+banese 50m Afer Detit Brezi I Pare Nga R

Lagje 1maji Rruga Sazan,Plazhi i vjeter | Vlore
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Okazion shitet toke dhe shtepi private ,shtepia esht 120m ne nje siperfaqe totale trualli prej 500m.toka mund te perdoret per pallat per biznes apo per te ndertuar ndertese deri ne 8kate ne truallin qe ndodhet ...Lexo detajet..

100,000 Euro720,000 Euro SHITET TOKE NE JALE TE VLORES Shitet toke ne  JALE   6000 m2  afer detit Jone. Vendi me potencial per zhvillim

Shitet Toke Ne Jale Te Vlores

Jalë, Albania,Zone Periferike | Vlore
Truall+Toke Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke ne jale 6000 m2 afer detit jone. vendi me potencial per zhvillimin e turizmit. gjiri me i mrekullueshem detar. shitet per vetem 120 euro/m2...Lexo detajet..

720,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall 831 m² 140.000 Euro (Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M² 140.000 Euro (porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro125,000 Euro Shitet, Fermë , Lushnje Cmimi: 125,000 € ID: plus 7892 Ferma ndodhet në Lushnje në fshatin e quajtur " Rrapëz ". Informaci

Shitet, Fermë , Lushnje Cmimi: 125,000 € Id: Plus 7892

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Ferma ndodhet në lushnje në fshatin e quajtur " rrapëz ". informacion mbi fermën : • sipërfaqja e tokës buqësore është 6 ha (60000 m2). • disponon: • 2 shtëpi me sipërfaqe 50m2 secila prej tyre...Lexo detajet..

125,000 Euro637,000 Euro Durres, shes truall 13.000 m² 637.000 Euro (Durres) Shitet tokë në Durrës, në afërsi të kishës në Shën Vlash.Me sipërfaqe

Durres, Shes Truall 13.000 M² 637.000 Euro (durres)

Durrës, Albania,Qender | Durres
Truall Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë në durrës, në afërsi të kishës në shën vlash.me sipërfaqe totale prej 13000 m2 me çertifikatë pronësie.toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme bizne...Lexo detajet..

637,000 Euro400,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë. Cmimi 400000 Euro Toka është pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion mbi tokën

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë. Cmimi 400000 Euro

Liqeni I Thate ,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës: 2000 m2 • shpërndan: • mundësi të shumta shfrytëzimi • sipërfaqe të bollshme • toka ësh...Lexo detajet..

400,000 Euro52,000 Euro Shitet, Toke, Vore, 1300 m2, 52.000 Euro, Tirane. Toka ndodhet ne Vore ,prane Rruges Industriale. • Informacion mbi token: • P

Shitet, Toke, Vore, 1300 M2, 52.000 Euro, Tirane.

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne vore ,prane rruges industriale. • informacion mbi token: • prane rruges kryesore siperfaqja e tokes : 1300 m2 • i pershtatshem per ndertim kapanoni. • per ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

52,000 Euro541,800 Euro Shitet, Toke, ne kryqezimin e Rinasit Shitet toke ne "Fushe-Preze",ne zone industriale. Toka ka siperfaqe to

Shitet, Toke, Ne Kryqezimin E Rinasit

Prezë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne "fushe-preze",ne zone industriale. toka ka siperfaqe totale 7740 m2 dhe shitet me 70 euro/ m2. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. ka mundesi per tu zgjeruar dhe te ofro...Lexo detajet..

541,800 Euro32,300 Euro SHITET TOKE NE MARQINET- VORE Shitet toke ne Marqinet- Vore 1700 m2 truall. Toka mund te perdoret per biznes p

Shitet Toke Ne Marqinet- Vore

Marqinet, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne marqinet- vore 1700 m2 truall. toka mund te perdoret per biznes por edhe per banim, eshte me dokumenta te rregullta dhe shitet per 19 euro/m2. nxitoni!...Lexo detajet..

32,300 Euro121,800 Euro SHITET TOKE NE SAUK Shitet toke ne Sauk, me siperfaqe 840 m2. Vendodhja eshte 100m larg rreth rrotul

Shitet Toke Ne Sauk

Rrethrrotullimi I Saukut,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne sauk, me siperfaqe 840 m2. vendodhja eshte 100m larg rreth rrotullimit te saukut te vjeter. prona eshte e kuadruar me plan zhvillimi per vila ose pallate 5+ 1 kate. nje vend i mrekullueshem per ...Lexo detajet..

121,800 Euro57,000 Euro Tirane, shes toke 1.900 m² 57.000 Euro (Autostrada Tiranë-Elbasan) Toka është e pozicionuar në Autostradën Tiranë-Elbasan, pasi kalon Tunelin

Tirane, Shes Toke 1.900 M² 57.000 Euro (autostrada Tiranë-

Tirana??elbasan Highway, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në autostradën tiranë-elbasan, pasi kalon tunelin e krrabës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1900 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i...Lexo detajet..

57,000 Euro350,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 350.000 Euro (Mullet) Shitet tokë në zonën e Mulletit. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e t

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 350.000 Euro (mullet)

Mullet, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e mulletit. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • akses nga elb...Lexo detajet..

350,000 Euro1,708,000 Euro Tirane, shes toke 12.200 m² 1.708.000 Euro (Teg) Toka është e pozicionuar në zonën e Teg-ut te Rolling Hills. Informacion mbi

Tirane, Shes Toke 12.200 M² 1.708.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e teg-ut te rolling hills. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 12200 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik •...Lexo detajet..

1,708,000 Euro18,000,000 Leke Shitet 6 hektar toke bujqesore Shitet 6 hektar toke bujqesore ne Rrapez te Lushnjes. Toka eshte e mbjelle me jo

Shitet 6 Hektar Toke Bujqesore

Rrapez, Lushnje,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
60.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet 6 hektar toke bujqesore ne rrapez te lushnjes. toka eshte e mbjelle me jonxhe. eshte toke e drenazhuar, me kanal vadites dhe kanal kullues. eshte 800 metra larg nga rruga nacionale. zona eshte shume miqe...Lexo detajet..

18,000,000 Leke15,000,000 Leke Toke bujqesore ne shitje Toke bujqesore me siperfaqe 5000 m.15 km nga tirana me rrige makine te asfaltuar

Toke Bujqesore Ne Shitje

Fshati Mustafakoç Ne Baldushk,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke bujqesore me siperfaqe 5000 m.15 km nga tirana me rrige makine te asfaltuar. .toka eshte me hipoteke dhe e pershtatshme per çdo lloj aktiviteti.çmimi 30000 leke te vjetra per nje meter....Lexo detajet..

15,000,000 Leke28,000 Euro Shitet toke Shitet toke ne Ndroq 
2.400 metra e paisur me dokumente 
Ka rruge makine

Shitet Toke

Rruga Tiran Ndroq,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne ndroq 2.400 metra e paisur me dokumente ka rruge makine ...Lexo detajet..

28,000 Euro360,000 Euro Shitet, Tokë, Vaqarr Shitet tokë në Vaqarr, në afërsi të rrugës kryesore. Me sipërfaqe totale

Shitet, Tokë, Vaqarr

Vaqarr, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në vaqarr, në afërsi të rrugës kryesore. me sipërfaqe totale prej 9000 m2 me çertifikatë pronësie. toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme biznesi. ops...Lexo detajet..

360,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas  Shitet Toke 12,180 m2  ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim