toka dhe ara ne fier 

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro28,000 Euro SHITET 300M2 TOKE PRANE SANATORIUMIT Shitet toke ne Sanatorium.
Toka ka nje siperfaqe 300 m2.
Eshte shume e pershta

Shitet 300m2 Toke Prane Sanatoriumit

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne sanatorium. toka ka nje siperfaqe 300 m2. eshte shume e pershtatshme per te ndertuar. per me shume informacione na kontaktoni....Lexo detajet..

28,000 Euro120,000 Euro Shtepi dhe truall ne rruge Shitet ne lagjen nr.16 Durres. Buze rruges kryesore.
Prona eshte 210m truall dh

Shtepi Dhe Truall Ne Rruge

Durrës, Albania,Qender | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet ne lagjen nr.16 durres. buze rruges kryesore. prona eshte 210m truall dhe 100m ndertim 1 katesh ( banim ). eshte i pershtatshem per biznes sepse ne eshte kryesore dhe te lejon shtese per kate te tjera. ...Lexo detajet..

120,000 Euro8,191 Euro Truall ne Dardhe,Korce Shitet truall 200m2 ne fshatin turistik te Dardhes ,trualli ndodhet brenda fshat

Truall Ne Dardhe,korce

Dardhe, Korçë, Albania,Zone Periferike | Korce
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet truall 200m2 ne fshatin turistik te dardhes ,trualli ndodhet brenda fshatit dhe brenda vijes se verdhe .cmimi 5000 lek m2 ose 41 €...Lexo detajet..

8,191 Euro550,000 Euro #Shitet Toke 📐Siperfaqja 5000m2 Qerret, Kavaje #Shitet Toke
📐Siperfaqja 5000m2

✅Posedon certifikate pronesie.

💶

#shitet Toke 📐siperfaqja 5000m2 Qerret, Kavaje

Qerret, Kavajë, Albania,Qerret | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

#shitet toke 📐siperfaqja 5000m2 ✅posedon certifikate pronesie. 💶Çmimi: €110 m2 ☎️na kontaktoni ne: 0695509143 ju mirepresim!...Lexo detajet..

550,000 Euro135,000 Euro Shitet truall 9000 m2 nga ku 450 m2 jane ferme bujqesore! Shitet truall 9000 m2 nga ku 450 m2 jane ferme bujqesore!
Per me shume info, kl

Shitet Truall 9000 M2 Nga Ku 450 M2 Jane Ferme Bujqesore!

Armath, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall 9000 m2 nga ku 450 m2 jane ferme bujqesore! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-toke-ne-armath-durres/[/urlcode]...Lexo detajet..

135,000 Euro150,000 Euro Shitet toke arre ndodhet brenda ne sauk. Shitet toke arre ndodhet brenda ne sauk.
Ka nje siperfaqe prej 1000 m2. 
Eshte

Shitet Toke Arre Ndodhet Brenda Ne Sauk.

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke arre ndodhet brenda ne sauk. ka nje siperfaqe prej 1000 m2. eshte me hipoteke . eshte e pershtatshme per ndertim vilash. cmimi i shitjes 150 euro/m2....Lexo detajet..

150,000 Euro60,000 Euro Shitet toke arre ndodhet ne Linze , Dajt. Shitet toke arre ndodhet ne Linze , Dajt. 
Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 .
Esh

Shitet Toke Arre Ndodhet Ne Linze , Dajt.

Dajt, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke arre ndodhet ne linze , dajt. ka nje siperfaqe prej 1000 m2 . eshte me certifikate pronesie . cmimi i shitjes 60 euro/m2. ...Lexo detajet..

60,000 Euro230,000 Euro Shitet toke ne sauk , fshati Sos. Shitet toke ne sauk , fshati Sos.
Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 .
Eshte me hip

Shitet Toke Ne Sauk , Fshati Sos.

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne sauk , fshati sos. ka nje siperfaqe prej 1000 m2 . eshte me hipoteke . eshte shume e pershtatshme per ndertim vilash , objekte biznesi . cmimi i shitjes 230 euro/ m2....Lexo detajet..

230,000 Euro375,000 Euro Shitet toke arre ndodhet ne Sauk. Shitet toke arre ndodhet ne Sauk. 
Ka nje siperfaqe prej 1250 m2 .
Me hipoteke

Shitet Toke Arre Ndodhet Ne Sauk.

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke arre ndodhet ne sauk. ka nje siperfaqe prej 1250 m2 . me hipoteke . eshte e pershtatshme per ndertim vilash. cmimi i shitjes 300 euro/m2 ....Lexo detajet..

375,000 Euro120,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni i Thatë, PRI14501 Shitet tokë tek Liqeni i Thatë • Me sipërfaqe prej 350 m2 sebashku me nje s

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Pri14501

Liqeni Thatë, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe prej 350 m2 sebashku me nje shtepi me siperfaqe 70m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim. • opsion ideal...Lexo detajet..

120,000 Euro320,000 Euro Shitet, Toke, Vishnje, Tirane,PRI13897 ,(FUTURE HOME PRIORITY) Shitet, toke , ne Vishnje . Me siperfaqe totale prej 8000m2, buze rruge. Dispono

Shitet, Toke, Vishnje, Tirane,pri13897 ,(future Home Priori

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet, toke , ne vishnje . me siperfaqe totale prej 8000m2, buze rruge. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me teper na kontaktoni!...Lexo detajet..

320,000 Euro161,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni i Thatë, Tiranë PRI14230 ( FUTURE HOME PRIORITY+) Shitet tokë tek Liqeni i Thatë • Me sipërfaqe totale prej 2300 m2 . • E p

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë Pri14230 ( Future Ho

Liqeni Artificial,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe totale prej 2300 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për ndërtim vilash. • opsion ideal investimi. • për më...Lexo detajet..

161,000 Euro240,000 Euro Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres, PRI 1845 Toka ndodhet ne zonen e Autostrades Tirane- Durres, prane Mbikalimit te Rinasit,

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-durres, Pri 1845

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e autostrades tirane- durres, prane mbikalimit te rinasit, brezi i dyte nga autostrada, nje vend i sigurt dhe me pozicion fantastik per tu zhvilluar. siperfaqa totale e truallit eshte 4000...Lexo detajet..

240,000 Euro120,000 Euro Okazion! Shitet Toke truall ne Rrugen Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane Okazion! Shitet Toke truall ne Rr.Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane me si

Okazion! Shitet Toke Truall Ne Rrugen Haxhi Bardhi Tek Vilat

Rruga Haxhi Bardhi, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion! shitet toke truall ne rr.haxhi bardhi tek vilat gjermane tirane me siperfaqe prej 350 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.zona eshte e urbanizuar dhe me te...Lexo detajet..

120,000 Euro250,000 Euro Shitet,Truall,Qender, Tirane PRI14764 Truall ne qender te Tiranes ,prane Kafes Flores. Me sipërfaqe totale prej 95 m2

Shitet,truall,qender, Tirane Pri14764

Qender,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Truall ne qender te tiranes ,prane kafes flores. me sipërfaqe totale prej 95 m2. e përshtatshme për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi. momentalisht ne te ndodhet nje shtepi private nje kateshe. di...Lexo detajet..

250,000 Euro52,000 Euro Tirane, shes truall 500 m² 52.000 Euro (Farke)plus 7285 Toka ndodhet ne afersi te “Komunes Farke”. Ka siperfaqe totale prej 500 m2.

Tirane, Shes Truall 500 M² 52.000 Euro (farke)plus 7285

Farke, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te “komunes farke”. ka siperfaqe totale prej 500 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi te rruges kryes...Lexo detajet..

52,000 Euro100,000 Euro Shitet Truall ne Prush 2000m2  100.000Euro  Shitet toka ne zonen e Prushit ne Tirane. Siperfaqja eshte 2000m2. Ndodhet 30m l

Shitet Truall Ne Prush 2000m2 100.000euro

Prush, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka ne zonen e prushit ne tirane. siperfaqja eshte 2000m2. ndodhet 30m larg rruges se asfaltuar.cmimi eshte 50euro/m2 ne total cmimi arrin vleren 100.000euro.per me shume info mos hezitoni te na kontakt...Lexo detajet..

100,000 Euro30,000 Euro Shitet Shitet toke ne Dritas toke pemtore me certifikat pronsie 1800 m /2 .Cmimi i dis

Shitet

Dritas, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne dritas toke pemtore me certifikat pronsie 1800 m /2 .cmimi i diskutueshem ...Lexo detajet..

30,000 Euro75,000 Euro Shitet toke truall,Maminas Shitet toke truall dhe ndertim me siperfaqe 650m2.Zona Maminas buze autostrade.T

Shitet Toke Truall,maminas

Maminas, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke truall dhe ndertim me siperfaqe 650m2.zona maminas buze autostrade.trualli ka certifikat pronesie. ...Lexo detajet..

75,000 Euro322,500 Euro Kombinat , Shitet Toke prane Vaqarrit 4300M2 75EURO/M2 Shitet toke me siperfaqje 4300m3. Zona industriale pershtatet per kapanon, magaz

Kombinat , Shitet Toke Prane Vaqarrit 4300m2 75euro/m2

Kombinat, Tirana, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqje 4300m3. zona industriale pershtatet per kapanon, magazine etj. ndodhet ne kombinat prane vaqarrit. cmimi i saj eshte 75euro/m2. cmimi ne total arrin vleren 322.500euro....Lexo detajet..

322,500 Euro150,000 Euro Tok truall ne shitje TEG Shitet tok truall me nje siperfaqe 15000m2 ne Mjull Bathore.Teg.
E pershtatshm

Tok Truall Ne Shitje Teg

Teg,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
15.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok truall me nje siperfaqe 15000m2 ne mjull bathore.teg. e pershtatshme per vila toka eshte ne maj te nje kodre shum afer teg dhe ka pamje te pa kufizuare.shitet ose jeoet me % nuk bashpunoim me se...Lexo detajet..

150,000 Euro70,000 Euro SHITET 17.000 M2 TOKE TEK LIQENI I FARKES Shitet 17000m2 toke, ne nje prej zonave me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes ,t

Shitet 17.000 M2 Toke Tek Liqeni I Farkes

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
17.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 17000m2 toke, ne nje prej zonave me te kerkuara dhe te qeta te tiranes ,te liqeni i farkes. toka eshte me plan studimor per vila. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per informacion ne lidhje m...Lexo detajet..

70,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro100,000 Euro Shitet toke ne Farke Shitet toke 1000 m² ne Farke. Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. I

Shitet Toke Ne Farke

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1000.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 1000 m² ne farke. toka disponon certifikate pronesie te rregullt. intensiteti ne zone eshte 0.5 qe do te thote per 1000 m² truall nderton 500 m² ndertim. zona eshte e ndertuar me vila qe e ben nj...Lexo detajet..

100,000 Euro85,000 Euro TOKE BUZE LIQENIT TE FARKES cmimi 85 euro m2 eshte e pershtateshme per ndertim vile jo me shume se 3 kate me

Toke Buze Liqenit Te Farkes

Farkë, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Cmimi 85 euro m2 eshte e pershtateshme per ndertim vile jo me shume se 3 kate me intesitet o.5 [img][/img] toka ndodhet prane bare kafe panporama .. ...Lexo detajet..

85,000 Euro36,000 Euro Shitet Toke Truall 800 m2 ne prush vaqarr 45€ m2 Shitet toke truall 800m2ne prush,vaqarr.Toka eshte ne zone industriale e pershta

Shitet Toke Truall 800 M2 Ne Prush Vaqarr 45€ M2

Prush, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall 800m2ne prush,vaqarr.toka eshte ne zone industriale e pershtatshme per shtepi,kapanone,magazina etj.cmimi 45 euro m2.te interesuarit mos te hezitojne te kontaktojne....Lexo detajet..

36,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim