toke ne fshat 

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro305,292 Euro

⚜️shitet Toke Me Prespektive Zhvillimi / Tirane⚜️

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

📣toke ne shitje 🔸shitet toke me nje siperfaqe prej 7828 m2. 📍toka ndodhet ne damjan, vaqarr. ✅e ofrur me nje siperfaqe te bollshme ka mundesi shfrytezime me prespektive zhvillimi si buqesor ...Lexo detajet..

305,292 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro45,000 Euro Truall 2250m2 Durres Xhafzotaj Toke 2250m2 Xhafzotaj durres

Truall 2250m2 Durres Xhafzotaj

Xhafzotaj, Αλβανία,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toke 2250m2 xhafzotaj durres...Lexo detajet..

45,000 Euro1,000 Euro Jepet toke me qera per parkim dhe lavazh ne komune te Parisit. Jepet toke me siperfaqe 500m2 me qera. Toka ndodhet ne komunen e Parisit dhe esh

Jepet Toke Me Qera Per Parkim Dhe Lavazh Ne Komune Te Parisi

Komuna E Parisit, Tirana, Albania,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet toke me siperfaqe 500m2 me qera. toka ndodhet ne komunen e parisit dhe eshte e pershtatshme per parkim dhe lavazh, aktualisht eshte ne pune form parkimi. cmimi 1000€ i diskutueshem....Lexo detajet..

1,000 Euro60,000 Euro Shitet, Tokë, Fresku Cmimi: 60,000 € ID: plus13770 Shitet tokë në Fresk, në rrugën Shefqet Kuka. Me sipërfaqe totale prej 250m

Shitet, Tokë, Fresku Cmimi: 60,000 € Id: Plus13770

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në fresk, në rrugën shefqet kuka. me sipërfaqe totale prej 250m2. toka është e përshtatshme për ndërtim. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. opsion ideal investimi. për më tep...Lexo detajet..

60,000 Euro345,000 Euro Toke ne shitje, Autostrada, Teg Toka ndodhet në Sauk, buzë Autostrades  per TEG.
Informacion i pergjithshem:

Toke Ne Shitje, Autostrada, Teg

Autostrada Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në sauk, buzë autostrades per teg. informacion i pergjithshem: • siperfaqe 2300 m2 • dokumentacion i rregullt hipotekor. • mundesi ndertimi. per nje vizite ne toke apo me shume infor...Lexo detajet..

345,000 Euro40,000 Euro Shitet Toka ,Mulliri i Artë,Ardenic Shitet toka 1264 m2 te “Mulliri i Artë” , Ardenic (Lushnje).Toka është e

Shitet Toka ,mulliri I Artë,ardenic

Ardenicë, Albania,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet toka 1264 m2 te “mulliri i artë” , ardenic (lushnje).toka është e pozicionuar në një zonë shumë të mirë gjeografike.ndodhet pranë autostradës fier-lushnje madje ka mundësi kalimi edhe nga...Lexo detajet..

40,000 Euro250,000 Euro SHITET TOKË TRUALL NË MULLET 2500 M2 Shitet tokë truall në mullet 2500 m2. 

Prona ndodhet në buzë të rrugës

Shitet TokË Truall NË Mullet 2500 M2

Mullet, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë truall në mullet 2500 m2. prona ndodhet në buzë të rrugës ,është e pajisur me dokumenta të rregullta pronësie . në fund të sipërfaqes së tokës ndodhet një ndërtesë me sipërfa...Lexo detajet..

250,000 Euro570,000 Euro Truall për Ndërtim - Në Shitje - Gjiri i Lalzit, Shqipëri Shitet Truall me Siperfaqje totale prej 10364m2. Ndodhet buze rruges kryesore ve

Truall Për Ndërtim - Në Shitje - Gjiri I Lalzit, Shqipër

Lalëz, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
10.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall me siperfaqje totale prej 10364m2. ndodhet buze rruges kryesore vetem 700m nga deti. trualli ka investime ekstra si nivelim, rrethim me mur-guri dekorues. shume i pershtatshem per ndertim vilash, ...Lexo detajet..

570,000 Euro1,200,000 Euro SHITET NDËRTESË + TRUALL ME SIPËRFAQE 2000 M2 	Shitet ndërtesë +truall.

Prona ndodhet në buzë të rrugës ,është e pa

Shitet NdËrtesË + Truall Me SipËrfaqe 2000 M2

Mullet, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

shitet ndërtesë +truall. prona ndodhet në buzë të rrugës ,është e pajsur me dokumenta të rregullta pronësie. prona ka edhe një ndërtesë me sipërfaqe 2000 m2 e cila gjithashtu ka dokumenta të...Lexo detajet..

1,200,000 Euro525,000 Euro Shitet toke 10500 m2 . Me hipoteke. Adresa : Kashar Shitet tokë për ndërtim me sipërfaqe 10500 m2.
Toka është me çertifikat

Shitet Toke 10500 M2 . Me Hipoteke. Adresa : Kashar

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë për ndërtim me sipërfaqe 10500 m2. toka është me çertifikatë pronësie. toka ndodhet prane rrugs kryesore . Çmimi: 50 € / m2 cmimi total : 525.000 euro adresa : kashar ...Lexo detajet..

525,000 Euro90,000 Euro Shitet toke, Petrele 🏕Shitet toke
📍Petrele
📝Me certifikate pronesie
📐Siperfaqe 1250m²

Shitet Toke, Petrele

Petrelë, Albania,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

🏕shitet toke 📍petrele 📝me certifikate pronesie 📐siperfaqe 1250m² 💶cmimi 90.000€ shitet toke ne petrele. toka eshte vetem 15m larg rruges kryesore. ka nje siperfaqe prej 1250m², e p...Lexo detajet..

90,000 Euro16,000 Euro 	SHITET TOKË ARE NË KAFARAJ, FIER Shitet tokë are në Kafaraj, Fier. 
Toka ka një sipërfaqe  prej 7040m² dhe

Shitet TokË Are NË Kafaraj, Fier

Kafaraj, Fier, Albania,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet tokë are në kafaraj, fier. toka ka një sipërfaqe prej 7040m² dhe ka një lokacion të favorshëm buzë rrugës kryesore. shitet me çmimin prej 16000euro/total. për më shumë informacione ose...Lexo detajet..

16,000 Euro1,160,400 Leke 	SHITET TOKË TRUALL ME SIPËRFAQEN 967 m2 NË DALJE TË KORÇËS 	SHITET TOKË TRUALL ME SIPËRFAQAEN 967 m2 NË TË DALË TË KORÇËS. 
Lokaci

Shitet TokË Truall Me SipËrfaqen 967 M2 NË Dalje TË Kor

Korçë, Albania,Qender | Korce
Truall+Toke Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

shitet tokË truall me sipËrfaqaen 967 m2 nË tË dalË tË korÇËs. lokacioni është i favorshëm për ndërtim por edhe për biznese të ndryshme , si lavazh , parking , servis makinash etj . trualli...Lexo detajet..

1,160,400 Leke45,000 Euro SHITET TOKË TRUALL NË DALJE TË KORÇËS ME SIPËRFAQEN 193 m2 SHITET TOKË TRUALL NË DALJE TË KORCËS ME SIPRFAQEN 193 m2 
Prona është e

Shitet TokË Truall NË Dalje TË KorÇËs Me SipËrfaqen 19

Korçë, Albania,Zone Periferike | Korce
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet tokË truall nË dalje tË korcËs me siprfaqen 193 m2 prona është e përshtatshme për ndërtim por edhe për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si , parking , lavazh , servis makinash etj . toka...Lexo detajet..

45,000 Euro8,600,000 Leke 	SHITET TOKË ARE NË ÇIFLIG. SHITET TOKË ARE NË ÇIFLIG.
Toka ndodhet afër rrugës Korçë - Pogradec. Ka

Shitet TokË Are NË Çiflig.

Korçë, Albania,Qender | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
8.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet tokË are nË Çiflig. toka ndodhet afër rrugës korçë - pogradec. ka një sipërfaqe prej 8600 m2. toka mund të përdoret për tokë bujqësi ose për fermë. për çdo informacion kontaktoni në ...Lexo detajet..

8,600,000 Leke250,000 Euro 	Shitet tokë në Farkë të vogël 5000 m2, 250.000euro/total. 	Shitet tokë në Farkë të vogël 5000 m2, 250.000euro/total.

Toka është

Shitet Tokë Në Farkë Të Vogël 5000 M2, 250.000euro/tot

Farkë E Vogël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

shitet tokë në farkë të vogël 5000 m2, 250.000euro/total. toka është në mes të lundrës dhe farkës. Është tokë arë dhe sipas planit urbanistik ndërtohet vilë deri në 3 metra lartësi. ...Lexo detajet..

250,000 Euro70,000 Euro SHITET TOKË ARË NË PERIFERI TË ELBASANIT 	Shitet tokë arë në periferi të elbasanit !
Toka është me një pamje fant

Shitet TokË ArË NË Periferi TË Elbasanit

Elbasan, Albania,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
11.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

shitet tokë arë në periferi të elbasanit ! toka është me një pamje fantastike e pasur me gjelbërim, mund të përdoret si për kultivime të ndryshme bujqësore, ashtu dhe për të ndërtuar vila. si...Lexo detajet..

70,000 Euro4,200,000 Leke SHITET TOKE ARË NË RAVONIK TË KORÇËS 	SHITET TOKE ARË NË RAVONIK TË KORÇËS. 
Toka ka një sipërfaqe prej 3500

Shitet Toke ArË NË Ravonik TË KorÇËs

Ravonik, Albania,Zone Periferike | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

shitet toke arË nË ravonik tË korÇËs. toka ka një sipërfaqe prej 3500 m2. ndodhet shumë pranë rrugës dhe mund të përdoret mjaft mirë për fermë ose për tokë bujqësore. Çmimi është 4200000...Lexo detajet..

4,200,000 Leke74,980 Euro 	SHITET TOKË ARË NË KRUTJE POSHTËME, LUSHNJE 	Shitet tokë arë në Krutje Poshtëme , Lushnje. 
Toka ka një sipërfaqe  pr

Shitet TokË ArË NË Krutje PoshtËme, Lushnje

Krutje E Poshme, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

shitet tokë arë në krutje poshtëme , lushnje. toka ka një sipërfaqe prej 3749m² dhe ka një lokacion të favorshëm buzë rrugës kryesore. shitet me çmimin prej 20euro/m². për më shumë inform...Lexo detajet..

74,980 Euro140,000 Euro 	SHITET NDËRTESË + TRUALL NË FSHATIN QEPARO, HIMARË 	Shitet ndërtesë + truall në fshatin Qeparo. Ndërtesa ka nevojë për rikons

Shitet NdËrtesË + Truall NË Fshatin Qeparo, HimarË

Qeparo, Albania,Qeparo | Himare
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

shitet ndërtesë + truall në fshatin qeparo. ndërtesa ka nevojë për rikonstruksion pasi është e braktisur. gëzon një pamje të shkëlqyer nga deti dhe zotëron dokumentacionin përkatës.👉 për më...Lexo detajet..

140,000 Euro5,000,000 Leke 	SHITET NDËRTESË 2 KATËSHE + TRUALL NË CËRRIK. Shitet ndërtesë 2 katëshe + truall në Cërrik. Godina ndodhet në një nga z

Shitet NdËrtesË 2 KatËshe + Truall NË CËrrik.

Cërrik, Albania,Zone Periferike | Elbasan
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

5,000,000 Leke1,200 Euro 	Shitet tokë në rrugën e Elbasanit 1869 m2 gjithashtu jepet edhe për ndërtim. 	Shitet tokë në rrugën e Elbasanit 1869 m2 gjithashtu jepet edhe për ndërti

Shitet Tokë Në Rrugën E Elbasanit 1869 M2 Gjithashtu Jep

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

shitet tokë në rrugën e elbasanit 1869 m2 gjithashtu jepet edhe për ndërtim. toka është truall me sipërfaqe prej 1869m2 e cila shitet një pjesë e saj ose jepet e gjitha për ndërtim. Çmimi ë...Lexo detajet..

1,200 Euro500,000 Euro SHITET TOKE PRAN CITY PARKUT SHITET TOKE TE CITY PARK..!!

Shtet toke me nje siperfaqe 10000 m2 ... ME HIPO

Shitet Toke Pran City Parkut

Vorë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke te city park..!! shtet toke me nje siperfaqe 10000 m2 ... me hipoteke ..!! toka ndodhet 200 metra larg nga city park dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi..!! shitet per nje cmim okaz...Lexo detajet..

500,000 Euro444,000 Euro Toka ndodhet në Spille ne Durres, pranë detit. Toka ndodhet në Spille ne Durres, pranë detit.
Informacion mbi tokën: sipër

Toka Ndodhet Në Spille Ne Durres, Pranë Detit.

Spille, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet në spille ne durres, pranë detit. informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 5050 m2 me certifikatë pronësie, buze rruge kryesore. pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullu...Lexo detajet..

444,000 Euro3,860,000 Euro Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës  Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës Toka ndodhet pranë QTU-së, në autostradën

Tokë, Autostrada Tiranë-durrës

Autostrada Tirane Durres,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
15.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tokë, autostrada tiranë-durrës toka ndodhet pranë qtu-së, në autostradën tiranë-durrës ka sipërfaqe totale prej 15440 m2, shitet me 250 euro/m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje...Lexo detajet..

3,860,000 Euro30,000 Euro Toke Kruje Shitet tokë në qytetin e Krujës në lagjen “Emire” pranë nënstacionit e

Toke Kruje

Rruga Emire, Krujë District, Albania,Qender | Kruje
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Shitet tokë në qytetin e krujës në lagjen “emire” pranë nënstacionit elektrik ka një sipërfaqe totale prej 116 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera; ofron mundësi z...Lexo detajet..

30,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim