toke ne shitje autostrade tirane durres 

 Online 12 lexues | 3 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro50,000 Euro

📌 Shitet Toke Me Prespektive Zhvillimi/ Whatsupp: 068291

Sukth, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

📣 shitet toke me dokumentacion te rregullt. 👉🏻toka ka nje siperfaqe prej 10000 m2. 👉🏻eshte truall shume i pershtatshem me prespektive zhvillimi: • bujqesie; • stalle; • fabr...Lexo detajet..

50,000 Euro305,292 Euro

⚜️shitet Toke Me Prespektive Zhvillimi / Tirane⚜️

Vaqarr, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

📣toke ne shitje 🔸shitet toke me nje siperfaqe prej 7828 m2. 📍toka ndodhet ne damjan, vaqarr. ✅e ofrur me nje siperfaqe te bollshme ka mundesi shfrytezime me prespektive zhvillimi si buqesor ...Lexo detajet..

305,292 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro300 Euro JEPET TOKA ME QERA PERBALLE ME KOMPLEKSIN EIFFEL NE KASHAR! Jepet toka me qira ne komunen e Kasharit perball me kompleksin e Eiffelit. Toka

Jepet Toka Me Qera Perballe Me Kompleksin Eiffel Ne Kashar!

Kashar, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Jepet toka me qira ne komunen e kasharit perball me kompleksin e eiffelit. toka ka nje siperfaqe prej 500 m2, eshte pozicionuar buze rruges dytesore tirane-durres. mund te shfrytezohet per nje sere aktivitetesh...Lexo detajet..

300 Euro16,500,000 Euro SHITET TOKA NE KODER TE KASHARIT PERBALL ME QTU ! Shitet toka ne koder te Kasharit, perball me QTU, ne rrugen dytesore Tirane - Du

Shitet Toka Ne Koder Te Kasharit Perball Me Qtu !

Kashar, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka ne koder te kasharit, perball me qtu, ne rrugen dytesore tirane - durres. toka ka nje siperfaqe prej 3300 m2, pozicion shume te favorshem per ndertim dhe ka pamje te lire. toka eshte e shfrytezueshm...Lexo detajet..

16,500,000 Euro1,000 Euro JEPET ME QERA TOKË ARE NË RAVONIK TË KORÇËS. JEPET ME QERA TOKË ARE NË RAVONIK TË KORÇËS.
 Toka ndodhet në hyrje të R

Jepet Me Qera TokË Are NË Ravonik TË KorÇËs.

Ravonik, Korçë, Albania,Qender | Korce
Truall+Toke Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Jepet me qera tokË are nË ravonik tË korÇËs. toka ndodhet në hyrje të ravonikut dhe ka një sipërfaqe prej 3688 m2. në tokë ndodhet në ndertim e siper dhe një ndërtesë 2 katëshe. e gjithë ...Lexo detajet..

1,000 Euro2,500,000 Euro SHITET KAPANON + TRUALL NE VORE Shitet kapanon+ truall ne zonen e Gjokaj. Siperfaqja totale eshte 3703 m2, nder

Shitet Kapanon + Truall Ne Vore

Gjokaj, Albania, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet kapanon+ truall ne zonen e gjokaj. siperfaqja totale eshte 3703 m2, nder te cilat 854 m2 eshte kapanon me lartesi 8 m dhe 400m2 eshte kapanon me lartesi 6 m, te dyja jane open space. siperfaqa totale e t...Lexo detajet..

2,500,000 Euro64,000 Euro Shitet toke per vile Shitet toka me Çertifikate te rregullt pronesie ne kodren reze Dajtit me nje pa

Shitet Toke Per Vile

Rruga E Arbërit, Tirana, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toka me Çertifikate te rregullt pronesie ne kodren reze dajtit me nje pamje te mrekullueshme vetem 4 km nga sheshi skenderbej. fare prane kalon rruga e arberit zona eshte e studjuar per vila deri ne 2 k...Lexo detajet..

64,000 Euro65,000 Euro Shitet toke ne Prush! Shitet toke me siperfaqe 1000 m2 ne Prush. E pozicionuar ne nje vendodhje te per

Shitet Toke Ne Prush!

Prush, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 1000 m2 ne prush. e pozicionuar ne nje vendodhje te pershtatshme per te zhvilluar ne te aktivitete te ndryshme (prodhuese etj), lehtesisht e arritshme dhe prane rruges. per me teper inf...Lexo detajet..

65,000 Euro30,000,000 Leke SHITET TOKË  ARE NË RAVONIK TË KORÇËS. SHITET TOKË  ARE NË RAVONIK TË KORÇËS.
 Toka ndodhet në hyrje të Ravonik

Shitet TokË Are NË Ravonik TË KorÇËs.

Në Hyrje Të Ravonikut,Qender | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet tokË are nË ravonik tË korÇËs. toka ndodhet në hyrje të ravonikut dhe ka një sipërfaqe prej 3688 m2 . në tokë ndodhet në ndërtim e sipër dhe një ndërtesë 2 katëshe. e gjithë ndë...Lexo detajet..

30,000,000 Leke82,000 Euro SHITET TOKE NE SPITALLE, DURRES. SHITET TOKE NE SPITALLE, DURRES.

📐 4116 m²
—————————

Shitet Toke Ne Spitalle, Durres.

Spitalle, Durres ,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne spitalle, durres. 📐 4116 m² ————————— 💶 cmimi: 82000 € 📍spitalle, durres ————————— 📩 al_imobiliare@outlook.com 🌐www.alimobiliare.com...Lexo detajet..

82,000 Euro37,500 Euro Shitet toke ne Tapize. Shitet toke ne Tapize.
Disponon nje sipërfaqe totale prej 2275 m2.
Disponon d

Shitet Toke Ne Tapize.

Tapizë, Albania,Zone Periferike | Kruje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kruje Qyteti

Shitet toke ne tapize. disponon nje sipërfaqe totale prej 2275 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të shumta zhvillimi. per me shume informacion apo nje vizite ne prone na ...Lexo detajet..

37,500 Euro50,000 Euro

Shitet Toke, 2545 M2 (plus Bunker).

Radë, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutash, pus, sistem vaditje per ullinjte etj....Lexo detajet..

50,000 Euro160,000 Euro Toka është e pozicionuar në zonen e Vaqarrit në Prush. Toka është e pozicionuar në zonen e Vaqarrit në Prush.
Informacion mbi Tok

Toka është E Pozicionuar Në Zonen E Vaqarrit Në Prush.

Prush, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonen e vaqarrit në prush. informacion mbi tokën: sipërfaqe 2800m², me hipotekë mundesi shume e mire shfrytezimi dhe investimi pasi eshte e aksesueshme dhe ne rrugë. për...Lexo detajet..

160,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas  Shitet Toke 12,180 m2  ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro273,000 Euro SHITET TOKE NE LUNDER ME MUNDESI PER NDERTIM VILE, 2100 M2,  Ndodhet prane qendres tregtare TEG dhe kompleksit te vilave Joy. Ndodhet mes nje

Shitet Toke Ne Lunder Me Mundesi Per Ndertim Vile, 2100 M2,

Lundër, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ndodhet prane qendres tregtare teg dhe kompleksit te vilave joy. ndodhet mes nje kompleksi vilash dhe ka nje reliev mjaft te pershtatshem per ndertim vilash. ndodhe ne nje zone te qete dhe te mbrojtur. toka ka ...Lexo detajet..

273,000 Euro640,000 Euro Shitet toka ⛰ Shitet Toke
📏 Siperfaqja 6400 m2
💸 Cmimi 100 euro m2
📍 Adresa Ma

Shitet Toka

Mali I Robit,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall+Toke Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

⛰ shitet toke 📏 siperfaqja 6400 m2 💸 cmimi 100 euro m2 📍 adresa mali i robit kavaje...Lexo detajet..

640,000 Euro50,000 Euro shitet toke ne Vore 1000m2/nderrohet me makine Vore,shitet toke me siperfaqe 1000m2,
( behet dhe me shume)buze rruge lagje,550

Shitet Toke Ne Vore 1000m2/nderrohet Me Makine

Vorë E Vjetër, Albanie,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,shitet toke me siperfaqe 1000m2, ( behet dhe me shume)buze rruge lagje,550 metra larg nga autostrada ,prone e pershtatshme per ndertim shtepi/vile,magazine,cmimi 50 000euro i padiskutueshem,mundesi nderri...Lexo detajet..

50,000 Euro600,000 Euro Toke,TEG Toka është e pozicionuar në afërsi të Teg-ut. Informacion mbi tokën: •	S

Toke,teg

Teg,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në afërsi të teg-ut. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 3000 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. disponon: • sipërfaqe e bollshme me mundësi ndarjeje • rrug...Lexo detajet..

600,000 Euro49,055 Euro Shitet,Tokë,Yzberisht(future13700) Toka ndodhet në zonën e Yzberishtit,pranë Fabrikës së Mielit "Nela&quo

Shitet,tokë,yzberisht(future13700)

Yzberisht,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e yzberishtit,pranë fabrikës së mielit "nela". ka sipërfaqe totale prej 300 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera: •e përshtatshme për investime të...Lexo detajet..

49,055 Euro300,000 Euro Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë. 300,000 € ID: OPP+17676 Shitet tokë në zonën e Farkës.
Me sipërfaqe totale prej 3000 m2.
E përsh

Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë. 300,000 € Id: Opp+17676

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e farkës. me sipërfaqe totale prej 3000 m2. e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. disponon dokumentacion te rregullt. e aksesueshme lehtësisht me unazën e madhe t...Lexo detajet..

300,000 Euro2,700,000 Euro Toke ne shitje pas Casa Italia,  Tirane Toka ndodhet pas Casa Italia prane Spitalit Salus.

Informacion mbi token:

Toke Ne Shitje Pas Casa Italia, Tirane

Mezez, Kashar, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
18.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet pas casa italia prane spitalit salus. informacion mbi token: siperfaqe 18.000 m2  me dokumentacion te rregull hipotekor  zona ku ndodhet toka eshte lehte e aksesushem dhe teper e pref...Lexo detajet..

2,700,000 Euro90,000 Euro Shitet toke ne Yzberisht 🏞Shitet toke ne Yzberisht
📍Rr. Besim Alla
📐Sip 300m²
💶Cmimi 90.0

Shitet Toke Ne Yzberisht

Rruga Besim Alla, Kashar, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

🏞shitet toke ne yzberisht 📍rr. besim alla 📐sip 300m² 💶cmimi 90.000€ ✅me certifikate pronesie 🛑e pershtatshme per: parkim automjetesh, truall ndertimi ndodhet ne zone shume te mire, te...Lexo detajet..

90,000 Euro140,000 Euro Shitet, Tokë, Kavajë PRI+11825 Toka është pozicionuar në qytetin e Kavajës 
• Informacion mbi tokën:

Shitet, Tokë, Kavajë Pri+11825

Kavajë, Albania,Qender | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Toka është pozicionuar në qytetin e kavajës • informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës: 8000 m2 • shpërndan: 200m2 gjatësi • 40m2 gjërësi • mundësi të shumta shfrytëzimi • sip...Lexo detajet..

140,000 Euro800,000 Euro Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë Shitet tokë në Farkë . Toka ka sipërfaqe totale prej 10 000 m2. Buzë rruge.

Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë

Farkë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në farkë . toka ka sipërfaqe totale prej 10 000 m2. buzë rruge. mundësi shumë e mirë investimi. zona ofron infrastukturë shum te mire. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt ...Lexo detajet..

800,000 Euro1,061,645 Euro SHITET TOKE NE BREGDETIN E TALES NE LEZHES Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes.  Siperfaqja e saj eshte 16.333 m2 dh

Shitet Toke Ne Bregdetin E Tales Ne Lezhes

Tale, Lezhë, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
16.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e tales te lezhes. siperfaqja e saj eshte 16.333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. ka rruge kalimi ne krahe te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rret...Lexo detajet..

1,061,645 Euro80,000 Euro Shitet toke 1 dynym e 900 metra Shitet toke me dokumentacion te rregullt eshte truall shume I pershtatshem per c

Shitet Toke 1 Dynym E 900 Metra

Sallmonaj Shijak,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke me dokumentacion te rregullt eshte truall shume i pershtatshem per cfare do lloi biznesi e bujqesi toka ndodhet ne fshatin sallmone shijak ngjitur me hekurudhen ne cep te rruges shitet 50 mi euro dy...Lexo detajet..

80,000 Euro2,700,000 Leke Shitet 9000m2 toke bujqesore tek Tre Urat, Lushnje me 300 leke/m2 Shitet 9000m2 toke bujqesore ne zonen me pjellore te Lushnjes ne Ish-Keneten e T

Shitet 9000m2 Toke Bujqesore Tek Tre Urat, Lushnje Me 300 Le

Rruga E Grabianit,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet 9000m2 toke bujqesore ne zonen me pjellore te lushnjes ne ish-keneten e terbufit. ndodhet ne ane te rruges se asfaltuar qe shkon ne grabian. eshte fushe. eshte vetem 7 km large rruges nacionale. ka siste...Lexo detajet..

2,700,000 Leke320,000 Euro Borsh, shes tokë në bregdet 3.000 m² 320.000 Euro  Shitet tokë në Borsh, një nga zonat më të preferuara të bregdetit Shqiptar

Borsh, Shes Tokë Në Bregdet 3.000 M² 320.000 Euro

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Shitet tokë në borsh, një nga zonat më të preferuara të bregdetit shqiptar. toka është pozicionuar shumë pranë vijës bregdetare të plazhit të borshit dhe ka një sipërfaqe prej 3000 m2. toka ësht...Lexo detajet..

320,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim