toke ne shitje mushqeta krrabe 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
27,000 Euro Okazion : Shitet 500 m2 tok + 100 m2 shtepi me Qertefikat.27000€ Okazion : Shitet 500 m2 toke edhe 100 m2 shpi ne certefikate pronesie te regullt

Okazion : Shitet 500 M2 Tok + 100 M2 Shtepi Me Qertefikat.27

Rruga Beselidhja, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion : shitet 500 m2 toke edhe 100 m2 shpi ne certefikate pronesie te regullt toka dhe shpia . adresa : ruga beslidhja , 5 minuta larg gjendjes civile bathore . cmimi : 27 mije euro . tel : 069 35 87 581...Lexo detajet..

27,000 Euro300,000 Euro SHITET sera xhami dhe toke ne Durres SHITET TOKE DHE SERA XHAMI.

Ne Durres ne Shen Vlash SHITET toke me siperfaqe

Shitet Sera Xhami Dhe Toke Ne Durres

Rruga Shen Vlash, Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
12.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke dhe sera xhami. ne durres ne shen vlash shitet toke me siperfaqe 12.500 m2 brenda se ciles jane te vendosura sera prej xhami funksionale per prodhime bujqesore. serat mbulojne 2.500 m2 te tokes d...Lexo detajet..

300,000 Euro4,900,000 Leke SHITET TOKE SHUME AFER RRETHRROTULLIMIT NE KAMEZ Toka eshte me dokumenta te rregullta ,ndodhet ne Kamez ,afer rrethrrotullimit, s

Shitet Toke Shume Afer Rrethrrotullimit Ne Kamez

Rruga Dubai Kamez,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte me dokumenta te rregullta ,ndodhet ne kamez ,afer rrethrrotullimit, sa kalon pazarin .eshte zone e populluar ,me infrastrukture te rregullt(rruga e shtruar,uje drita) .shitet 1000 m katror ,per 49 mi...Lexo detajet..

4,900,000 Leke60,000 Euro Lezhe, shes truall 1.500 m² 60.000 Euro (Lezhë) Shitet tokë në Tale, në Lezhë. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e to

Lezhe, Shes Truall 1.500 M² 60.000 Euro (lezhë)

Lezhë - Shënkoll, Shënkoll, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë në tale, në lezhë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • hapësirë e bollshme • mund...Lexo detajet..

60,000 Euro675,000 Euro Shitet,Toke,Yrshek Toka ndodhet në autstradën Tiranë-Durrës,tek kthesa e Yrshekut. Ka sipërfaq

Shitet,toke,yrshek

Yrshek,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autstradën tiranë-durrës,tek kthesa e yrshekut. ka sipërfaqe totale prej 4500 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • ndodhet buzë rruge • e përshtatshme...Lexo detajet..

675,000 Euro250,000 Euro Shitet| toke 5000m2, 250000 euro ne Berxull! Shitet| toke 5000m2, 250000 euro ne Berxull! Toka ndodhet ne Berxull , ne autost

Shitet| Toke 5000m2, 250000 Euro Ne Berxull!

Bërxullë, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet| toke 5000m2, 250000 euro ne berxull! toka ndodhet ne berxull , ne autostraden e rinasit , e aksesueshme me rruge makine e asfaltuar deri tek prona. prona eshte me dokumenta te rregullta. cmim i negociue...Lexo detajet..

250,000 Euro85,000 Euro Lezhe shitet toke (buze rruges kryesore) Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. Siperfaja e tokes

Lezhe Shitet Toke (buze Rruges Kryesore)

Lezhë, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndodhet 15 metra larg rruges ekzistuese, nuk pranohen oferta per nderrim vetem telefonata serioze. cmimi 85000 eu...Lexo detajet..

85,000 Euro2,200,000 Leke Lezhe shes Ullishte Shitet ose nderrohet me apartament toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane

Lezhe Shes Ullishte

Lezhë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet ose nderrohet me apartament toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan afer q...Lexo detajet..

2,200,000 Leke65,000 Euro Toke industriale ne Vore Vore (fshati Muçaj) shitet toke me siperfaqe 10 000m2 (ose me shume) me çertif

Toke Industriale Ne Vore

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore (fshati muçaj) shitet toke me siperfaqe 10 000m2 (ose me shume) me çertifikate pronesie toke e sheshte e pershtatshme per ndertime te ndryshme çmimi 65€/m2 i padiskutueshem cel 0675543943...Lexo detajet..

65,000 Euro26,000 Euro Toke 1000m2 ne Laknas Shitet toke ne Laknas , rruga qe lidh Berxullin me Kamzen,me siperfaqe 1000m2 me

Toke 1000m2 Ne Laknas

Laknas, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne laknas , rruga qe lidh berxullin me kamzen,me siperfaqe 1000m2 me certifikate pronesie ,buze rruge lagje ,e pershtatshme per ndertim shtepie ,magazine etj cmimi 26000euro i padiskutueshen cel 067...Lexo detajet..

26,000 Euro40,300 Euro Tirane, shes truall 400 m² 40.300 Euro (Babrru) Toka ndodhet ne zonen e Babrruse. Me siperfaqe totale prej 400 m2 eshte truall d

Tirane, Shes Truall 400 M² 40.300 Euro (babrru)

Babrru, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e babrruse. me siperfaqe totale prej 400 m2 eshte truall dhe me perspektive zhvillimi. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. per me teper na kontaktoni!...Lexo detajet..

40,300 Euro35,000 Euro Durres, shes toke 1.000 m² 35.000 Euro (Gjiri i Lalzit) Toka ndodhet ne “Gjirin e Lalzit” 300 m larg detit . Ka siperfaqe totale pre

Durres, Shes Toke 1.000 M² 35.000 Euro (gjiri I Lalzit)

Gjiri I Lalzit ,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

35,000 Euro120,000 Euro Tirane, shes toke 600 m² 120.000 Euro (Fresku) Toka ndodhet ne zonen e Freskut midis rruges se “Thesarit” dhe rruges se “

Tirane, Shes Toke 600 M² 120.000 Euro (fresku)

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e freskut midis rruges se “thesarit” dhe rruges se “dajtit”. ka siperfaqe totale prej 600 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim dhe e pers...Lexo detajet..

120,000 Euro365,000 Euro Shitet Toke ne Autostraden Tirane-Durres Shitet Toke me siperfaqe 3650m, ne Autostraden Tirane-Durres, perballe Mercedez

Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres

Rruga Industriale Autostrada Tirane - Durres Km 4,,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 3650m, ne autostraden tirane-durres, perballe mercedez benz. e pershatshme per cdaredo lloj biznesi. me hipoteke cmimi 365.000 eur i diskutueshem per detaje dhe nje vizite ne pro...Lexo detajet..

365,000 Euro30,000 Euro Durres, shes toke 500 m² 30.000 Euro (Gjiri i Lalzit) Shitet tokë te Gjiri i Lalzit. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e tokë

Durres, Shes Toke 500 M² 30.000 Euro (gjiri I Lalzit)

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë te gjiri i lalzit. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1900 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • afër rrugës kryesore • mundë...Lexo detajet..

30,000 Euro4,500,000 Leke Shitet 5313m 2 toke ne Fier(me hipoteke) Toka ndodhet ne periferi te Fierit ne ne Afrim te ri. Me hipoteke. Cmimi eshte i

Shitet 5313m 2 Toke Ne Fier(me Hipoteke)

Afrim I Ri,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
5.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toka ndodhet ne periferi te fierit ne ne afrim te ri. me hipoteke. cmimi eshte i negociueshem. 0684230409...Lexo detajet..

4,500,000 Leke70,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 70.000 Euro (Autostrada Tirane Durres) Toka ndodhet ne afersi te autostrades “Tirane-Durres ”. Ka siperfaqe totale

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 70.000 Euro (autostrada Tirane

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te autostrades “tirane-durres ”. ka siperfaqe totale prej 1000 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi t...Lexo detajet..

70,000 Euro66,000 Euro Lezhe, shes truall 1.320 m² 66.000 Euro (Shëngjin) Shitet tokë are në Ishull - Shëngjin me sipërfaqe 1320 m². Toka pozicionohe

Lezhe, Shes Truall 1.320 M² 66.000 Euro (shëngjin)

Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë are në ishull - shëngjin me sipërfaqe 1320 m². toka pozicionohet në një pikë turistike dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme. cmimi: 66000 euro. ...Lexo detajet..

66,000 Euro50,000 Euro Shitet | toke, 987 m2, 50 euro/m2 ne Vaqarr! Shitet | toke, 987 m2, 50 euro/m2 ne Vaqarr! Toka ndodhet ne zonen e Kombinatit.

Shitet | Toke, 987 M2, 50 Euro/m2 Ne Vaqarr!

Kombinat, Tirana, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet | toke, 987 m2, 50 euro/m2 ne vaqarr! toka ndodhet ne zonen e kombinatit. cmimi i diskutueshem!...Lexo detajet..

50,000 Euro1,615,000 Euro Shitet,Toke,Autostrada Tirane-Durres Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës , një vend i sigurt dhe

Shitet,toke,autostrada Tirane-durres

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë- durrës , një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. sipërfaqa totale e truallit është 9500 m2 dhe trajtohet me një cmim 170 euro/m2.pozi...Lexo detajet..

1,615,000 Euro35,000 Euro Tirane, shes toke 1.100 m² 35.000 Euro (Pëllumbas) Toka është e pozicionuar në Pëllumbas. Informacion mbi tokën : • Sipërfa

Tirane, Shes Toke 1.100 M² 35.000 Euro (pëllumbas)

Pëllumbas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në pëllumbas. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1100 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • afër rrugës kryesore...Lexo detajet..

35,000 Euro63,440 Euro Shitet Toke,Lushnje Disponojmë tokë për shitje në Lushnje. Toka ka sipërfaqe totale prej 4880 m

Shitet Toke,lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall Perdorimi
4.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në lushnje. toka ka sipërfaqe totale prej 4880 m2, ëhstë e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge....Lexo detajet..

63,440 Euro49,244 Euro Shitet,Toke Lushnje Disponojmë tokë për shitje në Lushnje. Toka ka sipërfaqe totale prej 3788 m

Shitet,toke Lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Truall Perdorimi
3.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në lushnje. toka ka sipërfaqe totale prej 3788 m2, ëhstë e përshtatshme për investim. prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge....Lexo detajet..

49,244 Euro3,860,000 Euro Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës Toka ndodhet pranë QTU-së, në autostradën

Tokë, Autostrada Tiranë-durrës

Autostrada Tirane Durres,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
15.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tokë, autostrada tiranë-durrës toka ndodhet pranë qtu-së, në autostradën tiranë-durrës ka sipërfaqe totale prej 15440 m2, shitet me 250 euro/m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje...Lexo detajet..

3,860,000 Euro110,000 Euro Shitet, Tokë, TEG, Tiranë Toka ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës. Informacion mbi tokën: • Sipë

Shitet, Tokë, Teg, Tiranë

Teg,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 1000 m2 • buzë rruge • me certifikatë pronësie •zonë e studiuar për ndërtim vilash. për ta vizituar...Lexo detajet..

110,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim