toke paskuqan 

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro130,000 Euro Shitet Toke, 2000 m2, prane Tegut Prane Tegut, tek Hotel Eklips
Buze rruges kryesore,
Shitet Toke,
Sip 2000 m2.

Shitet Toke, 2000 M2, Prane Tegut

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Prane tegut, tek hotel eklips buze rruges kryesore, shitet toke, sip 2000 m2. me hipoteke. shitet ose kembehet me 2 apartamente. ...Lexo detajet..

130,000 Euro394,000 Euro Tirane, shes truall 3.940 m² 394.000 Euro (berxulle) Shitet tokë ne Berxull. Me sipërfaqe totale prej 3500 m2 . Toka është e për

Tirane, Shes Truall 3.940 M² 394.000 Euro (berxulle)

Bërxullë, Albania,Vore | Tirane
Truall Perdorimi
3.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë ne berxull. me sipërfaqe totale prej 3500 m2 . toka është e përshtatshme për aktivitete industriale . për më tepër na kontaktoni!...Lexo detajet..

394,000 Euro120,000 Euro TOKE NE SHITJE SHKAFANE GJIRI I LALZIT Toke ne Shitje me siperfaqe 3000m2 ne Shkafone 6 km pa vaster ne Gjirin e Lalzit

Toke Ne Shitje Shkafane Gjiri I Lalzit

Shkafane, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toke ne shitje me siperfaqe 3000m2 ne shkafone 6 km pa vaster ne gjirin e lalzit ne rruge kryesore ne nje zone shum te mir. ofrohet per industri te ndyshme si bar lokal, restorant, servis makinash, hotel etj. ...Lexo detajet..

120,000 Euro140,000 Euro Shitet truall dhe ndertese Shitet truall 220 m2  dhe siperfaqe ndertimore 120m2 me dokumenta ligjore te rre

Shitet Truall Dhe Ndertese

Kodra E Bukur,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 220 m2 dhe siperfaqe ndertimore 120m2 me dokumenta ligjore te rregullta. trualli ndodhet ne nje zone periferike te tiranes,prane tegut. cmimi 140 000 euro cel:0694093431 ...Lexo detajet..

140,000 Euro50,000 Euro SHITET TOKË ARË NË “VAJKAN”, FIER Shitet tokë arë në “Vajkan”, Fier.
Ka një sipërfaqje totale prej 3710

Shitet TokË ArË NË “vajkan”, Fier

Vajkan,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Shitet tokë arë në “vajkan”, fier. ka një sipërfaqje totale prej 3710 m² me çertifikatë pronësie. toka është e përshtatshme për ç’do lloj aktiviteti bujqësor dhe ndodhet në një pozicion ...Lexo detajet..

50,000 Euro130,000 Euro Toke per  shitje ne  Spille! Toke me siperfaqe 1000m2 ne zonen e Spillese. Toka eshte e pozicionuar ne vije t

Toke Per Shitje Ne Spille!

Spille, Albania,Spille | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Toke me siperfaqe 1000m2 ne zonen e spillese. toka eshte e pozicionuar ne vije te pare, e pershtatshme per ndertim....Lexo detajet..

130,000 Euro300,000 Euro Kerkojme truall  Kerkojme te blejme truall per ndertime 2000-3000m2 ne Tirane.
Te interesuarit t

Kerkojme Truall

Unaza E Madhe, Tirana, Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Kerkojme te blejme truall per ndertime 2000-3000m2 ne tirane. te interesuarit te kontaktojne ne nr.e cel:0694093431 ...Lexo detajet..

300,000 Euro160,000 Euro Shitet, Tokë, Golem PRI16021 Toka ndodhet në Golem. Informacion mbi tokën :
• Sipërfaqja e tokës : 560

Shitet, Tokë, Golem Pri16021

Golem, Albania,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet në golem. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 560 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësirë e bollshme ...Lexo detajet..

160,000 Euro319,000 Euro Shitet, Tokë, Kashar OPP15895
Toka ndodhet në Kashar, pas City Park
Informacion mbi tokën :
•

Shitet, Tokë, Kashar

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Opp15895 toka ndodhet në kashar, pas city park informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 580 m2 • me hipotekë. • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësirë e bollshme ...Lexo detajet..

319,000 Euro225,000 Euro Shitet,Toke,Sauk,Tirane,PRI15803 Shitet tokë ne Sauk.
• Me sipërfaqe prej 3000 m2 • E pajisur me çertifi

Shitet,toke,sauk,tirane,pri15803

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë ne sauk.
• me sipërfaqe prej 3000 m2 • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim.• opsion ideal investimi. • për më tepër na kontaktoni! ...Lexo detajet..

225,000 Euro450,000 Euro Shitet toke ne Fshatin Daias afer Teg-ut Tirane Shitet toke truall ne Daias Tirane. Toka truall ka nje siperfaqe prej 10.000 m2.

Shitet Toke Ne Fshatin Daias Afer Teg-ut Tirane

Rruga Fshatit Daias Tirane,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne daias tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 10.000 m2. toka eshte e pozicionuar afer rruges kryesore ne fshatin daias tirane ne nje zone me perpespektive per ndertime vilash.pamje fan...Lexo detajet..

450,000 Euro65,000 Euro SHITET TOKE NE VORE 1500M2 VORE,(prane kompanise Cagatay Logistics)shitet toke me siperfaqe 1500m2 ose me s

Shitet Toke Ne Vore 1500m2

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,(prane kompanise cagatay logistics)shitet toke me siperfaqe 1500m2 ose me shume,me certifikate pronesie,prone e pershtatshme per ndertime te ndryshme ,cmimi 65euro/m2 ,mundesi nderrimi me makine me vlere d...Lexo detajet..

65,000 Euro192,000 Euro OKAZION SHITET 8000m2 TOKE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ 
 AKTIVITETI APO BIZNESI..
 +REZIDENCE+F

Okazion Shitet 8000m2 Toke Me Çertefikat Pronesie

Rruga Për Tale Të Bregut Të Matit, Tale, Albani,Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Toka eshte e pershtaÇme per cdo lloj aktiviteti apo biznesi.. +rezidence+ferme +leje ndertimi ne ate zone. +ndollet prane rr:tale lezhe 2.3 km nga #bregdeti_tale_lezhe + mund te bej nderrim me objekte b...Lexo detajet..

192,000 Euro117,000 Euro 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres

👉Toke me siperfaqe 3900 m2

💶Cmim

🏘shitet Toke Ne Spitalle, Durres

Spitalle,durres,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🏘shitet toke ne spitalle, durres 👉toke me siperfaqe 3900 m2 💶cmimi: 30 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!...Lexo detajet..

117,000 Euro99,000 Euro Shitet Toke truall ne Rrugen  Haxhi Bardhi tek vilat Gjermane Tirane Shitet Toke truall ne Rruga Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane. me siperfaqe

Shitet Toke Truall Ne Rrugen Haxhi Bardhi Tek Vilat Gjerman

Rruga Haxhi Bardhi, Tirana, Albania,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne rruga haxhi bardhi tek vilat gjermane tirane. me siperfaqe 350 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.zona eshte e urbanizuar dhe me te gjitha fasil...Lexo detajet..

99,000 Euro87,800 Euro 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres 🏘Shitet toke ne Spitalle, Durres 

👉Toke me siperfaqe 1350 m2

 💶Cm

🏘shitet Toke Ne Spitalle, Durres

Spitalle, Durres,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🏘shitet toke ne spitalle, durres 👉toke me siperfaqe 1350 m2 💶cmimi: 65 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!v...Lexo detajet..

87,800 Euro1,300,000 Euro Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Elbasan ne Berzhite prane Palma Nova. Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Elbasan ne Berzhite prane Palma Nova.
Dispon

Shitet Toke Ne Autostraden Tiranë-elbasan Ne Berzhite Prane

Berzhite,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
15.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne autostraden tiranë-elbasan ne berzhite prane palma nova. disponon nje sipërfaqe totale prej 15000 m2, buze rruge kryesore. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të...Lexo detajet..

1,300,000 Euro150,000 Euro Okazion ne vije te pare ne Autostraden Tirane Durres Okazion Toke ne vije te pare me autostraden. Toka eshte me dokumenta te rregullt

Okazion Ne Vije Te Pare Ne Autostraden Tirane Durres

Maminas, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Okazion toke ne vije te pare me autostraden. toka eshte me dokumenta te rregullta. siperfaqja totale eshte 2300m. zona eshte industriale. mundesi e mire investimi...Lexo detajet..

150,000 Euro8,000,000 Leke Shitet 1600m2 toke ndertimi, Katund i Ri, Elbasan. 🎈 SHITET 
🏡 1600 m2 TOKE per ndertim 
📌 Katund i Ri Elbasan 
💶

Shitet 1600m2 Toke Ndertimi, Katund I Ri, Elbasan.

Katund I Ri, Elbasan ,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

🎈 shitet 🏡 1600 m2 toke per ndertim 📌 katund i ri elbasan 💶 Çmimi shitjes 80 mln leke ! 👉 0694791410 viber_w.app...Lexo detajet..

8,000,000 Leke120,000 Euro Shitet Toke Zone Industriale 56000m2 Shkozet Durres Toke 56000m2 shitet ose komplet,gjysem ose me pjese.Ndodhet ne Shkozet Durres...

Shitet Toke Zone Industriale 56000m2 Shkozet Durres

Shkozet,Qender | Durres
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toke 56000m2 shitet ose komplet,gjysem ose me pjese.ndodhet ne shkozet durres...nr 052261765 cel 0692646173 ..cmimi 120euro m2...Lexo detajet..

120,000 Euro1,500,000 Leke SHITET TOKË ARE NË TËRBUF, LUSHNJE Shitet tokë are në Tërbuf, Lushnje me sipërfaqe 1985 m².
Toka ndodhet pran

Shitet TokË Are NË TËrbuf, Lushnje

Tërbuf, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në tërbuf, lushnje me sipërfaqe 1985 m². toka ndodhet pranë qëdrës së fshatit, ku mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore. shitet me çmimin prej 1 500 000 lekë/tot...Lexo detajet..

1,500,000 Leke119,000 Euro SHITET TOKË  NË GRADISHT, LUSHNJE Shitet tokë are në Gradisht, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 8300 m², e

Shitet TokË NË Gradisht, Lushnje

Gradisht, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në gradisht, lushnje. sipërfaqa e tokës është 8300 m², e mbjellë me ullinj toka ka lokacion të favorshëm buzë rrugës. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. shitet me çmimi...Lexo detajet..

119,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro50,000 Euro SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE Shitet tokë are në Gradisht, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 4550 m² dh

Shitet TokË Are NË Gradisht, Lushnje

Gradisht, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në gradisht, lushnje. sipërfaqa e tokës është 4550 m² dhe mund të përdoret pë qëllime të ndryshme bujqësore. toka ka lokacion të favorshëm buzë rrugës stacionit trenit gradisht...Lexo detajet..

50,000 Euro33,400 Euro SHITET TOKË ARE NË BUBULLIMË, LUSHNJE Shitet tokë are në Bubullimë, Lushnje, me sipërfaqe 4175 m². Toka poziciono

Shitet TokË Are NË BubullimË, Lushnje

Bubullimë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në bubullimë, lushnje, me sipërfaqe 4175 m². toka pozicionohet në dalje të bubullimës pranë autostradës lushnje-fier dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si fermë b...Lexo detajet..

33,400 Euro90,000 Euro TOKE NE FARKE Shiten 1'100 m² ne Farke. 

Certifikate pronesie.

Intensiteti zones 0

Toke Ne Farke

Rruga Turdive, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 1'100 m² ne farke. certifikate pronesie. intensiteti zones 0.6 qe do thote qe mund te ndertohen 660 m² ndertim. lartesia deri ne 3 kate. rruga e asfaltuar. cmimi 90'000€ me kesh i diskut...Lexo detajet..

90,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim