udhetim imagjinar ne sahara ese 

 Online 8 lexues | 3 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
53,500 Euro

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro53,500 Euro OKAZION 3+1+2WC- ( Rr. DIBRES - Perballe shkolles se Bashkuar, Planimetri shume e Rregullt, Super vendodhje Rr. Kryesore) Okazion SHITET 3+1+2WC (Ose 1 Wc+ 1Depo)(Tek Rr. E Dibres - Peballe Shkolles se

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkua

Rruga E Dibrës, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi pa...Lexo detajet..

53,500 Euro100,000 Euro SHITET TOKE TRUALL NE KAMEZ - TIRANE Shitet toke truall ne Kamez ,afer rruges kryesore. Toka truall ka nje siperfaqe

Shitet Toke Truall Ne Kamez - Tirane

Bulevardi Blu, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Perdorimi
4.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne kamez ,afer rruges kryesore. toka truall ka nje siperfaqe prej 4900 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone ne zhvillim.toka mund te shitet edhe e ndare ne dynym,pra mundt te...Lexo detajet..

100,000 Euro140,000 Euro Tirane, shes truall 831 m² 140.000 Euro (Porcelan) Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pas Porcel

Tirane, Shes Truall 831 M² 140.000 Euro (porcelan)

Porcelan,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje siperfaqe trualli 831 m2 e ndodhur ne rrugen e kokonozeve, pas porcelanit. trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biznesi, pallat. mundesi zgjerimi te siperfaqes se ndertim...Lexo detajet..

140,000 Euro66,000 Euro Lezhe, shes truall 1.320 m² 66.000 Euro (Shëngjin) Shitet tokë are në Ishull -Shëngjin me sipërfaqe 1320 m². 

Toka pozicion

Lezhe, Shes Truall 1.320 M² 66.000 Euro (shëngjin)

Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë are në ishull -shëngjin me sipërfaqe 1320 m². toka pozicionohet në një pikë turistike dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme. cmimi: 66000 euro. ...Lexo detajet..

66,000 Euro5,000,000 Leke Shitet tokë, 2545 m2 (plus bunker), ne Gjirin e Lalzit Shitet tokë, 2545 m2 (plus bunker).

Shitet toke prane rruges kryesore te Gji

Shitet Tokë, 2545 M2 (plus Bunker), Ne Gjirin E Lalzit

Rruga Gjiri I Lalzit, Durrës, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
25.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë, 2545 m2 (plus bunker). shitet toke prane rruges kryesore te gjirit te lalzit, pak metra distance. toka permban 100 rrenje ullinj 4 vjeçar, peme frutore, pus, si dhe sistem vaditje per ullin...Lexo detajet..

5,000,000 Leke250,000 Euro Shitet truall buze liqenit ne Pogradec! Shitet truall buze liqenit ne Pogradec!
Per me shume info, klikoni ketu: [urlco

Shitet Truall Buze Liqenit Ne Pogradec!

Rruga Vilave, Pogradec, Albania,Zone Periferike | Pogradec
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Pogradec Qyteti

Shitet truall buze liqenit ne pogradec! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/drilon-pogradec-truall-shitje/[/urlcode]...Lexo detajet..

250,000 Euro120,000 Euro shitet toke OOKAZION ne rinas 84400m2 SHITET 8400m2 toke. SUPER OKAZION . CMIMI 120,000 EuroTotal.
Toka ndodhet ne Ri

Shitet Toke Ookazion Ne Rinas 84400m2

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 8400m2 toke. super okazion . cmimi 120,000 eurototal. toka ndodhet ne rinas, sa kalon rreth rrotullimin e rinasit 250m nga rruga kryesore rinas-fushkruj. toka eshte e pajisur me certifikat pronesie. ky ...Lexo detajet..

120,000 Euro240,000 Euro Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës, PRI 1845 Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës, pranë Mbikalimit të R

Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-durrës, Pri 1845

Autostrada Tirane Durres,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë- durrës, pranë mbikalimit të rinasit, brezi i dytë nga autostrada, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. sipërfaqa totale e truallit...Lexo detajet..

240,000 Euro53,000 Euro Tirane, shes truall 500 m² 53.000 Euro (Farke)plus 7285 Toka ndodhet ne afersi te “Komunes Farke”. Ka siperfaqe totale prej 500 m2.

Tirane, Shes Truall 500 M² 53.000 Euro (farke)plus 7285

Farke, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne afersi te “komunes farke”. ka siperfaqe totale prej 500 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet ne afersi te rruges kryes...Lexo detajet..

53,000 Euro200,000 Leke Shitet toke bjqesore Ofroj per shitje toke bujqesore me siperfaqe 5 Dynym (ose 5000 meter katrore). M

Shitet Toke Bjqesore

Rruga Miqësia, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ofroj per shitje toke bujqesore me siperfaqe 5 dynym (ose 5000 meter katrore). mundesi shitje per siperfaqe me te vogla. ...Lexo detajet..

200,000 Leke1,250,000 Euro Shitet truall ne Laprake me leje ndertimi deri ne 6 kate! Shitet truall ne Laprake me leje ndertimi deri ne 6 kate!
Per me shume info, kl

Shitet Truall Ne Laprake Me Leje Ndertimi Deri Ne 6 Kate!

Rruga Vangjel Noti, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
Truall Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne laprake me leje ndertimi deri ne 6 kate! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-truall-ne-laprake/[/urlcode]...Lexo detajet..

1,250,000 Euro78,000 Euro Okazion!!! Shes Toke 6000 m2 Shijak, Gjepalaj Gjepalaj,Shijak

Shitet Toke-ullishte •
💶Cmimi: 13 euro/m2

📐Siperf

Okazion!!! Shes Toke 6000 M2 Shijak, Gjepalaj

Gjepalaj,shijak,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Gjepalaj,shijak shitet toke-ullishte • 💶cmimi: 13 euro/m2 📐siperfaqe:6000m² 📜hipoteke • toka eshte e rrethuar me bordure betoni dhe ndodhet prane rruges se asfaltuar, ka pus uji. •shit...Lexo detajet..

78,000 Euro110,000 Euro Shitet toke 350m2 ne Don Bosko! Shitet toke 350m2 ne Don Bosko, Toka eshte truall shume pran kompleksit Fiore Di

Shitet Toke 350m2 Ne Don Bosko!

Don Bosco, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 350m2 ne don bosko, toka eshte truall shume pran kompleksit fiore di bosco. nje mundesi e mire investimi si per biznes ashtu dhe per banim. vjen me nje cmim okazion 300euro/m2. per me teper informac...Lexo detajet..

110,000 Euro320,000 Euro Shitet, Tokë, Borsh Cmimi: 320,000 € ID: plus13272 Shitet tokë në Borsh tek brezi i parë, në afërsi të plazhit. Me sipërfaqe

Shitet, Tokë, Borsh Cmimi: 320,000 € Id: Plus13272

Borsh, Albania,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
2.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet tokë në borsh tek brezi i parë, në afërsi të plazhit. me sipërfaqe totale prej 2900 m2. toka është e përshtatshme për agroturizëm. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha...Lexo detajet..

320,000 Euro90,000 Euro Tirane, shes toke 6.000 m² 90.000 Euro (Percellesh) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Petreles, ne Percellesh. Informacion mbi tok

Tirane, Shes Toke 6.000 M² 90.000 Euro (percellesh)

Percellesh,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e petreles, ne percellesh. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: •siperfaqe te bollshme • mundesi te shumta shf...Lexo detajet..

90,000 Euro320,000 Euro Tirane, shes toke 4.000 m² 320.000 Euro (Sauk) Shitet tokë në Sauk të Vjetër. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e to

Tirane, Shes Toke 4.000 M² 320.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

320,000 Euro234,000 Euro Tirane, shes toke 2.600 m² 234.000 Euro (Sauk) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Saukut. Informacion mbi token : • Siperfaq

Tirane, Shes Toke 2.600 M² 234.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e saukut. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 2600 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buze rruge • afer qendre...Lexo detajet..

234,000 Euro350,000 Euro Tirane, shes toke 5.000 m² 350.000 Euro (Mullet) Shitet tokë në zonën e Mulletit. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e t

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 350.000 Euro (mullet)

Mullet, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e mulletit. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • akses nga elb...Lexo detajet..

350,000 Euro40,300 Euro Shitet, Tokë, Babrru Cmimi: 40,300 € ID: plus 9100 Toka ndodhet në zonën e Babrrusë. Me sipërfaqe totale prej 400 m2 është tr

Shitet, Tokë, Babrru Cmimi: 40,300 € Id: Plus 9100

Babrru, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e babrrusë. me sipërfaqe totale prej 400 m2 është truall dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. për më tepër na ko...Lexo detajet..

40,300 Euro1,330,000 Euro  Tirane, shes truall 19.000 m² 1.330.000 Euro (Dajt)plus 9860 Shitet toke ne zonen e Freskut, ne afersi te Thesarit, Komuna Dajt. Me siperfaqe

Tirane, Shes Truall 19.000 M² 1.330.000 Euro (dajt)plus 98

Dajt, Albania,Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
19.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne zonen e freskut, ne afersi te thesarit, komuna dajt. me siperfaqe totale prej 19000 m2 dhe me perspektive zhvillimi. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. •mund...Lexo detajet..

1,330,000 Euro77,000 Euro Shitet, Tokë, Fresku Cmimi: 77,000 € ID: plus 9211 Toka ndodhet në zonën e Freskut,në afërsi të liqenit të Linzës. Me sipër

Shitet, Tokë, Fresku Cmimi: 77,000 € Id: Plus 9211

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e freskut,në afërsi të liqenit të linzës. me sipërfaqe totale prej 1800 m2 dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. p...Lexo detajet..

77,000 Euro1,000,000 Euro  Vlore, shes toke 5.000 m² 1.000.000 Euro (Borsh)plus 9869 Shitet toke ne Borsh. Me siperfaqe totale prej 5000 m2 (e ndare ne dy çertifika

Vlore, Shes Toke 5.000 M² 1.000.000 Euro (borsh)plus 9869

Borsh, Albania,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke ne borsh. me siperfaqe totale prej 5000 m2 (e ndare ne dy çertifikata pronesie me nga 2000m2 dhe 3000m2). disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te gjitha orientimet. •brezi i pare per ...Lexo detajet..

1,000,000 Euro774,000 Euro SHITET TRUALL BUZE AUTOSTRADES Shitet TRUALL Buze Autostrades ne SUKTH. ( Me hyrje dalje ne rruge )
Zona ne te

Shitet Truall Buze Autostrades

Sukth, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
8.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall buze autostrades ne sukth. ( me hyrje dalje ne rruge ) zona ne te cilin trualli ndodhet eshte zone industriale dhe eshte e pershtatshme per kapanone,fabrike etj. mundesi shume e mire investimi ...Lexo detajet..

774,000 Euro200,000 Euro Shitet toke per vila ne sauk  Ne nje nga zonat me te mira edhe te qeta te tiranes sic esht zona saukut shitet

Shitet Toke Per Vila Ne Sauk

Sauk,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne nje nga zonat me te mira edhe te qeta te tiranes sic esht zona saukut shitet 2900m2 toke e pershtatshme per vila! toka esht e studiuar me plan bashkiak per ndertimin e vilave deri ne 4 kate! mundesi e shkelq...Lexo detajet..

200,000 Euro169,000 Euro Shitet truall ne Manze prane Gjirit te Lalezit me 1600 leke/m2! Shitet truall ne Manze prane Gjirit te Lalezit me 1600 leke/m2!
Per me shume in

Shitet Truall Ne Manze Prane Gjirit Te Lalezit Me 1600 Leke/

Manëza E Vjeter, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet truall ne manze prane gjirit te lalezit me 1600 leke/m2! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-truall-manez-durres/[/urlcode]...Lexo detajet..

169,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim