machine in affitto  30 njoftime

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

68 Euro Fugona me qera First rent car ofron fugona me qera 
Mercedez Benz Vito (7+1) 2.0 nafte viti 20

Fugona Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
70,000 Kilometra

18.02.2019 (10:36):First rent car ofron fugona me qera mercedez benz vito (7+1) 2.0 nafte viti 2011 cmimi 68 euro dita mercedez benz vito (8+1) 2.0 nafte viti 2009 cmimi 65 euro dita dacia lodgy (5+2) 1.5 nafte viti 2017 cm...Lexo detajet..

14 Euro First car rent duke filluar nga 14 euro dita Ne ju ofrojme:
Makinat me cmimet me te lira ne treg duke filluar nga 14 euro di

First Car Rent Duke Filluar Nga 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2017 Viti
30,000 Kilometra

09.02.2019 (12:03):Ne ju ofrojme: makinat me cmimet me te lira ne treg duke filluar nga 14 euro dita asistence 24 ore makina per brenda si dhe jashte shqiperise makina te kontrolluara dhe ne gjendje shume te mire motorrike ...Lexo detajet..

14 Euro Makina me qera duke filluar nga 14euro dita First Car Rent eshte nje nga kompanite lider te sigurimit te makinave me qira. N

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 14euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2017 Viti
0 Kilometra

28.01.2019 (16:06):First car rent eshte nje nga kompanite lider te sigurimit te makinave me qira. ne ju ofrojme cmime konkuruese per te gjitha kategorite e makinave: makina luksi, ekonomike, kompakte, cabrio, fuoristrada, mikrobu...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

20.01.2019 (12:34):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

50 Euro Volkswagen Caravelle T5 Jepet me qera Volkswagen T5 Caravelle, 2014, shume e gjate, me shume hapesire ba

Volkswagen Caravelle T5

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

14.01.2019 (01:01):Jepet me qera volkswagen t5 caravelle, 2014, shume e gjate, me shume hapesire bagazhesh, konsum nafte shume i ulet: extraurban - 5.7 l/km, combined: 6.8 l/km, urban: 8.4 l/km, perfekte per familje te medha, gru...Lexo detajet..

50,000 Euro Makina me qera Makina ikonomike me qera manuals dhe kambio automatike cmimet te arsyeshme.

Makina Me Qera

Elbasan
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

08.01.2019 (18:09):Makina ikonomike me qera manuals dhe kambio automatike cmimet te arsyeshme....Lexo detajet..

Kambio: Manual

50,000 Euro

14 Euro Makina me qera nertil rent car Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
1 d

Makina Me Qera Nertil Rent Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

03.01.2019 (11:23):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6deri ne 12 dite cmimi 13 euro 13 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me...Lexo detajet..

15 Euro Makina me Qera- Cani Makina me Qera-Cani ofron makina te tipeve te ndryshme duke filluar nga 15 €/d

Makina Me Qera- Cani

Lushnje
Benzin Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

18.12.2018 (07:32):Makina me qera-cani ofron makina te tipeve te ndryshme duke filluar nga 15 €/dita. ndodhemi ne rrethrrotullimin e Çermes,autostrada tr-fr, lushnje. ofrojm sherbim te shpejt ,korrekt edhe me kontrat te r...Lexo detajet..

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita    Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 der

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

06.12.2018 (21:06):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6 deri ne 11 dite cmimi 13 euro 12 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me koh...Lexo detajet..

17 Euro MAKINA ME QERA NE RINAS-RENT A CAR RINAS Japim makina me qera duke filluar nga 17 euro.
Cilesi dhe sherbime shum te mira

Makina Me Qera Ne Rinas-rent A Car Rinas

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:24):Japim makina me qera duke filluar nga 17 euro. cilesi dhe sherbime shum te mira. per me shum kontaktoni ne; +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA NE TIRANE. Ofrojme makine me qera me cmimet me konkuruese ne treg.
Makina te nje cilesie t

Makina Me Qera Ne Tirane.

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Ofrojme makine me qera me cmimet me konkuruese ne treg. makina te nje cilesie te larte. cmimi: duke filluar nga 20 euro. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR-MAKINA ME QERA.. Ofrojme makina me qera te nje cilesie shum te mire.
Cmimet fillojne nga 20 euro

Rent A Car-makina Me Qera..

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Ofrojme makina me qera te nje cilesie shum te mire. cmimet fillojne nga 20 euro. sherbimi ofrohet ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR-MAKINA ME QERA Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Cilesi shum e mire.
Sherbime ne te jg

Rent A Car-makina Me Qera

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. cilesi shum e mire. sherbime ne te jgithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne:+355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro SHQIPERI-MAKINA ME QERA Cmimet me konkuruese ne treg,duke filluar nga 20 euro.
Cilesia shum e mire.
Pe

Shqiperi-makina Me Qera

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Cmimet me konkuruese ne treg,duke filluar nga 20 euro. cilesia shum e mire. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro Makina me qera ne Tirane Japim makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Ofrojme sherbime ne te gjithe Sh

Makina Me Qera Ne Tirane

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Japim makina me qera duke filluar nga 20 euro. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesi shum e mire e makinave. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA me QERA .. Makina me qera ne te gjithe Shqiperine.
Cmimet filljojne nga 20 euro.
Cilesia

Makina Me Qera ..

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera ne te gjithe shqiperine. cmimet filljojne nga 20 euro. cilesia e makinave shum e mire. kontaktoni ne: +355676084445 ...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA-RENT A CAR Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Cilesia shum e mire.
Sherbime ne te

Makina Me Qera-rent A Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. cilesia shum e mire. sherbime ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro JAPIM MAKINA ME QERA NE SHQIPERI MAKINA ME QERARENT A CAR IN ALBANIA

Cmimi duke filluar nga 20 euro.
Cilesi s

Japim Makina Me Qera Ne Shqiperi

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qerarent a car in albania cmimi duke filluar nga 20 euro. cilesi shum e mire. sherbime ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR IN ALBANIA. Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Cilesi shum e mire.
Ofrojme sherbime

Rent A Car In Albania.

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. cilesi shum e mire. ofrojme sherbime ne te gjithe vendin. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR IN ALBANIA Makina me qera me cmimet me te lira ne treg. Duke filluar nga 20 euro.
Cilesia

Rent A Car In Albania

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera me cmimet me te lira ne treg. duke filluar nga 20 euro. cilesia shum e mire. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA me QERA Japim makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Cmimet me te lira. Cilesia e mak

Makina Me Qera

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Japim makina me qera duke filluar nga 20 euro. cmimet me te lira. cilesia e makinave shum e mire. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. per me shum telefonini ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA NE TE GJITHE SHQIPERINE Ofrojme makina me qera ne te gjithe Shqiperine.
Cilesia e makinave shum e mire.

Makina Me Qera Ne Te Gjithe Shqiperine

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Ofrojme makina me qera ne te gjithe shqiperine. cilesia e makinave shum e mire. cmimet me te lira ne treg. duke filluar nga 20 euro. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA NE SHQIPERI Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Sherbime ne te gjithe Shqiperine.
Cil

Makina Me Qera Ne Shqiperi

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesia e makinave shum e mire. per me shum kontaktoni ne : +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR IN ALBANIA-MAKINA ME QERA NE SHQIPERI Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Sherbime ne te gjithe Shqiperine. 
Ci

Rent A Car In Albania-makina Me Qera Ne Shqiperi

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesia e makinave shum e mire. ofrojme cmimet me te mira dhe me te lira ne treg. per me shum kontaktoni ne +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA--RENT A CAR IN ALBANIA Japim makina me qera duke filluar me 20 euro.
Ofrojme sherbime ne te gjithe Shq

Makina Me Qera--rent A Car In Albania

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Japim makina me qera duke filluar me 20 euro. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesia e makinave shum e mire. per me shum telefononi ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA NE TE GJITHE SHQIPERINE (RENT A CAR IN ALBANIA) MAKINA ME QERARENT A CAR IN ALBANIA
 Cmimet me konkuruese ne treg.
Cilesia e m

Makina Me Qera Ne Te Gjithe Shqiperine (rent A Car In Albani

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qerarent a car in albania cmimet me konkuruese ne treg. cilesia e makinave shum e mire. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

17 Euro OFROJME MAKINA ME QERA MAKINA ME QERA-RENT A CAR
Cmimet me te lira.
Cilesi dhe sherbime shum te mira.

Ofrojme Makina Me Qera

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Makina me qera-rent a car cmimet me te lira. cilesi dhe sherbime shum te mira. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

17 Euro RENT A CAR-MAKINA ME QERA NE TIRANE dhe ne RINAS Ofrojme makina me qera duke filluar nga 17 euro.
Cilesi shum e mire.
Na gjeni

Rent A Car-makina Me Qera Ne Tirane Dhe Ne Rinas

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

27.11.2018 (16:15):Ofrojme makina me qera duke filluar nga 17 euro. cilesi shum e mire. na gjeni ne tirane dhe rinas. per me shum kontaktoni ne: +355676084445 ...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA NE TE GJITHE SHQIPERINE (RENT A CAR IN ALBANIA) Makina me qera Duke filluar nga 20 Euro.
Ofrojme sherbim ne te gjithe Shqiperin

Makina Me Qera Ne Te Gjithe Shqiperine (rent A Car In Albani

Tirane
Tjeter Karburanti
2008 Viti
0 Kilometra

26.11.2018 (16:02):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. ofrojme sherbim ne te gjithe shqiperine,me cmimet me te lira ne treg. cilesia e makinave shum e mire . per me shum kontaktoni ne: 067 6084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas