makina me qera fier  

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

03.07.2020 (20:56):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS - DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

03.07.2020 (20:37):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera duke filluar nga 15 euro/dita - Rental Cars starting from 15 euro / dita Eni Rent Car eshte nje kompani qe ofron makina me qera ne treg prej 14 vitesh .

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro/dita - Rental Cars S

Tirane
Tjeter Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

03.07.2020 (20:30):Eni rent car eshte nje kompani qe ofron makina me qera ne treg prej 14 vitesh . flota jone perbehet nga makina te mira, ekonomike, te sigurta si dhe me cmimet me konkuruese ne treg. eni car rental ofron nje...Lexo detajet..

14 Euro Okazion Makina me qera Tirane 14 euro dita  [size=35] +355699689974
-Ford focus 3 porta 2002 14 Euro dita 
-Ford focu

Okazion Makina Me Qera Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

03.07.2020 (20:12): [size=35] +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  -ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  -a class 5 porta 2002 14 euro dita  -citroen c4 3 porta 2007 21 euro dita -peugeot 307 2003 3 port...Lexo detajet..

14 Euro Makina Me Qera  komode dhe te LIRA Japim Makina Me Qera  Nga me te ndryshmet
Te gjitha kategorit  -Manual -Auto

Makina Me Qera Komode Dhe Te Lira

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
30,000 Kilometra

03.07.2020 (20:00):Japim makina me qera nga me te ndryshmet te gjitha kategorit -manual -automat -nafte -benzin gas duke filluar nga 14 euro dita japim dhe makina ditore (24 ore) ...Lexo detajet..

15 Euro Oferta per makina Makina me qera te kategorive te ndryshme!

Oferta Per Makina

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

03.07.2020 (19:43):Makina me qera te kategorive te ndryshme!...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera 14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

03.07.2020 (19:26):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 € dita -ford focu 5 porta 2004 14 € dita -a class 5 porta 2002 14 € dita -cit...Lexo detajet..

15 Euro Jepet makine me qera VW Golf 5 -Manual-1.9-diesel -= 15 € / dita V Jepet me qera VW Golf 5 -Manual-1.9-diesel== 15 € / dita
VW Golf5 , Kamio M

Jepet Makine Me Qera Vw Golf 5 -manual-1.9-diesel -= 15 €

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (19:23):Jepet me qera vw golf 5 -manual-1.9-diesel== 15 € / dita vw golf5 , kamio manual, 1.9 diesel #super-economic>> 15€ / dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@enirentcar.al...Lexo detajet..

14 Euro Makina me Qera. Makina me qera me cmime duke filluar nga 14€ ne vartesi te makines qe zgjidhni

Makina Me Qera.

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

03.07.2020 (18:16):Makina me qera me cmime duke filluar nga 14€ ne vartesi te makines qe zgjidhni dhe diteve te perdorimit.makina ekonomike ,6+1 etj.makina manuale,automatike me nafte,benzin dhe gaz. adresa:komuna e parisit....Lexo detajet..

20 Euro Jepet makine me qera Mercedes-Benz_220_automatic -=20 € / dita Jepet makine me qira Mercedes-Benz_220_automatic = 20 € / dita
Evo#220#Automa

Jepet Makine Me Qera Mercedes-benz_220_automatic -=20 € /

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (18:11):Jepet makine me qira mercedes-benz_220_automatic = 20 € / dita evo#220#automatic,diesel >> 15€ / dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@enirentcar.al...Lexo detajet..

30 Euro Makina me qera Makina me qera.Adresa Durres shkozet

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

03.07.2020 (17:20):Makina me qera.adresa durres shkozet...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

03.07.2020 (16:52):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera car rental agency Makinat jane komode dhe me sherbime te kryera .
Mund ta porosisni ne telefon d

Makina Me Qera Car Rental Agency

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

03.07.2020 (16:49):Makinat jane komode dhe me sherbime te kryera . mund ta porosisni ne telefon dhe jua sjellim ne vend brenda tiranes pa kosto shtese cmimet fillojne nga : - ford focus, a class 14 euro 1-7 dite ...Lexo detajet..

13 Euro Makina me Qera Japim me qira makina te gjitha llojeve Ekonomike makina Shtate Vendeshe .Automat

Makina Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

03.07.2020 (13:46):Japim me qira makina te gjitha llojeve ekonomike makina shtate vendeshe .automatike e manuale me cmime te lira duke filluar me 14 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit....Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Suzuki Swift Jepet me qera Suzuki Swift EKONOMIKE DHE SHUME KOMODE , 
Motor 1.4 benzine ,

Jepet Me Qera Suzuki Swift

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

03.07.2020 (11:50):Jepet me qera suzuki swift ekonomike dhe shume komode , motor 1.4 benzine , kambio automatike, viti i prodhimit 2008 duke filluar nga 20 euro dita ...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera cmime konkuruese duke filluar nga 15euro
Marka te ndryshme te vitit 2019
Me ka

Makina Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
30,000 Kilometra

03.07.2020 (11:39):Cmime konkuruese duke filluar nga 15euro marka te ndryshme te vitit 2019 me kambio automatike ose manuale...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Smart. Jepet me qera Smart 
Motorr 0.7cc 
Viti 2003
Benzine
Kambio Automatike
Cmim

Jepet Me Qera Smart.

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

03.07.2020 (11:28):Jepet me qera smart motorr 0.7cc viti 2003 benzine kambio automatike cmimi 20 euro dita per me shume se 3 dite me 15 euro dita dhe mbi 10 dite me 12 euro dita....Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera smart Jepet me qera Smart
Viti 2010
Kondicioner
Cmime duke filluar nga 20 Euro

Jepet Me Qera Smart

Vlore
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

03.07.2020 (11:25):Jepet me qera smart viti 2010 kondicioner cmime duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

14 Euro Makina Me Qera .6+1 Automatike Makina me qira .Ekonomike ,Luksi .Shtate Vendesh etj,Makina Automatike Manuale N

Makina Me Qera .6+1 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
0 Kilometra

02.07.2020 (20:27):Makina me qira .ekonomike ,luksi .shtate vendesh etj,makina automatike manuale nafte benzine gaz,Çmimet konkuruese duke filluar me 13 euro dita ,adresa rruga elbasanit perballe me new hotel,...Lexo detajet..

14 Euro Car rental tirane 14 euro dita Doni te mbaroni pune shpejt.
Kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .

Car Rental Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

02.07.2020 (20:26):Doni te mbaroni pune shpejt. kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 0699689974 0699689974 whattsap ford focus 3 porta 2002 14 euro dita ford focu 5 porta 2004 14 euro dita a class 5 porta...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

02.07.2020 (19:28):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

02.07.2020 (19:19):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Ford Galaxy Makina me qera KALLUCI ofron sherbimin e dhenies se makinave te markave te ndrys

Jepet Me Qera Ford Galaxy

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

02.07.2020 (19:09):Makina me qera kalluci ofron sherbimin e dhenies se makinave te markave te ndryshme me qera me cmimet me konkurruese ne treg.😯 ford galaxy ✅kamio manuale ✅viti 2008 ✅6+1 vende ✅motorri 1.8 n...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera 0699900232 /0686286775 Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike Luksi Makina 6+1 etj, Maki

Makina Me Qera 0699900232 /0686286775

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

02.07.2020 (17:20):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike luksi makina 6+1 etj, makina automatike manuale nafte benzine gaz me çmime duke filluar me 13 euro dita adresa rruga elbasanit siper fakultetit ekonomik ...Lexo detajet..

20 Euro Makina me qera Audi a3 automatike 20 EURO/DITA Audi A3, kambio automatike. 

Makina eshte shume ekonomike 5l/100 km dhe e reh

Makina Me Qera Audi A3 Automatike 20 Euro/dita

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

02.07.2020 (14:16):Audi a3, kambio automatike. makina eshte shume ekonomike 5l/100 km dhe e rehatshme, ne gjendje optimale dhe sherbimet e bera ne kohe. duke filluar nga 20 euro/dita ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas