makina me qera te lira 10 euro exchange rate 2018  

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

14 Euro

Rent A Car 14 Euro Dita

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

15.10.2019 (10:46):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .  -ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  -ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  -a class 5 porta 2002 14 euro dita  -opel astra 5...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Smart. Jepet me qera Smart 
Motorr 0.7cc 
Viti 2003
Benzine
Kambio Automatike
Cmim

Jepet Me Qera Smart.

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

15.10.2019 (15:35):Jepet me qera smart motorr 0.7cc viti 2003 benzine kambio automatike cmimi 20 euro dita per me shume se 3 dite me 15 euro dita dhe mbi 10 dite me 12 euro dita....Lexo detajet..

50 Euro Volkswagen Caravelle T5 Jepet me qera Volkswagen T5 Caravelle, 2014, shume e gjate, me shume hapesire ba

Volkswagen Caravelle T5

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

15.10.2019 (13:53):Jepet me qera volkswagen t5 caravelle, 2014, shume e gjate, me shume hapesire bagazhesh, konsum nafte shume i ulet: extraurban - 5.7 l/km, combined: 6.8 l/km, urban: 8.4 l/km, perfekte per familje te medha, gru...Lexo detajet..

30 Euro Makina me qera Makina me qera.Adresa Durres shkozet

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

15.10.2019 (13:35):Makina me qera.adresa durres shkozet...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

15.10.2019 (13:27):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

75 Euro Jepet me qera Mercedes Bens CLS Jepet me qera Mercedes Benz CLS 
Motorr 350 CDI
Viti 2007
Benzine-Gaz
Cmimi

Jepet Me Qera Mercedes Bens Cls

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

15.10.2019 (11:59):Jepet me qera mercedes benz cls motorr 350 cdi viti 2007 benzine-gaz cmimi 75 euro...Lexo detajet..

14 Euro rent a car 14 euro dita Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
-F

Rent A Car 14 Euro Dita

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

15.10.2019 (10:46):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .  -ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  -ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  -a class 5 porta 2002 14 euro dita  -opel astra 5...Lexo detajet..

20 Euro Auto Renige!Rent makina me qera te kategorive te ndryshme.Adresa Durres shkozet!

Auto Renige!rent

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

15.10.2019 (08:19):Makina me qera te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet!...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power  Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

15.10.2019 (00:36):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera 6+1 Automatike Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike,Luksi Makina Shtate Vendes

Makina Me Qera 6+1 Automatike

Tirane
Karburanti
2011 Viti
0 Kilometra

14.10.2019 (18:56):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike,luksi makina shtate vendeshe ,automatike,manuale,nafte,benzine,gaz,Çmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit...Lexo detajet..

14 Euro Makina me Qera - 14Euro Dita Makina me Qera duke filluar nga 14Euro dita. Per me shume info na kontaktoni; 06

Makina Me Qera - 14euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

14.10.2019 (14:01):Makina me qera duke filluar nga 14euro dita. per me shume info na kontaktoni; 0694454008...Lexo detajet..

14 Euro Okazion Makina me qera Tirane 14 euro dita   [size=35]  +355699689974
-Ford focus 3 porta 2002 14 Euro dita 
-Ford focu

Okazion Makina Me Qera Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

14.10.2019 (13:04): [size=35] +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  -ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  -a class 5 porta 2002 14 euro dita  -citroen c4 3 porta 2007 21 euro dita -peugeot 307 2003 3 port...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS -  DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

14.10.2019 (12:27):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 350  Jepet me qera Mercedes Benz ML 350 Bluetec, AMG Line, panoramike, star stop, aut

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

14.10.2019 (08:59):Jepet me qera mercedes benz ml 350 bluetec, amg line, panoramike, star stop, auto parkim etj. viti 2013 181.000 km cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz  Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

14.10.2019 (07:46):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

14 Euro Car rental tirane 14 euro dita Doni te mbaroni pune shpejt.
Kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .

Car Rental Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

13.10.2019 (22:17):Doni te mbaroni pune shpejt. kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 0699689974 0699689974 whattsap ford focus 3 porta 2002 14 euro dita ford focu 5 porta 2004 14 euro dita a class 5 porta...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Ford Fusion Jepet me qera Ford Fusion
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Kambio automatike
Cmim

Jepet Me Qera Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

13.10.2019 (18:45):Jepet me qera ford fusion motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio automatike cmimi 20 euro...Lexo detajet..

16 Euro Makina me qera 16€ dita Makina me qera te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzin Gaz Ekonomike Luksi Ma

Makina Me Qera 16€ Dita

Tirane
Karburanti
10 Viti
1 Kilometra

13.10.2019 (17:09):Makina me qera te ndryshme automatike manuale naft benzin gaz ekonomike luksi makina 7 vendeshe cmime nga 16 € dita ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve adresa rruga elbasanit siper gjuheve te huaja. ...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita  Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

13.10.2019 (12:05):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera  14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

13.10.2019 (09:41):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 ford focus 3 porta 2002 14 € dita ford focu 5 porta 2004 14 € dita a class 5 porta 2002 14 € dita per me ...Lexo detajet..

30 Euro Auto Renige Rental Car(Makina me qera) Makina me qera te kategorive te ndryshme.Adresa Durres shkozet karburant Bolv Oi

Auto Renige Rental Car(makina Me Qera)

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
0 Kilometra

12.10.2019 (00:41):Makina me qera te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet karburant bolv oil....Lexo detajet..

20 Euro Auto RENIGE ofron makina me qera Auto Renige ofron makina te kategorive te ndryshme me qera.Adresa Durres shkozet

Auto Renige Ofron Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

11.10.2019 (21:04):Auto renige ofron makina te kategorive te ndryshme me qera.adresa durres shkozet.cmimet me te mira ne treg....Lexo detajet..

25 Euro Opel Astra  Jepet me qera 
Opel astra
Motorr 1.4 
Benzin-Gaz 
Cmimi 25 € dita

Opel Astra

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

11.10.2019 (17:59):Jepet me qera opel astra motorr 1.4 benzin-gaz cmimi 25 € dita...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Ford Focus Titanium Jepet me qera 
Ford Focus Titanium
Motorr 2.0
Viti 2010
Benzine- Gaz
kambio

Jepet Me Qera Ford Focus Titanium

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

11.10.2019 (17:43):Jepet me qera ford focus titanium motorr 2.0 viti 2010 benzine- gaz kambio automatike cmime duke filluar nga 15 euro ...Lexo detajet..

2,500 Leke Jepet me qera Ford Fusion Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe eko

Jepet Me Qera Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

11.10.2019 (17:40):Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe ekonomike. ne ofrojme makina me qera me cmime konkuruese ne treg. per rezervime na kontaktoni. ford fusion motorr 1.4 nafte viti...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera .6+1 Automatike Makina me qira .Ekonomike ,Luksi .Shtate Vendesh etj,Makina Automatike Manuale N

Makina Me Qera .6+1 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
0 Kilometra

11.10.2019 (17:39):Makina me qira .ekonomike ,luksi .shtate vendesh etj,makina automatike manuale nafte benzine gaz,Çmimet konkuruese duke filluar me 13 euro dita ,adresa rruga elbasanit perballe me new hotel...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas