touran toura61  

 Online 1 lexues | 1 njoftime ne pritje

2,000 Euro Okazjon Opel zafira 2.0naft kamje manual shitet per arsye mos perdorimi pjes xhenerik em

Okazjon

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (16:56):Opel zafira 2.0naft kamje manual shitet per arsye mos perdorimi pjes xhenerik emotorik ei ka te gjitha pa diskutim gomat e para i ka 90%te reja continental mbrapa i ka te mira dhe ato maki esht ne garazh se pro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

13 Euro Makina Me Qera 6+1 Automatike Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike,Luksi Makina Shtate Vendes

Makina Me Qera 6+1 Automatike

Tirane
Karburanti
2011 Viti
0 Kilometra

30.05.2020 (20:12):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike,luksi makina shtate vendeshe ,automatike,manuale,nafte,benzine,gaz,Çmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera "ORA" Japim makina me qira te gjitha llojeve Ekonomike Luksi Automatike Manuale.6+1 et

Makina Me Qera "ora"

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

30.05.2020 (20:01):Japim makina me qira te gjitha llojeve ekonomike luksi automatike manuale.6+1 etj ...Lexo detajet..

16 Euro Makina me Qera duke filluar nga 14€ Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 14€

Tirane
Benzin Karburanti
2016 Viti
90,000 Kilometra

30.05.2020 (17:50):Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. marrëveshjet më të mira, cmime konkuruese, shërbim cilësor. vizitoni faqe tone te webit per me sh...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 15 Euro Dita 🚘Makina Me Qera Tirane , Te Gjithe Llojet E Makinave Ekonomike , SUV Dhe Luks

Makina Me Qera Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 15 Euro Di

Tirane
Tjeter Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

30.05.2020 (16:21):🚘makina me qera tirane , te gjithe llojet e makinave ekonomike , suv dhe luksoze 🚘 ( makinat nuk jepen me qera ditore minimumi eshte 2 dite) (mosha minimale per te marr makine me qera eshte 21 vjec)...Lexo detajet..

75 Euro Jepet me qera Mercedes Bens CLS Jepet me qera Mercedes Benz CLS 
Motorr 350 CDI
Viti 2007
Benzine-Gaz
Cmimi

Jepet Me Qera Mercedes Bens Cls

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

30.05.2020 (14:45):Jepet me qera mercedes benz cls motorr 350 cdi viti 2007 benzine-gaz cmimi 75 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 320 Jepet me qera ML 320 
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike,

Jepet Me Qera Ml 320

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

30.05.2020 (12:53):Jepet me qera ml 320 viti 2009 230.000 km ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike. cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

30.05.2020 (11:50):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

14 Euro Makina Me Qera .6+1 Automatike Makina me qira .Ekonomike ,Luksi .Shtate Vendesh etj,Makina Automatike Manuale N

Makina Me Qera .6+1 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
0 Kilometra

30.05.2020 (11:46):Makina me qira .ekonomike ,luksi .shtate vendesh etj,makina automatike manuale nafte benzine gaz,Çmimet konkuruese duke filluar me 13 euro dita ,adresa rruga elbasanit perballe me new hotel,...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

30.05.2020 (11:22):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

2,500 Leke Jepet me qera Ford Fusion Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe eko

Jepet Me Qera Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (19:47):Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe ekonomike. ne ofrojme makina me qera me cmime konkuruese ne treg. per rezervime na kontaktoni. ford fusion motorr 1.4 nafte viti...Lexo detajet..

13 Euro Makina me Qira Makina me qera te llojeve te ndryshme me çmime konkuruese .Makina Shtate Vendes

Makina Me Qira

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

29.05.2020 (12:16):Makina me qera te llojeve te ndryshme me çmime konkuruese .makina shtate vendeshe.ekonomike.luksi.automatike.manuale.nafte benzine.gaz adresa rruga elbasanit perballe me new hotel...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera Ekonomike automatike Jepet me qera Kia Morning 1.0 benzine automatike.

E vogel dhe praktike per le

Makina Me Qera Ekonomike Automatike

Tirane
Benzin Karburanti
2014 Viti
30,000 Kilometra

29.05.2020 (11:01):Jepet me qera kia morning 1.0 benzine automatike. e vogel dhe praktike per levizje ne qytet. kambio automatike dhe e bollshme per kategorine e vet. duke filluar nga 15 euro/dita...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Ford Focus Titanium Jepet me qera 
Ford Focus Titanium
Motorr 2.0
Viti 2010
Benzine- Gaz
kambio

Jepet Me Qera Ford Focus Titanium

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (20:55):Jepet me qera ford focus titanium motorr 2.0 viti 2010 benzine- gaz kambio automatike cmime duke filluar nga 15 euro ...Lexo detajet..

20 Euro Hyundai Accent 1.6 Nafte, automatike 2019 Rent Point Albania ofron makina me qera ekonomike me çmimet me konkuruese ne tr

Hyundai Accent 1.6 Nafte, Automatike 2019

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

28.05.2020 (19:43):Rent point albania ofron makina me qera ekonomike me çmimet me konkuruese ne treg. hyundai accent 1.6 nafte me kambio automatike, e rehatshme ne udhetim dhe super ekonomike. duke filluar nga 20 euro/dita... ...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA - AUTONOLEGGIO - RENT CAR - DURRES 699844401 Makina me qera - Durres ♦ Tel- Whatsap- Viber +35569 98 444 01
Makina me qera

Makina Me Qera - Autonoleggio - Rent Car - Durres 699844401

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

28.05.2020 (17:21):Makina me qera - durres ♦ tel- whatsap- viber +35569 98 444 01 makina me qera - shijak ♦ tel- whatsap- viber +35569 98 444 01 makina me qera - sukth ♦ tel- whatsap- viber +35569 98 444 01 makina me qe...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA - AUTONOLEGGIO - RENT CAR - DURRES 0699844401 MAKINA ME QERA - 699844401
AUTONOLEGGIO - 699844401
RENT CAR - 699844401
RINA

Makina Me Qera - Autonoleggio - Rent Car - Durres 0699844401

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2020 Viti
50,000 Kilometra

28.05.2020 (17:20):Makina me qera - 699844401 autonoleggio - 699844401 rent car - 699844401 rinas durres tirane fushkruje elbasan lezhe kavaje shijak vore adresa: rruga hysen kertusha, durres makina me qera - autonoleggi...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Makina me qera duke filluar nga 15 Euro Dita

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

27.05.2020 (17:52):Makina me qera duke filluar nga 15 euro dita ...Lexo detajet..

16 Euro Makina Me Qera Tirane Japim me qera makina te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzine Gaz,çmime te l

Makina Me Qera Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
30,000 Kilometra

27.05.2020 (17:51):Japim me qera makina te ndryshme automatike manuale naft benzine gaz,çmime te lira duke filluar me 16 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit,adresa rruga elbasanit siper fakoltetit ekonomik t...Lexo detajet..

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita    Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
- 1

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

27.05.2020 (17:41):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . - 1 deri ne 7 dite cmimi 14 euro - 8 deri ne 14 dite cmimi 13 euro - 15 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negoci...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera Rent4U Albania makina me qera kategori te dryshme duke filluar nga 15 euro!

Makina Me Qera

Tirane
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

27.05.2020 (17:39):Rent4u albania makina me qera kategori te dryshme duke filluar nga 15 euro! ...Lexo detajet..

14 Euro Makina Me Qera  komode dhe te LIRA Japim Makina Me Qera  Nga me te ndryshmet
Te gjitha kategorit  -Manual -Auto

Makina Me Qera Komode Dhe Te Lira

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
30,000 Kilometra

27.05.2020 (17:38):Japim makina me qera nga me te ndryshmet te gjitha kategorit -manual -automat -nafte -benzin gas duke filluar nga 14 euro dita japim dhe makina ditore (24 ore) ...Lexo detajet..

35 Euro Makina me qera 4x4 Automatike Makina me qera 4x4 Hyundai Tuscon LX20
Kambio automatike, motorr nafte. 
Shume

Makina Me Qera 4x4 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
50,000 Kilometra

27.05.2020 (17:03):Makina me qera 4x4 hyundai tuscon lx20 kambio automatike, motorr nafte. shume ekonomike ne konsum dhe e rehatshme ne udhetim duke filluar nga 35 euro/dita whatsapp +355693333550 ...Lexo detajet..

20 Euro Makine me qera Jepet me qera Mercedes Benz ML
Cmime duke filluar nga 20-100 Euro

Makine Me Qera

Vlore
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (15:59):Jepet me qera mercedes benz ml cmime duke filluar nga 20-100 euro ...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera car rental agency Makinat jane komode dhe me sherbime te kryera .
Mund ta porosisni ne telefon d

Makina Me Qera Car Rental Agency

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

26.05.2020 (15:52):Makinat jane komode dhe me sherbime te kryera . mund ta porosisni ne telefon dhe jua sjellim ne vend brenda tiranes pa kosto shtese cmimet fillojne nga : - ford focus, a class 14 euro 1-7 dite ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas