Super ambjent me qera ne qender Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 09/10/2019 17:08

Crystal Center For Rent 2 + 1 Apartment !!

Crystal Center for rent 2 + 1 apartment with modern furniture. It has 85 m2 of space, located on the 4th floor and is oriented to the west. The apartment is organized in 1 living room with spacious living area, included kitchen and air conditioning, 1 matrimonial bedroom, 1 smaller bedroom and 1 toilet. The furniture is contemporary and new appliances. The area in which it is located offers every possible facility. Price 350 euros


Pagesa 700 Euro
Dhoma | Kuzhine 4+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 170.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Lexime 1799

Ne Qender te Tiranes , jepet me qera apartament per zyre i ndare ne 5 ambjente . Ambjenti ndodhet ne katin e 1 mbi dyqane te nje ndertese 3 kateshe dhe ka pamje nga rruga kryesore cka ju ofron vizibilitet per biznesin tuaj . Siperfaqja prej 140 m2 eshte e organizuar ne 4 dhoma me kubature te rregullt + dhomen kryesore qe eshte me e madhe +2 tualete . Ambjenti disponon 13 postacione (callcenter) . Cmimi 700 euro perfshire taksat . Ky ambjent eshte ideal per callcenter , zyra financiare , ligjote , qender kursesh etj

Njoftime te Ngjashme