babysitter dado  

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/03/2020

Online

Rruga Mahir Domi, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Kerkoj te punoj online ...
 • Profesioni: Online
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/03/2020

Mesim Anglishteje Ne FUNDJAVE

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Nuk ka rendesi ciles grup moshe i perkisni dhe cilit nivel, mjafton te keni deshiren per te mesuar. Avantazhi kryesor eshte se pervec diteve te javes, ofroj mundesine ne rast se nuk keni kohe, te merrni mesime dhe gjate fundjaves. (7 mije leke ora,...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Shitese

Durres albania , Durres Pagesa:30,000 Leke
Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/03/2020

Ju Lutem Me Ndihmoni Per Pune Si Puntore Shtepie. Faleminderit.

Rruga Sulejman Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/03/2020
Ju lutem me ndihmoni per pune si puntore shtepie. 3 - 4 here ne muaj ose 1 here ne jave. Pagesa me mareveshje. Per cdo gje mund te flasim ne kete numer. Ju lutem me ndihmoni. Faleminderit....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Pastruese Shtepie/ Zyra

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si pastruese shtepie/zyre. Kam eksperienc si pastruese shtepie/zyre ,mund ti kryej te gjitha pune nga te gjitha llojet ne cfaredolloj orari ju intereson , gjithashtu mund te gatuaj sipas deshires tuaj . Pagesa/me orare...
 • Profesioni: pastrueese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Kerkoj Pun Part-Time OSe Tr2

Muhamet Gjollesha, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj pun part time OSe turni 2 ...
 • Profesioni: .
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Kerkoj Pune Per Pastruze Shtepie Ju Lutem Mundet Te Me Ndihmoni ?😐

19-Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qema, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kerkoj pune ....
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Intteresohem Per Nje Pune Shitese Ne Qytetin E Tiranes

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/12/2019
Interesohem per nje pune shitese ... mund t m kontaktoni whp ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Kujdestare Femijesh

Rruga Aulona, Fier, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar pr nje vend Pune ne kopesht...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Kerkoj Pun

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 04/03/2020
Kerkoj pun t ose 6 ore ne dite .. shites ne kioska apo dhe kamarier .. 5 ose 6 or ....paradite pasi mbazdite jam ne pune tjt ... faleminderit......
 • Profesioni: Ubt
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Kerkoj Pune-I Sjellshem I Komunikushem I Mir I Dashur Dhe I Mirkuptimt Me Klientin

Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Une jam Florenc Ruci, vjec 34 i martuar. Kater vite Kam punur te birra tirana ,tre vite te tjera i Kam shofer te Global gaz me makine ne shperndarje, dhe tami kam gati 2 vite qe punoj te QTU puntor ne magazine. Do Kisha deshire per naj pune me te mi...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Kerkoj Pune Si Furrnitor Kam Furgonin Tim Ford Tranzit 2009 I Mbyllor Jo Figorifer 3 Vende

Maminas, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/04/2020
kerkoj pune si furrnitor me fugonin tim kush te jet i i nteresuar tme kontaktoj ne whacap + cel ...
 • Profesioni: furrnitor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/03/2020

Estetiste Per Thonj

Rruga Farke, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/10/2021
Prsh. Jam e interesuar per pune me lidhje me thonjt. Ne qytetin e tiranes , flm 🙂....
 • Profesioni: Pa pune
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/03/2020

Me Duhet Nje Pune

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Pershendetje si jeni Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 d...
 • Profesioni: Paketuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/03/2020

Recepsion, Dado...

Rruga Silvio Berluskoni, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:400 Leke
Pershendetje, Quhem Ola, 29 vjece. Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore ( mund te jete dhe nje kerkese mungese personeli), pasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani (ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu...
 • Profesioni: Recepsion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/03/2020

Kerkoj Pune Shitese Ne Market Ose Ne Butike

Rruga Teodor Rupi, Durrës, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkoj pune shitese si ne market ose ne dyqan.....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/03/2020

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/03/2020

Kerkoj Dy Vende Pune Si Pjatalarse Sanitare

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/10/2019
Jam e interesuar per dy vende pune si pjatalarse ose sanitare....
 • Profesioni: Hoteleri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/03/2020

Jam Pa Pun Si Zanat Jam Shofer Prej 13 Vjetesh Me Klasin B Po Jam 8 Gacem Per Cdo Lloj Pune

Rruga Pano Xhamballo, Korçë, Albania, Korce Pagesa:40,000 Leke
Dua pune cfar do lloji qofte si zanat kam jam shofer me klasin b po jam i gacem per cdo lloj pune...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/03/2020

Kerkoj Te Punoj Ne Ndonje Bar Lokal - Sanitare

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punoj ne ndonje Bar Lokal me kohe te pjeseshme 3 ose 4 ore ne mengjes si sanitare. Lokali te jet afer qendres si te sigurimet rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni. ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 26/03/2020

Kerkoj Pun Pastruse

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkoj pun pastruse shtepie per te huaj Nr i viber ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim