kerkoj pun saldator 

 Online 3 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkoj Pun

Rruga Thoma Koxhaj, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Jam nje vajz 17 vjecee dhe kerkoj pun cfardolloj pune qe te jete ...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

Kerkoj Pune.

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/11/2021
Prsh. Jam 22 vjece, kerkoj pune per call center spanjisht, shqip. Ose ndonje pune masazhatore, hostes, Nuk kam experience pune. Preferoj turnin e 1 ose te 2.. Flm...
 • Profesioni: Menaxhim turizem
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

Bebysiter

Rruga Endri Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2024
Kerkoj pun si bebysiter per pjesen e mbasdites.2 me 10.Jam 36 vjece.Kam reth 8 vite eksperjenc jam tip i qet dhe me plq femijet e cdo lloj moshe.kush esht i interesuar te kontaktoj.nr ....
 • Profesioni: Bebysiter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Psikologe Shkollore

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Pershendetje, jam e interesuar te punoj psikologe ne kopesht....
 • Profesioni: psikologe
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

Kerkoj Pune Part Time Ose Full Time Mbasdite

Ferit Xhajko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Zoteroj mbi nivel mesatar gjuhen angleze . kerkoj pune full time ose part time mbasdite . ...
 • Profesioni: .
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

Shofer Personal Per Cdo Orar

Shkolla bashkuar, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2020
Kerkoj te punesohem shofer klasi b personal .ose firmash .kam esperienc 4 vjet neper rethe edhe ne tirane .per me shum num kontaktit ne cdo ore jam lire ...

Kerkoj Pune Si Kujdestare

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar 24 ore.Kam eksperience....
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Freelance

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/06/2021
Kerkoj pune si editor fotografish, krijime logosh . Kam punuar ne disa kompani si Brain teck, Anabel Web, dhe freelance online, Ne zoterim paketat (Adobe photoshop) (Adobe Illustrator) ...
 • Profesioni: Designer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Banakier.Eksperience Pune 5 Vite.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/07/2020
Kerkoj te punesohem si banakier,preferoj turn i pare,kam mbi 5 vite eksperience pune ne disa nga baret me ne ze ne Tirane,pagesa jo me poshte se 50000 leke te reja neto....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/08/2020

Freelance

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune per perpunime fotografish.Si freelance Me programet Adobe Photoshop dhe Adobe illustrator...
 • Profesioni: Designer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 02/08/2020

Kerkese Per Bashkepunim!

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Interesohem per t'u punesuar part time, gjate pasdites. Pune e cfaredollojshme. Punoj aktualisht ne fushen e shkencave humane ne orarin 9: 17, pra disponibiliteti eshte pas ores 17. Mbetem ne pritje, faleminderit!...
 • Profesioni: cfaredo
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/08/2020

Kerkoj Te Punesohem Kamarier

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Leke
Kerkoj te punesohem kamarier ne vend te mir pune .kam 3 vite eksperience pune ....
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/08/2020

Kerkoj Pune Me Kohe Te Shkurter Nga Ora 4:30 Deri 9:00

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2020
Kerkoj pune me kohe te shkurter nga ora 4:30 Deri 9:00 tel ...

Kerkoj Pune

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
E interesuar per pune infermiere!...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/08/2020

Baby Siter

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2021
Kerkoj Pune Babysiter. Banoj tek Ish fusha e aviacionit. Jam me eksperience pune në fushën e babysiterit....
 • Profesioni: Babysiter
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 01/08/2020

Babysiter

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pershendetje, Jam nje zonje 50 vjece nga Tirana ,e interesuar per te punuar si dado dhe per punet e shtepise. Kam eksperienc 10 vjecare. E rregullt dhe shum korrekte. Nr tel ....
 • Profesioni: Babysiter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 01/08/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Mesuese Gjuhe Letersie

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si mesuese qofte ne shkolle private a qender kursesh per lenden gjuhe -letersi. Emaili majlindaberati@gmail.com...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/08/2020

Hoteleri Dhe Turizem Bar Restorant

Rruga Pavarsia Lagjia 13 plazh , Durres Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Jam e interesuar per pune ne fushen e turizmit dhe hotelerise,kam eksperience pune,njoh mire gjuhen angleze,aftesi te mira ne komunikim,e sjellshme me klientet dhe korrekte ne pune....
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/08/2020

Inxhiniere Dhe Eksperte Mjedisi

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Interesohem për pozicionin drejtues teknik dhe eksperte mjedisi, në kompani projektimi, zbatimi, etj. Disponoj: - Deplomë bachelor, dhe MSc. në inxhinieri mjedisi; - Certifikatën e Ekspertit të Mjedisit; - Licencë individuale në projekti...
 • Profesioni: Drejtuese teknike
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/07/2020

Ofroj Ore Mesimore Shtese Ne Lendet Matematike E Anglisht Per Femijet Tuaj Me Kosto Shum Te Ulet

Sheshi wilson, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Nese femijet tuaj kane veshtiresi apo duan te shtojne njohurite ne lendet anglisht e matematike, jam e gatshme t'i ndihmoj te rrisin performancen e tyre ne shkolle. Oret mesimore i zhvilloj gjate pasditeve ose ne nje kohe te pershtatshme per te...
 • Profesioni: mesuese part time
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 31/07/2020

Perkthyese

Rruga Teodor Keko, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune,perkthyese ne gjuhen greke. Njohje shume e mire e gjuhes ne te folur dhe ne te shkruajtur....
 • Profesioni: Perkthyese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 31/07/2020

Shoqerues Menaxher Lokalesh Hotelesh Dhe Pika Karburanti,agjent Imobiliare.

Rruga Stacioni i Trenit 23, Shqipëria, Tirane Pagesa:100,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Puna e meparshme si menaxher lokalesh,hotelesh dhe pika karburantesh....

Shofer Personal Shperndars Neper Rethe

Shkolla bashkuar, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2020
Kerkoje pune shofer i peronal e per rethe shperndarje vetem shofer kam 4 vjet esperienc per me shum kont punoj e ore shtes ...

Manikyriste

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 09/09/2020
kerkojme bashkepunim me manikyriste! me eksperience mbi 2 vjet te interesuarit te kontaktojne ne nr tone...
 • Profesioni: manikyriste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/07/2020

Dado (Babysitter) Per Femije 0-2 Vjec

Rruga Riza Tafili, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Jam nje grua 50 vjecare, kerkoj pune si dado per femije te moshes 0-2 vjec,,Me nje eksperience 7 vjecare kam rritur femije te shendetshem dhe te lumtur.. Familjet ne te cilat kam punuar kane mbetur shume te kenaqur.. Ne keto momente jam e disponues...
 • Profesioni: Dado (Babysitter)
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 27/07/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim