aparat peshkimi me korent  785 njoftime

 Online 43 lexues | 0 njoftime ne pritje

9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Orë Sector Expander 90 origjinale

Orë Sector Expander 90 origjinale

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.70 Km nga qendra)

B Shitet orë sector expander 90 origjinale. ...

9,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes makineri per sorbeto,akullore,krema kafe  (per specialitete te ftohta)

Shes makineri per sorbeto,akullore,krema kafe (per specialitete te ft

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Eshte nje makineri per te kryer gjerat e ftoha kremoze,si sorbeto,akullore ,per krema kafe dhe specialitete te tjera.esht nje zgjidhje perfekte per bare,restorante ,per te bere specialitete te ftohta . kapaciteti i vaskes 5 litra dimensionet:gjeresia 262mm ,thellesia 427mm ,lartesia 612 ,pesha ...

500 Euro

Tirane
70,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Vetratë duralumini për mbyllje ballkoni

Vetratë duralumini për mbyllje ballkoni

Qendra | Berati

B shitet vetratë duralumini per mbyllje ballkoni ose fasade. përmasat: 2.25 metër e lartë, 8.8 metër e gjatë, gjithsej 20 metër katror. Çmimi i diskutueshëm...

70,000 Leke

Berati
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazio 450 pal atlete kepuc

Okazio 450 pal atlete kepuc

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Atlete kepuc te reja te perdorura ...

1,500 Euro

Tirane
90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirane
120,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Okazion shiten paisje parukerie

Okazion shiten paisje parukerie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten pajisje per sallon bukurie, lavatest,pasqyra,tavoline thonjsh,banak me sirtare,2 poltrona,1 kolltuk dhe 2 pupa te gjitha me cmim okazion. nxitoni salloni mbyllet per arsye emigrimi...

120,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Aspirim lokalesh

Shitet Aspirim lokalesh

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Shitet aspirim me gjithe motorr pothuajse i paperdorur.eshte blere 150.000 leke(te reja) dhe shitet per 60.000 leke( te reja). tel.0692055477 ...

60,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten te gjitha paisjet per Doralumin

Shiten te gjitha paisjet per Doralumin

Qender | Shkoder

B Shiten te gjitha paisjet per doralumin cmimi 10.000 euro nr tel 0692475033...

10,000 Euro

Shkoder
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Varje per dyqan veshjesh

Varje per dyqan veshjesh

Sauk | Tirane (12.76 Km nga qendra)

B Per arsye mbylle dyqani, shesim varje per dyqan veshjesh me cmim shume ekonomik. kemi varje per mure, dhe per ne mes te dyqanit. per te interesuartit ju lutem te kontaktoni: 0694003107...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makine akullore

Makine akullore

Currilat | Durres

B Makine akullore ne shitje frigomat,ne gjendje shume te mire pune.nxjerr 5 kg akullore njeheresh....

10,000 Leke

Durres
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje pune per shtrim trotuaresh

Pajisje pune per shtrim trotuaresh

Qender | Lushnje

B Gjithesej 6 pajisje. ne gjendje shume te mire pune. kontaktoni ne numrin +355693239571 per çmimin....

50,000 Leke

Lushnje
150,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Okazion atlete kepuc

Okazion atlete kepuc

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Okazion mbyllet bisnesi 100pale atlet kepuc sandalle +300 pal atlete kepuc sandale te perdorura shiten per 1500mij lek ...

150,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem DYSHEKE ITALIAN

DYSHEKE ITALIAN

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Te ne mund te gjeni dysheke, krevata, jastek, carcafe te cilesive me te mira, materiale nga me te ndryshme dhe me cmime ekonomike. gjeni cfare ju nevoitet. permasat jane te ndryshme, por bejme dhe porosi...

20,000 Leke

Tirane
1,111 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Bot Ushqimore (Uji - Qumesht)

Bot Ushqimore (Uji - Qumesht)

Qendra | Berati

B Shitet bot ushqimore per uji dhe qumesht . eshte termoizolues. kapaciteti 5500 litra. eshte i ndare ne 3 dhoma. materiali : inoks ushqimore ndodhet ne berat . kush eshte i interesuar te telefonoje ne nr 0695202943...

1,111 Euro

Berati
750 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Ekspres faema 3 grupe

Ekspres faema 3 grupe

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.18 Km nga qendra)

B Ekspres faema 3 grupe...

750 Euro

Tirane
8,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem PAISJE DYQANI

PAISJE DYQANI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B 2 frigorifera banak freskues italiane gjatesia 2.80 metra 200 mije lek te reja secila,2 tavolina inoksi gjatesia 1.60 metra 25 mije leke te reja secila,frigorifer arke ngrires me 3 kapak 60 mije lek te reja,frigoriger kollon ngrires 45 mije leke te reja,makineri per sallam dhe qofte 3 fazorshe 14 kg...

8,000 Euro

Tirane
150,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje marketi

Pajisje marketi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer banak 2.7m i gjate shum pak i perdorur i blere jashte.. cmimi pak i diskutueshem 1milion e 500mije lek. shitet rafte aluminu te reja marka italiane, 70mije lek m linear, prerese sallami , ne gjendje shum te mire 3 muaj e perdorur, 300 mije lek....

150,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Bilardo ne gjendje shume te mire

Shes Bilardo ne gjendje shume te mire

Qender | Elbasan

B Bilardoja eshte me xhetona ka 8 steka shume te mira dhe 1 supersteke. guret i ka te gjithe te dhe 2 coka. cmimi eshte i diskutushem ...

100,000 Leke

Elbasan
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Gjenerator te madh

Shes Gjenerator te madh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shes gjenerator te madh, cmimi 250.000. 200 ore pune ne total....

250,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten polteona

Shiten polteona

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Shiten 40 cope poltrona, per ambjent t brendshem, ne gjendje te mire....

3,500 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION. Pajisje per furre buke

OKAZION. Pajisje per furre buke

Ksamil | Sarande

B Furre buke me dy kate per pjekje. prerese buke. frigorifer kollon per pije. jepen dhe vec. cmimi i diskutueshem. kushdo qe eshte i interesuar mund te telefonoj te numri i meposhtem ne cdo ore te dites. ...

1,000 Euro

Sarande
7,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroce Invalidi

Karroce Invalidi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B E perdorur por ne gjendje te mire pune. per te rritur ...

7,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje per berberand

Shiten paisje per berberand

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shiten paisje per berberand banak pasqyr dhe kolltuk me dy stola cmimi 800 milek ...

80,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Sharra Alumini.

Shitet Sharra Alumini.

Qender | Elbasan

B Eshte ne gjendje shum te mire, nuk eshte perdorur shume. thuajse e re! shitet e kompletuar me disk diameter 450' dhe me 6m metersherit. ne qofte se jeni te interesuar kontaktoni +355 67 248 6939....

2,000 Euro

Elbasan
39,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN PAJISJE SUPERMARKETI

SHITEN PAJISJE SUPERMARKETI

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B shiten pajisje supermarketi ne gjendje shume te mire. pajisjet jane - rafte - 25 metra linear 70 mije leke te vjetra metri linear - retrobanko proshuterash dhe djatherash 2mx55x1m 250 mije leke te vjetra - 2 kasa fiskale te blera te reja 300euro secila - 2 skanerat e kasave me 250 f...

39,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas