betonjere te perdoruar 

 Online 8 lexues | 6 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
25,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet sobe me dru

Shitet sobe me dru

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.29 Km nga qendra)

B Shesim sobe me dru shume pak e perdorur ne gjendje shume te mire. shume e bukur nga ana estetike me xhama ngjan si oxhak. kunsum normal dhe mbulon siperface nga 30deri 60m2. komplet matrial dopio gize dhe me pllaka qeramike per mbajtje nxehtesie. shitet per arsye mos perdorimi....

25,000 Leke

Tirane
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh

Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. agro market .. miser .hime. koncetrat .miell vendi .. ushqim per qen .. grur . elb . etj..... ...

750 Leke

Fier
100,000 Leke Artikuj te ndryshem Fustane Nuserie

Fustane Nuserie

Zone Periferike | Tirane

B -okazion- shiten fustane nuserie ne total 13 gjendja 9/10 100000 lek te reja ...

100,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Artikuj te ndryshem SHES POLTRONE, LAVATESTE DHE MOBILJE PARUKERI, BERBER

SHES POLTRONE, LAVATESTE DHE MOBILJE PARUKERI, BERBER

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Shes poltorne, lavateste, mobilje per parukeri ose berber. ne gjendje shume te mire. (lavateste, poltron, raftet, kolltuku i kuq)...

60,000 Leke

Tirane
650 Euro Artikuj te ndryshem Cante Louis Vuitton

Cante Louis Vuitton

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.34 Km nga qendra)

B Shitet cante louis vuitton pothuajse e re. ...

650 Euro

Tirane
320 Euro Artikuj te ndryshem Shitet barake

Shitet barake

Zone Periferike | Elbasan

B Shitet barake e pershtatshme per shitje te produkteve te ndryshme sepse hapen dritaret ...

320 Euro

Elbasan
1,000 Euro Artikuj te ndryshem Vetrate xhami e temperuar

Vetrate xhami e temperuar

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet!! vetrate xhami e temperuar gjeresia 5.97 x 2.45 lartesi cmimi: 1000euro i padiskutueshem vendodhja: tirane per me shume informacione me kontaktoni ne nr: 0683999333 faleminderit!...

1,000 Euro

Tirane
1,500 Leke Artikuj te ndryshem Shiten Kavaleta Pikturash

Shiten Kavaleta Pikturash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shiten 15 kavaleta pikturash. jane perdorur vetem per 2 ekspozita, shiten te gjitha, cmimi 1500 leke copa...

1,500 Leke

Tirane
130,000 Leke Artikuj te ndryshem 🔈 Shitet transformator 100 Kw.

🔈 Shitet transformator 100 Kw.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Transformator 100 kw (kilovat). - ne gjendje te shkelqyer. - me te gjitha pjeset per montim. 📍adresa : laprake. đŸ“Čper me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ju mirepresim !...

130,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem SHITEN PRODUKTE PER THONJTE DHE PARUKERIE

SHITEN PRODUKTE PER THONJTE DHE PARUKERIE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shiten produkte parukerie dhe thonjsh me cmim te lire. - produkte dhe mjete per thonjte, 20000 leke. - produkte parukerie 12000 leke - valixhe me qerpik extansion 10000 leke - fustan nurserie 10000 leke 107...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet fustan nuserie. 10000 lekë

Shitet fustan nuserie. 10000 lekë

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)

B Shitet fustan nuserie, 10000 lekë. ...

10,000 Leke

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Trapan

Trapan

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Trrapan + vidator me bateri 50 euro ofert +posta falas ne tirane...

50 Euro

Tirane
300 Euro Artikuj te ndryshem OKAZION.......Shitet DEPOZITE GAZI 1000 Litra.

OKAZION.......Shitet DEPOZITE GAZI 1000 Litra.

Currilat | Durres

B Okazion.......shitet depozite gazi 1000 litra. 0672118266...

300 Euro

Durres
11,000 Euro Artikuj te ndryshem Shiten paisje per furre buke.

Shiten paisje per furre buke.

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten furre buke , brumatrice , prerse buke dhe dhoma frementimint . furra e bukes eshte ne pune. cmimi 11000€ i diskutushem. vendodhja tirane ...

11,000 Euro

Tirane
15,000 Euro Artikuj te ndryshem Shiten paisje Furre Buke

Shiten paisje Furre Buke

Vasil Shanto | Tirane

B Shiten paisjet furre buke ne gjendje shume te mire 2 vite perdorimi, te bera te gjitha te reja. cmimi i diskuteshem....

15,000 Euro

Tirane
18,000 Leke Artikuj te ndryshem Karroce per femije

Karroce per femije

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.31 Km nga qendra)

B Karroce per femije me tre pjese. karroca inglessina eshte ne gjendje shume te mire dhe dy pjeset e tjera jane pothujase te pa perdorura. ...

18,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Artikuj te ndryshem Atlete nike origjinale

Atlete nike origjinale

Lungomare | Vlore

B Atlete nike origjinale per femra shiten 45000 leke. jane veshur vetem per nje jave dhe jane ne gjendje shume te mire nuk kane asnje demtim. jane shume model i vecante dhe te rehatshme nr 39 - 25 cm te interesuarit te shkuruajne ne whatsapp...

45,000 Leke

Vlore
700 Euro Artikuj te ndryshem Loti 2 - Invertorë diellorë n. 2 njësi

Loti 2 - Invertorë diellorë n. 2 njësi

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Loti 2 - invertorë diellorë n. 2 njësi 2 invertorë diellorë për shitje në ankand online input (dc) fuqia maksimale pv. rekomandohet 6000 w be (5250 w de) fuqia nominale 5500 w be (4850 w de) diapazoni i tensionit 125 ... 540 v diapazoni mpp 150 ... 450 v diapazoni i plotë mpp me fuqi ...

700 Euro

Tirane
1,400 Euro Artikuj te ndryshem Loti 3 - Invertorët diellorë n. 4 njësi

Loti 3 - Invertorët diellorë n. 4 njësi

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Loti 3 - invertorët diellorë n. 4 njësi shiten në ankand online 4 invertorë diellorë input (dc) fuqia maksimale pv. rekomandohet 6000 w be (5250 w de) fuqia nominale 5500 w be (4850 w de) diapazoni i tensionit 125 ... 540 v diapazoni mpp 150 ... 450 v diapazoni i plotë mpp me fuqi të ...

1,400 Euro

Tirane
3,500 Euro Artikuj te ndryshem Loti 4 - Invertorët diellorë n. 10 njësi

Loti 4 - Invertorët diellorë n. 10 njësi

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Loti 4 - invertorët diellorë n. 10 njësi 10 invertorë diellorë për shitje në ankand online input (dc) fuqia maksimale pv. rekomandohet 6000 w be (5250 w de) fuqia nominale 5500 w be (4850 w de) diapazoni i tensionit 125 ... 540 v diapazoni mpp 150 ... 450 v diapazoni i plotë mpp me fu...

3,500 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim