kasetafona makina ne shitje 

 Online 37 lexues | 0 njoftime ne pritje

170,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten okazion cadra kobra per lokale

Shiten okazion cadra kobra per lokale -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten okazion cadra kobra me peofile te trasha per lokale cadrat jan me permas 4,5 me 4 metra jan 3 cop te interesuarit te kontaktojne. ...

170,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Brumatrice Italiane e perdorur

Brumatrice Italiane e perdorur

Zone Periferike | Durres

B Brumatrice italiane e perdorur ne gjendje te mire ..kapaciteti 25 kg ..cmimi i arshyeshem info tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
70,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten xhama per lokal per  verand

Shiten xhama per lokal per verand

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten xhama per lokal per verand 20 metra me gjatesi 1,6 meter. te interesuarit te kontaktojne cmimi okazion...

70,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Dyqan robash

Dyqan robash

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes mobilje per dyqan robash me logon e versaces dhe manikina te shkurta dhe te gjata , plus shes she roba firmato te ardhura nga jasht , me cmim shum te arsyshem me i vler 10 mij lek copa kush i mer te gjitha ...

2,500 Euro

Tirane
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Parukeri

Parukeri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Nje parukari me mordene duke filluar nga 0 deri cfare i duhet nje parukeri , shiten me gjysem cmimi 50% , 2 muaj te perdorur , te gjitha te veshur me logon e versaces ...

2,500 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
400,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes paisje furre

Shes paisje furre

Qender | Korce

B Shes paisje furre si: brumatrice 200 kg,brumatrice,50 kg,mikser,tellaro,furre pjekje.per detaje kontaktoni ne 0693498688 cmimi i diskutueshem....

400,000 Leke

Korce
390 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Rroba te perdorura me 390 leke/kg

Rroba te perdorura me 390 leke/kg

Vore | Tirane

B Rroba te perdorura, bluza, fustane, kemisha, pantallona, xhaketa, firmato europiane, me mundesi zgjedhje. cmimi oferte eshte 390 leke/kg. ju mirepresim! 0672055070...

390 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Modem wireles router te ndryshme

Modem wireles router te ndryshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kemi disa wireless modem router tte ndryshem d link ne gjendje pune . shiten per mbyllje te zyrave. whatsup 0692269564...

1,000 Leke

Tirane
120 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Furca Dhembesh Elektrike ORAL-B Shih Detajet

Furca Dhembesh Elektrike ORAL-B Shih Detajet

Fresku/Linze | Tirane

B * okazion * shiten : furca dhembesh oral-b shih detajet oral-b genius 9000 crossaction electric toothbrush, 1 midnight black app connected handle, 6 modes with sensitive and gum care, pressure sensor, 4 toothbrush heads, usb travel case, with gum guard assistant: shows you the areas where y...

120 Euro

Tirane
39,900 Leke Tregu Artikuj te ndryshem    ❗OKAZION S9 PLUS -39.900 LEKE , PAGUAJ ME KESTE

❗OKAZION S9 PLUS -39.900 LEKE , PAGUAJ ME KESTE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳samsung s9 plus 64gb 🤳 ➖ 39.900 leke (4.660 leke / 12 muaj ) ✔garancia 6 muaj 🎁 cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj ...

39,900 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Panel per reklame aksesoresh per dyqane

Panel per reklame aksesoresh per dyqane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Panel per reklamim aksesoresh produktesh te ndryshme celularesh etj. kemi 3 cope pothuajse te reja 220x60cm whatsup 0692269564...

1,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shesim komplet kolltuqesh

Shesim komplet kolltuqesh

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Komplet kolltuqesh, 2 divane + 2 kolltuqesh teke + 2 pupa, jane ne gjendje shume te mire dhe shume te pastra. ...

30,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ndriçim per lokale ose dyqane

Ndriçim per lokale ose dyqane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Llampa cdm-r 111 bashke me skatulat dhe transformator. ndricimi me i mire ne treg per kafe dhe dyqane. whatsup 0692269564...

10,000 Leke

Tirane
180 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Pompe Lavazhi

Pompe Lavazhi

Qender | Shkoder

B Shitet pompe lavazhi 130 bar, ne gjendje te re. cmimi 180 euro...

180 Euro

Shkoder
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Bord me bateri per mosha nga 6 e siper

Bord me bateri per mosha nga 6 e siper

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Bord me bateri hover board bluetooth whatsup 0692269564 ...

10,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion Bilardo Italiane

Okazion Bilardo Italiane

Qender | Elbasan

B Shite bilardo ne foto gjendje perfekte e kompletuar gusr steka cmimi:600euro nr tlf 0693365812...

600 Euro

Elbasan
900 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dekorata.

Shiten dekorata.

Laprake | Tirane

B Dekorata te luftes se 2 botrore shqiptare i shese...

900 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Dhoma Frigoriferike me Porosi

Dhoma Frigoriferike me Porosi

Zone Periferike | Durres

B Prodhojm dhoma frigoriferike me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja ..cmime nga me te lirat ne treg ..tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Gjenerator te madh

Shes Gjenerator te madh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shes gjenerator te madh, cmimi 250.000. tel: 0672018850...

250,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten artikuj te ndryshem kopshti dhe cerdheje te tilla si krevate, rafte karrike etj. na kontaktoni per me shume informacion mbi gjendjen dhe cmimin....

10,000 Leke

Tirane
500,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Fabrike qumeshti

Fabrike qumeshti

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shiten paisje fabrike qumeshti ne gjendje pune .. fabrike mozzarella kaldaje druri dhoma frigoferike etj cmimi me marreveshje ...

500,000 Leke

Tirane
19,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Motosharra

Shitet Motosharra

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten motosharra husqvana mark 120 cmimi 19.500 leke te reja motosharra cs 35 cmimi 17.000 leke te reja motosharra cs 340 cmimi 16.000 leke te reja ...

19,500 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Aparat Saldimi

Aparat Saldimi

Qender | Shkoder

B Shitet aparat saldimi monofaze cmimi 200 euro...

200 Euro

Shkoder
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Gjenerator benzine shume i mir per lokale dhe shtepi ne gjendjee pshum te mir pune ... motorr honda...

20,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitje produkte profesionale Per thonj me xhel

Shitje produkte profesionale Per thonj me xhel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Per arsye familiare nuk mundem te ndjek me profesionin per thonj me xhel dhe i shes te gjitha pajisjet. produktet dhe pajisjet jane blere vetem para 1 muaji dhe eshte punuar vetem me 5 klient. pajisjet dhe produktet perfshijne: freze profesionale furre me llapma led e 2018-tes aspirator steri...

250 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim