kende lojrash te perdorur per femije 

 Online 43 lexues | 2 njoftime ne pritje

33,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Krevate druri

Krevate druri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten 2 krevate druri tek. jane ne gjendje shume re mire....

33,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Furre per pica - furra pizza Piceri

Furre per pica - furra pizza Piceri

Zone Periferike | Durres

B Furra pizza te perdorura furre per piceri te ndryshem me gaz e me korent..cmime te arshyeshme tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Liber Per te apasionuarit e Bodybuilding

Shitet Liber Per te apasionuarit e Bodybuilding

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.66 Km nga qendra)

B ‘the new enclyclopedia of modern bodybuilding’ nga arnold schwarzenegger me version anglisht. libri ka informacion rreth gjithckaje per cfar i perket botes se bodybuilding....

4,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem 3 piktura stil abstrakt

3 piktura stil abstrakt

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.77 Km nga qendra)

B 3 piktura stil abstrak dhe naiv, permasat e seciles 60x120 cm, piktori italian, pikturat ndodhen ne itali ne galeri ne verona. mund te sillen ne shqiperi ose dergohen ne vende te tjera. cmimi 3 mij euro secila. i panegociushem. faleminderit...

3,000 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten fustane nuserie

Shiten fustane nuserie

Golem/Shkembi Kavajes | Durres

B Shiten fustane nuserie shum pak te perdorur pothuajse te rinj super material fantastik mund te na gjeni dhe ne tirane 200-250...

250 Euro

Durres
150 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Numra italian per call center

Numra italian per call center

Don Bosko | Tirane

B Kam per te shitur numra per call center italian per forex dhe telefoni cel 0694596916 kontakto ne wp...

150 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Labrador 100%

Shitet Labrador 100%

Sauk | Tirane (4.61 Km nga qendra)

B Shitet labrador. sapo e kemi marr por nuk e mbajm dot sepse kemi dhe nje bebe 3 muajsh. labradori esht 2 muajsh. emri oscar. i kontrolluar. sapo i kemi blere dhe kreva, kafaz te gjitha. mashkull. ...

250 Euro

Tirane
330 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Disqe alumini

Disqe alumini

Zone Periferike | Tirane

B Shiten disqe alumini nr 16 bashke me gomat. mundesi nderrimi. cmimi 330 euro ...

330 Euro

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten pajisje per piceri-fastfood komplet (okazion) 1.furre pice me korrent 2.brumatrice 3.frigorifer banak 4.frigorifer kollon 5.kok frigoriferi per fastfood 6.banak per fastfood 7.banak me lavaman 8.aspirator,motor 9.tostier 10.zgare 11.gjiro mishi 12.friteze 13.komple...

250,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra

Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra

Zone Periferike | Durres

B Soba industriale per guzhine profesionale te perdorura italiane me 4 ose 6 vatra dhe furre...cmime te arshyeshme me marreveshje tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem manikina, rrafte, aksesore, etj paisjet e nje butiku.

manikina, rrafte, aksesore, etj paisjet e nje butiku.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.35 Km nga qendra)

B Shiten paisjet e nje butiku rrafte manikina aksesore etj....

5,000 Leke

Tirane
750 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Bilardo Italiane

Bilardo Italiane

Tjeter zone | Tirane

B Bilardo italiane 3 cop super bilardo me super pllake origjinale sponda te rrinj cope te ree...

750 Euro

Tirane
550 Euro Tregu Artikuj te ndryshem bilardo

bilardo

Tjeter zone | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Okazion ! shiten 2 bilardo per arsye mosperdorimi ! cmimi 550 euro per te dyja pak i diskutushem...

550 Euro

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Bilardo

Bilardo

Zone Periferike | Shkoder

B Shitet per arsye emigrimi...

250,000 Leke

Shkoder
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manikina + dhurat !?

Manikina + dhurat !?

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Je duke hapur nje butik , dhe nuk do te shpenzosh shume ?! une kam manikinat e duhura .me kontakto ne kete nuner telefoni >0695664471...

10,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes piktura

Shes piktura

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shes piktura me cmime shume te lira .cmimi pershtatet me llojin e punimit dhe sipas permasave te piktures .punimet jan te bera kryesisht me bojra acrylic .jan piktura origjinale ku ilustrohen me shume pejsazhe kryesisht natyra por mundemi te bejm dhe piktura me porosi qe ti pershtasim me ambientin q...

2,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet super oferte  Solar per nxirje trupi

Shitet super oferte Solar per nxirje trupi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet solar ne gjedje shum te mire pune , modeli ne kembe si gabin dushi shum praktike dhe nuk zen vend shum e pershtatshme per ambiente te vogla ...

2,000 Euro

Tirane
35 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Super priza dhe celsa me touch

Super priza dhe celsa me touch

Kodra e Diellit | Tirane

B Prej vitesh ofrojme shitje dhe sherbime sipas projekteve ne treg me modelet me te reja te prizave tashme mos kerkoni tjeter per cilesi , model , garanci i ka te gjitha kompania a.s.a ka filluar shitjet per te gjithe shqiperine 0682020371 livolo.al@gmail.com...

35 Euro

Tirane
700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet gjenerator 8 kva, 220volt, 50 hz ndezje me motorrino dhe litare. ne gjendje shume te mire garanci 1 vit cmimi 700 euro...

700 Euro

Tirane
130 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Orbittrac Elite

Orbittrac Elite

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet orbittrac elite cmimi 130 euro...

130 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten artikuj te ndryshem kopshti dhe cerdheje te tilla si krevate, rafte karrike etj. na kontaktoni per me shume informacion mbi gjendjen dhe cmimin....

10,000 Leke

Tirane
75,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN ORENDITE E SHTEPISE,PER ME SHUME FOTO MOS NGURONI TE ME SHKRUANI

SHITEN ORENDITE E SHTEPISE,PER ME SHUME FOTO MOS NGURONI TE ME SHKRUAN

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B -portomonto kafe -8000 lek -dhome gjumi teke + dyshekun- 12000 lek -dollap 3 kanatesh kafe-8000 lek -tavoline ngrenie+6 karrige -15000 lek - kend kolltuqesh - 10000 lek  -komo+ pasqyre -5000 lek  -komodine e vogel -2000 lek  -ambazhur xhami+llamben led -700 lek -frutiere qelqi -300 lek -...

75,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Antike për Shitje

Antike për Shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shiten libër,foto,dokumenta,materiale kohës së zogut,wilhem vidit. vendndodhja:në myslym shyr. Çmimi:250 €. për më tepër informacion më kontaktoni në cel&whats app 0696727126. ...

250 Euro

Tirane
200,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak Frigoriferik akulloreje

Banak Frigoriferik akulloreje

Vore | Tirane (16.01 Km nga qendra)

B Shitet banak akulloreje me ftohje me ajer me kapacitet 12 tasa . banaku eshte i markes orion prodhuar ne itali dhe eshte ne gjendje te perkryer. ...

200,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim