kondicioner te perdorura ne shitje 

 Online 5 lexues | 1 njoftime ne pritje

500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Inkubator automatik dhe vegla pune

Inkubator automatik dhe vegla pune

Zone Periferike | Fier

B Shes inkubator full automatik me permasa te ndryshme me super ofert per me teper inf 0699464198 ose wacap 0030685846480 flm dergojm ne te gjith shqiprin dhe jasht shtetit...

100 Euro

Fier
49,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Biçikletë për palestër

Biçikletë për palestër

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shes pajisje step/biciklete sportive. ne gjendje shum te mire, eshte perdorur vetem 1 muaj. detajet: brandi: life gear model number: 93800 tipi: biciklete ushtrimesh fitness ngjyra: gri + kafe pesha: 45.5 kg -disponon sensor per matjen e pulsit. -display i cili mat dhe shfaq sasine e dhjam...

49,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Aparate Oksigjeni

Aparate Oksigjeni

Tjeter zone | Tirane

B Aparate per prodhim oksigjeni marka devilbiss. mund te perdoret ne kushte shtepie. sasia e oksigjenit 1- 5 litra / minute. pastertia e oksigjenit 93%. konsumi me i ulet i energjise ne treg. perafersisht rreth 7 here me pak se cdo marke tjeter ne qarkullim. pesha e aparatit 14 kg qe e ben lehte...

10,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem fikese zjarri 50kg

fikese zjarri 50kg

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Fikese zjarri e pa perdorur 50kg me karroce...

15,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem fikese zjarri 9kg

fikese zjarri 9kg

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Fikse zjarri 9kg...

2,000 Leke

Tirane
1,600 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet shafran

Shitet shafran

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet shafran cilesia e pare.dobite shendetesore te shafranit... luan rol te rendesishem per forcimin e kujteses dhe kurimin e semundjeve autoimune. perdoret per kurimin e disa gjendjeve te epilepsise, konsiderohet si qetesues dhe aktivizues i sistemit nervor qendror. forcon zemren, luft...

1,600 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes karrocen per femije 0-5 vjec

Shes karrocen per femije 0-5 vjec

Qender | Shkoder

B Ne gjendje teper te mire vetem 2 her e perdorur blere 240 mij leke , shitet per vetem 80 mij leke per vere dhe per dimer ...

8,000 Leke

Shkoder
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten gira

Shiten gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten girat te reja fare. mundesi shtese peshash....

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet bosht shtange

Shitet bosht shtange

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet bosht shtange profesional....

5,000 Leke

Tirane
9,900 Leke Tregu Artikuj te ndryshem KITARE në shitje, suuppeerrr e Re 🎸 🔥🔥🔥

KITARE në shitje, suuppeerrr e Re 🎸 🔥🔥🔥

Vasil Shanto | Tirane (2.37 Km nga qendra)

B Shes kitare akustike ne gjendje perfekte, pa asnje gervishtje dhe me tela te rinj. kjo kitare shitet per arsye ekonomike....

9,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim