makin qepse syzator 

 Online 44 lexues | 8 njoftime ne pritje

500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Paisje berberi te perdorura 7 muaj ne  gjendje pune

Paisje berberi te perdorura 7 muaj ne gjendje pune

Zone Periferike | Elbasan

B Kolltuk + banak me lavaman + rrafte + pasjyre + makin rroje ...

500 Euro

Elbasan
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplete tavoline per lokale

Komplete tavoline per lokale

Zone Periferike | Fier

B Shesim disa komplete tavolinash per lokale ne gjendje shume te mire dhe cmim te arsyeshem ne varsesi te llojit te kompletit.kompletet e tavolinave jane per ambijente te brendeshme dhe per ambijenete te jashtme....

1,500 Leke

Fier
550 Euro Tregu Artikuj te ndryshem bilardo

bilardo

Tjeter zone | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Okazion ! shiten 2 bilardo per arsye mosperdorimi ! cmimi 550 euro per te dyja pak i diskutushem...

550 Euro

Tirane
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
3,700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer

Frigorifer

Qender | Sarande

B Set frigoriferash .. frigorifer dhom frigorifer expozitor per peshkun dhe frigorifer banak te 3 jan ne gjendje shum te shkelqyer dhe kan vetem 3 muaj pun ... arsya e shitjes mbyllja e biznesit transporti falas ne gjith shqiperin ...

3,700 Euro

Sarande
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Veshje Italiane me Shumice

Veshje Italiane me Shumice

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Veshje italiane te reja me etikete te markave te ndryshme italiane! veshje, kepuc dhe aksesore per femra, meshkuj dhe femije. cmime te favorshme dhe produkte qe nuk i ka as nje tjeter ne treg! nxitoni të perfitoni. produkte me super kualitet dhe super cmime! cmimi duke filluar nga 3 euro cop...

300 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitje produkte profesionale Per thonj me xhel

Shitje produkte profesionale Per thonj me xhel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Per arsye familiare nuk mundem te ndjek me profesionin per thonj me xhel dhe i shes te gjitha pajisjet. produktet dhe pajisjet jane blere vetem para 1 muaji dhe eshte punuar vetem me 5 klient. pajisjet dhe produktet perfshijne: freze profesionale furre me llapma led e 2018-tes aspirator steri...

250 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sedilje makine per femije

Sedilje makine per femije

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Sedilje makine fisher price gjendje shume e mire per femije 1-8 vjec...

5,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Peshore Te Perdorura dhe Te Reja

Peshore Te Perdorura dhe Te Reja

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)

B Shesim peshore te perdorura dhe te reja te markes se njohur bizerba. peshoret me garanci nga 6 muaj (te perdorura) deri ne 1 vit (te rejat). servis dhe pjese kembimi per peshoret. cmime te arsyeshme per cilesi maksimale....

600 Euro

Tirane
43,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifera per bare restorante

Frigorifera per bare restorante

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Frigorifera per bar restorante te reja te pa perdorur duke filluar nga 280 litra ...

43,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tenda dhe Cadra per Lokale Bar Ne shitje, ne gjendje shum te mir

Tenda dhe Cadra per Lokale Bar Ne shitje, ne gjendje shum te mir

Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Tenda dhe cadra dhe xhelatina ne gjendje shum te mir shiten cmimi i arsyeshem, ...

2,000 Euro

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Vegla pune per shtrim trotuaresh

Vegla pune per shtrim trotuaresh

Qender | Lushnje

B Në gjendje shumë të mirë pune. për çmimin kontaktoni në numrin e telefonit 069 323 9571...

500 Leke

Lushnje
60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ekspres faema 3 grupe

Ekspres faema 3 grupe

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.18 Km nga qendra)

B Ekspres faema 3 grupe...

60,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitje

Shitje

Laprake | Tirane

B Atlete origjinale per meshkuj valentino ...

250 Euro

Tirane
600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes vegel muzikore Organo Korg Trinity +, me cmim te arsyeshem

Shes vegel muzikore Organo Korg Trinity +, me cmim te arsyeshem

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes vegel muzikore ne gjendje shume te mire, organo korg trinity +, cmimi 600 euro i diskutueshem...

600 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem DHOME FRIGORIFERIKE

DHOME FRIGORIFERIKE

Zone Periferike | Durres

B Shitet dhome frigoriferike -30 grade per produkte te ngrira sherben dhe per produkte te fresketa 0 grade ku mund te rregjistrohet sipas produkteve paneli eshte 15cm trashesia lartesia eshte 3.30m gjeresia 6 meter gjatesia 10 meter eshte funksionale dhe ka dy kompresora te ndare nga njeri t...

100 Euro

Durres
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITET NJE GJENERATOR POTHUAJ I PAPERDORUR

SHITET NJE GJENERATOR POTHUAJ I PAPERDORUR

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet nje gjenerator pothuaj i paperdorur ,monofaze i markes "bruno"....

30,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Peshore Te Perdorura dhe Te Reja Bizerba

Peshore Te Perdorura dhe Te Reja Bizerba

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)

B Peshore te reja dhe te perdorura te markes bizerba. servisim profesional, pjese kembimi, kalibrim, programe per komunikim me kompjuter, instalim ne biznes, pershtatje per komunikim me programe te shitjes. gjenerim te raporteve ditore ose periodike per te gjithe artikujt e peshuar, kontroll auto...

500 Euro

Tirane
600 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Vaj Ulliri

Shes Vaj Ulliri

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shes vaj ulliri,cilesi e garantuar.vaj ulliri nga konispoli.cmimi 600 leke litri....

600 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Llamarina te zeza

Shes Llamarina te zeza

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina te zeza, nga elastron, kompania me e madhe e produkteve te celikut dhe llamarinave ne greqi.produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne...

10,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Dhurata e duhur per personin e zemres.

Dhurata e duhur per personin e zemres.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B ❤dhurata e duhur per personin e zemres. transporti falas ne te gjith shqiperine cmimi 1500 leke kontaktoni 0695667888...

1,500 Leke

Tirane
95,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Frigorifer Fast Foodi

Shitet Frigorifer Fast Foodi

Qender | Elbasan

B Eshte ne gjendje te mire pune, frigorifer me 10 tepsia, dyer me magnet,permasat jane: 1.50 m gjatesi ballore, me kembe te rregjistrueshme per lartesine dhe teresisht me i ndertuar prej inoksi....

95,000 Leke

Elbasan
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Drita te ndryshme per dyqane dhe magazina si dhe per shtepi

Drita te ndryshme per dyqane dhe magazina si dhe per shtepi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Drita te ndryshme per dyqan magazine ose shtepi. mundet kollaj ti vihen llampa led, cmimi i diskutushem shume i ulet per arsy te mbylljes se magazines dhe dyqaneve....

1,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITET 1 FRIGORIFER FTOHES, DHE NJE FRIGORIFER NGIRES PER PASTICERI,FURRE BUKE,RESTORANTE....

SHITET 1 FRIGORIFER FTOHES, DHE NJE FRIGORIFER NGIRES PER PASTICERI,FU

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Shiten 2 frigorifere profesional per pasticeri,furre buke,restorante.... nje ftohes shume pak i perdorur.dhe nje ngrires.cmimi 100 000 leke te dy. shiten per asrsye emigrimi, ...

100,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim