makine akullore 

 Online 15 lexues | 10 njoftime ne pritje

5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Furre buke

Furre buke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet furre buke mark suedeze shum e mir deri ne 200buke per me shum na kontaktoni ne tel viber +38349868473...

5,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak Frigoriferik

Banak Frigoriferik

Zone Periferike | Durres

B Banak frigoriferik freskues ose ngrires.. te ri. ne gjendje te gatcme dhe me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja..cmime nga me te lirat ne treg..tel 0685767133 ose 0692132528...

10,000 Leke

Durres
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak per piceri ose fast food

Banak per piceri ose fast food

Zone Periferike | Durres

B Banko pizza banak frigoriferik me suprine me tasa dhe mermer..2 metra i gjate..cmimi i arsyeshem..gjithashtu prodhojm dhe banak sipas permasave dhe kerkesave tuaja.....

15,000 Leke

Durres
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
16,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Lavatest & karrige berberi

Lavatest & karrige berberi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shiten bashke 16,000 leke ose dhe vec . kam dhe pasqyren 3,000 leke....

16,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Portmonto

Portmonto

Currilat | Durres

B Ne gjendje shume te mire ...

150 Euro

Durres
0 Tregu Artikuj te ndryshem Shesim Tend te madhe per lokale, Shkalle material hekuri etj.

Shesim Tend te madhe per lokale, Shkalle material hekuri etj.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shesim tend te madhe per lokale, shkalle material hekuri, ambazhur, banak frigoriferik dhe karrige tavolina. lokali mbyllet dhe te gjitha objektet jane nen kosto. te gjitha objektet jane te reja....

0

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Cadra per lokal

Cadra per lokal

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)

B Shiten 2 cadra per lokale ose veranda shtepie ne kushte shum te mira me dimension 5x5,te interesuarit te kontaktojne ne cel...

1,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje per bar restorante guzhina banak.frigorifer etj

Paisje per bar restorante guzhina banak.frigorifer etj

Zone Periferike | Durres

B Shiten paisje punime inoksi per bare restorante si: banaqe, soba, guzhina, zgara, friteza, furra pizza, gjiro pule, pajsje per fastfood, dhoma frigoriferike, frigorifera te dryshem, tavolina inoksi, lavamane, expositor peshku etj. artikuj te gatcem ne gjendje pune gjithashtu edhe punime me porosi si...

10,000 Leke

Durres
700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet gjenerator 8 kva, 220volt, 50 hz ndezje me motorrino dhe litare. ne gjendje shume te mire garanci 1 vit cmimi 700 euro...

700 Euro

Tirane
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Zone Periferike | Durres

B Depozita kontenitor serbator te reja prodhim fabrike italiane..100% inox ushqimore me kapacitete te dryshem si 50 litra 100 litra 200 litra 400 litra 500 litra 750 litra 1000 litra ..cmime okazion ...

10,000 Leke

Durres
11,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten rrenje ulliri

Shiten rrenje ulliri

Zone Periferike | Fier

B Shiten per arsye emogrimi 550 rrenje ulliri 5 vjecare. cmimi 20 euro/ rrenje...

11,000 Euro

Fier
55 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Molle Korce me shumice dhe pakice

Molle Korce me shumice dhe pakice

Qender | Durres

B Pershendetje, une jam artur zera dhe ofroj molle korce me shumice dhe pakice te te gjitha cilesive,me cmime te arsyeshme dhe te negociueshme. frigoriferi im ndodhet ne durres. per me shume informacione ju lutem me kontaktoni. faleminderit. ...

55 Leke

Durres
32,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Viole

Viole

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Viole...

32,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Antique iron hochet/Hekur antik hochet

Antique iron hochet/Hekur antik hochet

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Hochet pervec vleres historike qe ka , duke qene se daton kohe me pare,ka vlere kulturore. per ju qe jeni te interesuar, na kontaktoni. historical value since it dates way back and cultural value. if you are interested in this contact us....

15,000 Leke

Tirane
4,900 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pompe uji

Pompe uji

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Ne besojme te sjellim produkte qe plotesojne nevojat tuaja dhe jane ekonomike. pompa ka nje fuqi 0.37kw dhe hedhje maksimale 36m.pompa siperfaqesore e ujit eshte zgjedhja juaj inteligjente....

4,900 Leke

Tirane
4,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes zetor Carraro 70 caval dopio diferencial zetori shitet vetem si zetor pa' agargate zetori esht

Shes zetor Carraro 70 caval dopio diferencial zetori shitet vetem si z

Qender | Kavaje

B Ne gjendje shum te mir e shes per arsye se kam dy dhe nuk i perdor dot te dy zetori gati per cdo lloi prove ...

4,500 Euro

Kavaje
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Vetrate inoksi 4me 280 super cilesore

Vetrate inoksi 4me 280 super cilesore

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Vetrate super cilesore. gjatesi 4 me lartesi 280 e shes per rinovim ambienti....

20,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator i madh dhe i vogel

Gjenerator i madh dhe i vogel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Shitje me cmim shume te arsyeshem.!...

50,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Artikuj te ndryshem 16 Karrige  Lokali , 30€/copa

16 Karrige Lokali , 30€/copa

Qender | Durres

B Jane ne gjendje pothuaj te re ,shiten per 30€ secila, total 480€....

30 Euro

Durres
25,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ekspres Kafeje .

Ekspres Kafeje .

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Ekspres kafeje wega...

25,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Banak ekspozitor frigoriferik

Banak ekspozitor frigoriferik

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shitet banak ekspozitor frigoriferik, per bar-lokale. ...

50 Euro

Tirane
90 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes manekine

Shes manekine

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.13 Km nga qendra)

B Shes manekine me dopio veshje te stiluar per fustane nuserie. kam ne gjendje 6 cope, i shes 90€ copen. ...

90 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim