makine akullore 

 Online 6 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
0 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten gira per femra dhe femije

Shiten gira per femra dhe femije

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten sete girash (dy gira).per femra dhe femije : 2x1kg - 1000 leke /. 2x2kg - 2000 leke /. 2x3kg - 3000 leke /. 2x4kg - 4000 leke /. 2x 5kg-5000 leke /. 2x6kg - 6000 leke. ...

0 Leke

Tirane
1,600 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet shafran

Shitet shafran

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet shafran cilesi e pare.ndodhemi ne tirane. ...

1,600 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet llastik per ushtrime gjimnastikore, squats

Shitet llastik per ushtrime gjimnastikore, squats

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten llastiqe per stervitje. vijne ne paketime te ndryshme. 1 cope = 1000 leke. 4 cope nje pako 2500 leke....

1,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem BLUZA TE PERSONALIZUARA

BLUZA TE PERSONALIZUARA

Qender | Korce

B Ketu mund te gjeni bluza me cilesi te larte dhe te personalizuara sipas deshires. per me shume info na ndiqni ne faqen tone te instagramit @art_to_clothing mos hezitoni te na shkruani per cdo gje qe keni ne mendje....

1,500 Leke

Korce
459 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Raki rrushi

Raki rrushi

Qender | Gjirokaster

B Shes raki rrushi...

459 Leke

Gjirokaster
300 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shiten pesha te ndryshme per shtange dhe gira

shiten pesha te ndryshme per shtange dhe gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten pesha te ndryshme per shtange dhe gira. 300 leke kg....

300 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet bosht shtange

Shitet bosht shtange

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet bosht shtange i ri me vidosje....

5,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet shtange

Shitet shtange

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet shtange me pesha 2x10 kg ,plus 6x2.5 kg.se bashku me boshtin 45kg....

16,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten girat

Shiten girat

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten girat jane te paperdorura....

8,000 Leke

Tirane
15 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Boks majtofoni Gold Star

Boks majtofoni Gold Star

Brryli | Tirane

B Ky boks gold star ka mje ze shume te larte ka nje cilesi zeri super...

15 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim