pajisje restoranti te perdorura 

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shitet sobe profesionale

shitet sobe profesionale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet sobe profesionale ne gjendje shume te mire pune. cmimi i diskutueshem. kontaktoni 0696896216...

40,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Veshje Italiane me Shumice

Veshje Italiane me Shumice

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Marka prestigjoze italiane me shumice! Çmime te ndryshme nga me ekonomiket me 3 euro copa deri te markat e lluksit. produkte qe nuk i ka as nje tjeter ne treg! veshje, kepuce dhe aksesore per femra, meshkuj dhe femije. produkte me super kualitet, çmime shume te mira dhe shumlloshmeri zgjedhj...

300 Euro

Tirane
80,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet vibrator per ngjeshje betoni

Shitet vibrator per ngjeshje betoni

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Është në gjendje shumë të mirë teknike pak i përdorur ...

80,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten betaforma betoni 25 m2+kapse metalike për kolona 40x60

Shiten betaforma betoni 25 m2+kapse metalike për kolona 40x60

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Betaformat janë përdorur vetëm një herë kane gjatësi 3 ml kane kapet metalike për 4 kollona ...

50,000 Leke

Tirane
500,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Kend Lojrash

Shitet Kend Lojrash

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet kendi i lojrave .. labirinth i kompletuar ne gjendje shume te mire .. siperfaqja e kendit eshte e konsiderueshme dhe e pershtatshme per cdo lloj bari dhe lokali .. kendi ka vetem 6 muaj perdorim .. adresa qyteti i nxenseve afer spitalit amerikan .. perball me cinco cavalli .. per me shume ...

500,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pllaka.

Pllaka.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten tre pllaka graniti 170 cm te gjata sejcila.17 cm gjersi the 2 cm trashesi. te pa persorura.sic jane prodhuar....

3,000 Leke

Tirane
350 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Jonxhe

Jonxhe

Zone Periferike | Lushnje

B Shes jonxhe te thate me dengje. 25/27 kg dengu. per info me kontaktoni ne 0684800465...

350 Leke

Lushnje
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sedilje makine per femije

Sedilje makine per femije

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Sedilje makine fisher price gjendje shume e mire per femije 1-8 vjec...

5,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Dyer te brendshme druri

Dyer te brendshme druri

Currilat | Durres

B Shes dyer te brendshme druri te lyera me ngyre te bardhe , cmimi 20000 mije leke te reja per dere....

20,000 Leke

Durres
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet manekina dhe rafte butiku

Shitet manekina dhe rafte butiku

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shiten 5 manekkna gjithsej te plote rafte butiku te reja , te perdorura vetem 2 muaj . cmimi i arsyeshem ...

2,000 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes fare jonxhe + dengje jonxhe

Shes fare jonxhe + dengje jonxhe

Zone Periferike | Fier

B Shes 170 kg fare jonxhe me 5 mije lek kilen ... shes edhe 250 dengje jonxhe me 5 mije lek dengu. cimi eshte i diskutueshem...

500 Leke

Fier
100 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Rrush tavoline

Rrush tavoline

Zone Periferike | Lushnje

B Shes rrush tavoline. per info me kontaktoni ne 0684800465...

100 Leke

Lushnje
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kend lojrash per femije me shitje.

Kend lojrash per femije me shitje.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten pajisjet e nje kendi lojrash ne tirane.te gjitha lodrat jane ne foto.labirinti i kompletuar dhe ne gjendje shume te mire. .kendi ka vetem 6 muaj me perdorim.na kontaktoni ne nr.e telefonit 0695347371.cmimi i arsyeshem. adresa:qytet nxenesve,spitali amerikan 3....

5,000 Leke

Tirane
5,000,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Kendi i lodrave

Shitet Kendi i lodrave

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet kendi i lodrave.labirinthi i kompletuar dhe ne gjendje shume te mire.cmimi i arsyeshem.adresa:spitali amerikan 3.kontaktoni ne nr e cel:0695347371....

5,000,000 Leke

Tirane
5,000,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet kendi i lodrave.

Shitet kendi i lodrave.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet kendi i lodrave.lodrat jan ne gjendje shume te mire dhe vetem prej 6 muajsh ne perdorim.labirinthi i kompletuar,siperfaqe e konsiderueshme dhe ne gjendje shume te mire....

5,000,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion! Shitet sharrë karrel

Okazion! Shitet sharrë karrel

Don Bosko | Tirane

B Okazion! shitet sharrë karrel, shume pak e përdorur. gjendja: shume e mirë Çmimi: 1000 euro adresa: tiranë, lagjja don bosko tel: 068 3076863...

1,000 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem karroce 3-she

karroce 3-she

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet karroce treshe prot bebe, sexholino deri ne peshen 15 kg dhe karroce e trete derine peshen 35 kg. karroc ka ne perberje dhe canten e saj. karroca lejla e erret ( e pershtatshme si per djem dhe per vajza)eshte marke hollandeze 4×4 me rrota te madha dhe e pershtatshpe per cdo lloj rruge. ...

40,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Pompe Lavazhi

Pompe Lavazhi

Qender | Shkoder

B Shitet pompe lavazhi cmimi 200 euro...

200 Euro

Shkoder
70,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Pompe Vaditese

Shitet Pompe Vaditese

Don Bosko | Tirane

B Kubota...

70,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Paisje berberi te perdorura 7 muaj ne  gjendje pune

Paisje berberi te perdorura 7 muaj ne gjendje pune

Zone Periferike | Elbasan

B Kolltuk + banak me lavaman + rrafte + pasjyre + makin rroje ...

500 Euro

Elbasan
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
8,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Linje per prodhim dorezash teli

Linje per prodhim dorezash teli

Zone Periferike | Korce

B Linje per prodhimin e dorezave prej teli per kova plastike dhe metalike. linja perbehet nga tre makineri baze: 1-makineri stampimi 2-makineri per berjen e koke-percines 3-makineri me dy lloj stampa per kthimin grep dhe percine. kapaciteti baze eshte 3000 cope ne 6 ore. per informacion te metej...

8,000 Euro

Korce
450,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Depozita (bote)

Depozita (bote)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Korce

B 3 cope depozita celiku me kapacitet 40000 litra.jane te pastra ,ne gjendje shume te mire dhe jane perdorur per vaj ushqimor.cmimi i diskutueshem ne baze te sasise, okazion: cmimi i nje depozite eshte 150000 leke te reja....

450,000 Leke

Korce
240,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Bidona plastik - Stampe per formim ambalazh plastik

Bidona plastik - Stampe per formim ambalazh plastik

Zone Periferike | Korce

B Jane 2 stampa per formim te ambalazheve plastike,si per shembull shishe plastike pet me kapacitet 0,75 litra. stampat jane te reja. cmimi per nje stampe eshte 120000 leke te reja. cmimi eshte i diskutueshem nese blihen te dyja stampat. ...

240,000 Leke

Korce
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplete tavoline per lokale

Komplete tavoline per lokale

Zone Periferike | Fier

B Shesim disa komplete tavolinash per lokale ne gjendje shume te mire dhe cmim te arsyeshem ne varsesi te llojit te kompletit.kompletet e tavolinave jane per ambijente te brendeshme dhe per ambijenete te jashtme....

1,500 Leke

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim