pjekse mishi 

 Online 26 lexues | 1 njoftime ne pritje

170,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisjet e lokalit

Shiten paisjet e lokalit -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten okazion cadra kobra me profile te trasha per lokale cadrat jan me permas 4,5 me 4 metra jan 3 cop, shiten xhama per verand 20 metra me 1,6 metra te interesuarit te kontaktojne. ...

170,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten xhama per lokal per  verand

Shiten xhama per lokal per verand

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten xhama per lokal per verand 20 metra me gjatesi 1,6 meter. te interesuarit te kontaktojne cmimi okazion...

70,000 Leke

Tirane
90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitje produkte profesionale Per thonj me xhel

Shitje produkte profesionale Per thonj me xhel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Per arsye familiare nuk mundem te ndjek me profesionin per thonj me xhel dhe i shes te gjitha pajisjet. produktet dhe pajisjet jane blere vetem para 1 muaji dhe eshte punuar vetem me 5 klient. pajisjet dhe produktet perfshijne: freze profesionale furre me llapma led e 2018-tes aspirator steri...

250 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makineri per makarona

Makineri per makarona

Zone Periferike | Durres

B Makineri per makarona ..italiane e perdorur..prodhon prerse pasta makarona ne disa forma si tortellini tagliatelle dhe forma te tjera ..cmimi i arshyeshem tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes karroce bebesh

Shes karroce bebesh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes karroce bebesh prenatal, set 3 ne 1. eshte e perdorur, por ne gjendje shume te mire. perfshihet edhe nje jastek i madh per te fjetur bebi. cmimi 200 mije leke....

20,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pjekese Pule Gjiro Mishi profesionale italiane

Pjekese Pule Gjiro Mishi profesionale italiane

Zone Periferike | Durres

B Pjekse pule profesionale italiane perdorur..me gaz..cmimi i arshyeshem ...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Furre me Ventilim per guzhine profesionale

Furre me Ventilim per guzhine profesionale

Zone Periferike | Durres

B Furra me ventilim italiane te perdorura per pasticeri dhe guzhina profesionale..me gaz...cmime te arshyeshme tel 06985767133 ...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sobe 3 vatra profesionale

Sobe 3 vatra profesionale

Zone Periferike | Durres

B Sobe me 3 vatra per guzhine profesionale cmim i arshyeshem tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer industrial inoksi

Frigorifer industrial inoksi

Zone Periferike | Durres

B Frigorifera industrial inoksi italian te perdorur ..cmime te arshyeshme tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplete tavoline per lokale

Komplete tavoline per lokale

Zone Periferike | Fier

B Shesim disa komplete tavolinash per lokale ne gjendje shume te mire dhe cmim te arsyeshem ne varsesi te llojit te kompletit.kompletet e tavolinave jane per ambijente te brendeshme dhe per ambijenete te jashtme....

1,500 Leke

Fier
900 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dekorata.

Shiten dekorata.

Laprake | Tirane

B Dekorata te luftes se 2 botrore shqiptare i shese...

900 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tavolina - Lavamane Inoksi per Guzhina Profesionale

Tavolina - Lavamane Inoksi per Guzhina Profesionale

Zone Periferike | Durres

B Prodhojm tavolina edhe lavamane inoksi per guzhina profesionale..artikuj ne gjendje te gatcme gjithashtu pse prodhime me porosi sipas masave dhe kerkesave te tuaja..cmime nga me te lira ne treg ...

10,000 Leke

Durres
1,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 manekina per butik

Shes 2 manekina per butik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ne gjendje si te reja super...

1,800 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes

Shes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes nje soxholino te re per bebe me peshe 15 kg bashk me nje krevat portativ per bebe.cmimi 100 euro te dyja....

100 Euro

Tirane
80 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Lavatrice REX Italiane

Lavatrice REX Italiane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice rex italiane me kapacitet 6 kg dhe me kazan inox. ne gjendje shume te mire. me garanci dhe transport. cmimi 80 euro...

80 Euro

Tirane
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Dyqan robash

Dyqan robash

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes mobilje per dyqan robash me logon e versaces dhe manikina te shkurta dhe te gjata , plus shes she roba firmato te ardhura nga jasht , me cmim shum te arsyshem me i vler 10 mij lek copa kush i mer te gjitha ...

2,500 Euro

Tirane
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Parukeri

Parukeri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Nje parukari me mordene duke filluar nga 0 deri cfare i duhet nje parukeri , shiten me gjysem cmimi 50% , 2 muaj te perdorur , te gjitha te veshur me logon e versaces ...

2,500 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
400,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes paisje furre

Shes paisje furre

Qender | Korce

B Shes paisje furre si: brumatrice 200 kg,brumatrice,50 kg,mikser,tellaro,furre pjekje.per detaje kontaktoni ne 0693498688 cmimi i diskutueshem....

400,000 Leke

Korce
390 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Rroba te perdorura me 390 leke/kg

Rroba te perdorura me 390 leke/kg

Vore | Tirane

B Rroba te perdorura, bluza, fustane, kemisha, pantallona, xhaketa, firmato europiane, me mundesi zgjedhje. cmimi oferte eshte 390 leke/kg. ju mirepresim! 0672055070...

390 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Modem wireles router te ndryshme

Modem wireles router te ndryshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kemi disa wireless modem router tte ndryshem d link ne gjendje pune . shiten per mbyllje te zyrave. whatsup 0692269564...

1,000 Leke

Tirane
120 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Furca Dhembesh Elektrike ORAL-B Shih Detajet

Furca Dhembesh Elektrike ORAL-B Shih Detajet

Fresku/Linze | Tirane

B * okazion * shiten : furca dhembesh oral-b shih detajet oral-b genius 9000 crossaction electric toothbrush, 1 midnight black app connected handle, 6 modes with sensitive and gum care, pressure sensor, 4 toothbrush heads, usb travel case, with gum guard assistant: shows you the areas where y...

120 Euro

Tirane
39,900 Leke Tregu Artikuj te ndryshem    ❗OKAZION S9 PLUS -39.900 LEKE , PAGUAJ ME KESTE

❗OKAZION S9 PLUS -39.900 LEKE , PAGUAJ ME KESTE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳samsung s9 plus 64gb 🤳 ➖ 39.900 leke (4.660 leke / 12 muaj ) ✔garancia 6 muaj 🎁 cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj ...

39,900 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Panel per reklame aksesoresh per dyqane

Panel per reklame aksesoresh per dyqane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Panel per reklamim aksesoresh produktesh te ndryshme celularesh etj. kemi 3 cope pothuajse te reja 220x60cm whatsup 0692269564...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim