pompa uji te perdorura 

 Online 8 lexues | 9 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Mini boks me bluetooth

Mini boks me bluetooth

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🔸mini boks me bluetooth degjoni muziken e preferuar. boksi suporton ⚬usb mp3⚬bluetooth⚬sd⚬aux 🚕transport falas cmimi 990 leke kontaktoni 0695667888 #porosittani #porositngashtepia #porositonline #blionline #blitani #blingashtepia #blerjetezgjuara #spy #dyqanonline #paguajcas...

1,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Artikuj te ndryshem Oferte nga 5,000 leke behet 4,500 leke

Oferte nga 5,000 leke behet 4,500 leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🔴oferte nga 5,000 leke behet 4,500 leke✅ 🔷 2 cope #radiomarrese #baofeng +transporti falas ☎tei /whàtsàpp o695667888 🔷te pershtateshme per #pune te ndryshme si #ndertim , #magazina , #gjueti ,#ruajtje objekti .... 🔷shume te thjeshta ne perdorim, 16 kanale #komunikimi. ...

4,500 Leke

Tirane
60 Euro Artikuj te ndryshem Shiten instagram per reklamim biznesi 5k 6k 7k

Shiten instagram per reklamim biznesi 5k 6k 7k

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Follwersa shqiptar superaktiv ronela_kuqi ova_dumi jonida_beqaj...

60 Euro

Tirane
120 Euro Artikuj te ndryshem karrocë për femije okazion 3 ditor

karrocë për femije okazion 3 ditor

Don Bosko | Tirane

B Karrocë për fëmijë e markës city mini. mjaft komode në përdorim dhe pak e përdorur. ...

120 Euro

Tirane
525,000 Leke Artikuj te ndryshem Paisje fast food dhe byrektore ne shitje

Paisje fast food dhe byrektore ne shitje

Qender | Fier

B 1 gjiro mishi (gas) 1 zgare pjekje petesh dhe qoftesh (gas) 1 fritez patatesh dyshe (me korente ) 1 tostiere profesionale 1 mbajtese patatesh 1 aspiratore 250 cm 1 banak bari 265 cm 1 frigorifer banak 1 frigorifer me vasketa 1 frigorifer me pije freskuese 1 sob per byrek (gas) 1 v...

525,000 Leke

Fier
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten pajisje palestre

Shiten pajisje palestre

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet stol shtange shume funksional.perdoret ne kende te ndryshme. boshti i shtanges peshat 8 x2.5 kg doreza stervitje...

30,000 Leke

Tirane
400 Euro Artikuj te ndryshem 🧲OKAZION SHITET GOPRO HERO 4K 🧲

🧲OKAZION SHITET GOPRO HERO 4K 🧲

Kamez/Paskuqan | Tirane

B 🎥paskuqan 1 🎥shitet video kamera gopro hero 4 🎥me shume aksesor 🎥filmime ne full hd 4k 🎥te telefonojne vetem te intersuarit 🎥flm...

400 Euro

Tirane
3,000 Leke Artikuj te ndryshem Punime me grep

Punime me grep

Vore | Tirane

B Punime me grep qentro per mobilje me cmime te arsyeshme jane te bukura dhe shume plotsuese per ambjentin. bejme edhe me porosi ...

3,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem OKAZION! Shitet karrocë për fëmijë

OKAZION! Shitet karrocë për fëmijë

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet karrocë fëmijësh e markës prenatal, në gjendje shumë të mirë. karroca përdoret edhe për moshë më të madhe deri në 4 vjeç. Çmimi i diskutueshem! për çdo informacion shtesë më kontaktoni....

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten boshte shtange

Shiten boshte shtange

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten boshte shtange per stervitje. 5000 lek copa....

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim